Sigortam.net'ten Trendyol Hediye Çeki

Kasko, Trafik veya Sağlık Sigortalarını Sigortam.net’ten alanlar, Trendyol’dan hediye çeki kazanıyor!

Hemen poliçelerini al, kazanmaya başla!

 • Kaskoda 70 TL
 • Sağlık Sigortalarında 70 TL
 • Trafik Sigortasında 30 TL Trendyol Hediye Çeki Sigortam.net’ten!

Kampanyaya Katılın!

Katılım Koşulları
+
 1. Kampanya kapsamında 31 Ağustos 2021- 31 Aralık 2021 tarihleri arasında www.sigortam.net internet sitesinden ya da 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattından satın alınan trafik, kasko ve sağlık sigortasında geçerlidir. 
 2. trendyol.com hediye çeki poliçe satın alma işlemi tamamlandıktan sonra, cep telefonunuza sms olarak gönderilecektir.
 3. trendyol.com hediye çeki, hediye çeki tutarı ve üzeri alışverişlerde hediye çeki tutarı kadar indirim sağlayacaktır. Hediye çekleri farklı alışverişlerde parçalı olarak kullanılabilir.
 4. Hediye çeki altın, cep telefonu ve dijital ürünler hariç tüm kategorilerde kullanılabilir.
 5. Hediye çekinin satın almak istenilen ürünlerle birlikte sepet oluşturulduktan sonra ödeme aşamasında hediye çeki kullan kısmında kodu girerek hesapta aktifleştirebilirsiniz.
 6. İptal ve iade durumunda sipariş tutarı tekrar cüzdana yüklenir.
 7. Hediye edilen tutarların üstüne cüzdana istenilen miktarda para aktarılabilir. Tutarlar 10 TL ve katları olmalıdır.
 8. Bu kampanya, Sigortam.net`in başka kampanyaları ile birleştirilemez.
 9. İndirim tutarı nakit veya benzeri ödeme araçlarına dönüştürülemez.
 10. Sigortam.net ve Trendyol gerekli gördüğü durumlarda kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 11. Trendyol  kodu 31.12.2021 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan ve iptal edilen kodlar için yeni bir kod ya da kullanılmayan kodun nakdi karşılığı talep edilemez.
 12. Kampanya kapsamında hediye edilecek Trendyol kodlarının stok sınırı 1000 adettir. Kampanya katılımı onaylanmış olsa dahi kod stoğu tükendikten sonra kullanıcı ile kod paylaşılmayacaktır.
 13. Hediye çekini kullanmak için Trendyol.com'a üye olmak gereklidir. Trendyol.com'a üye ve henüz cüzdan aktifleştirilmediyse, Trendyol Cüzdanım'ın akitfleştirilmesi gerekir. Verilen kodları Trendyol Cüzdanım bölümünde ilgili alana girerek cüzdanınıza çekinizi yükleyebilirsiniz.
 14. Sigortam.net'ten daha önce alınmış poliçelerin yenilemesinde geçerli değildir.
 15. Kampanyaya katılım sağlamak için, satın alma adımında kampanyanın işaretlenmesi gerekmektedir. Kampanyaya sonradan katılım sağlanamaz.