444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Zurich Trafik Sigortası Artık Sigortam.net’te

04 Temmuz 2013
Zorunlu trafik sigortası için Sigortam.net’ten teklif alınabilen sigorta şirketleri arasına Zurich Sigorta da katıldı.
 

Daha önce Sigortam.net'ten kasko sigortası ürününün satışı yapılan Zurich Sigorta, 2 Temmuz 2013 itibarıyle kasko branşına ek olarak trafik sigortası branşında da Sigortam.net ile işbirliği yapacak. Böylece araç sigortalarını Zurich Sigorta'dan yaptırmak isteyen araç sahipleri hem kasko sigortası hem de trafik sigortası için Sigortam.net'ten hizmet alabilecek.

 

Zurich Sigorta

 
1872 yılında kurulan Zurich Sigorta, sigorta sektöründe önemli bir yere sahip. 60 bin çalışanı ile 170’ten fazla ülkede sigorta hizmeti veren Zurich Sigorta, Türkiye’de yangın, nakliyat, kaza, sağlık, hukuksal koruma, mühendislik ve kredi sigortaları branşlarında hizmet veriyor.


Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

 

Zorunlu Trafik Sigortası

 

 
Zorunlu trafik sigortası, hasar anında karşı tarafa verilecek olan maddi zararı karşılamaya yönelik bir sigortadır. 2013 yılı itibarıyle Türkiye’de trafiğe kayıtlı 17 milyon araçtan 13 milyonunun trafik sigortası bulunuyor. Trafik sigortası olmayan araçlar için ise Emniyet ve Hazine işbirliği ile araç sigortalılık oranının arttırılmasına yönelik çalışmalar yürütülüyor.
 
Araç sigortası yaptırmadan trafiğe çıkmayın, araç hasarı maddi kayba dönüşmesin. Zorunlu trafik sigortası yaptırarak karşı tarafa vereceğiniz hasarı, kasko sigortası yaptırarak kendi aracınızın hasarını koruyun.
 
Sigorta fiyatları için en iyi seçenekler Sigortam.net’te. En iyi trafik sigortası fiyatları ve kasko fiyatları için 3 dakikada sigorta sorgulama yapın, anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen sigorta teklifleri arasından en iyisini seçin. Sigorta ile ilgili her türlü soru ve sorununuz için www.sigortam.net veya 44 24 00 Sigorta Destek Hattı üzerinden 7/24 destek alın.

Okumaya Devam Edin

Zorunlu Trafik Sigortası'nda Tarife Değişikliği

02 Haziran 2010 Çarşamba
Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü, Zorunlu Trafik Sigortası'nın sigorta şirketleride uygulanacak fiyat tarfileri ve tarifelerin Müsteşarlığa bildirimleri hakkında duyuru yaptı. 

Suistimallere Karşı Kendi Denetim Kadrolarımızı Oluşturduk

07 Haziran 2010 Pazartesi

Sahte hasar oran tespitinin tam olarak mümkün olmadığı ancak yüzde 15'lerde tahmin edildiğini kaydeden Mustafa Su, sektörün sahte hasar mücadelesini anlattı. 

En Çok Aracımızı Seviyoruz

11 Haziran 2010 Cuma

Türkiye'de, gelişmiş ülkelere göre sigorta yaptırma oranlarının düşük olduğu, sigorta pazarının yaklaşık yüzde 60'ını ise araçların trafik ve kasko poliçelerinin oluşturduğu bildirildi.