Bu e-postayı düzgün görüntüleyemiyorsanız lütfen tıklayın.
Bülten ve duyurularımızın size düzenli ulaşması için lütfen sigortam@email.sigortam.net adresini e-posta listenize ekleyin.
     
                         
  sigortam.net  
 
Sağlık Sigortası Vergi İndirimi Rehberi
     
SAĞLIK
TRAFİK
KASKO
 
vergi_indirimi.jpg
  Sayın Müşterimiz, Özel sağlık sigortası, herhangi bir sağlık sorunu yaşadığınızda en iyi özel hastaneler en iyi sağlık hizmetini almanızı sağlar. Özel sağlık sigortasında %15'e çıkarılan vergi indiriminden faydalanabilmeniz için size özel bir rehber hazırladık. Rehberimizde özel sağlık sigortası prim ödemelerinizin maaşınızda ne kadar artış yaratacağı, vergi indiriminden kimlerin nasıl yararlanabileceği konusunda bilgilere ulaşabilirsiniz. İyi okumalar dileriz.  

Özel Sağlık Sigortasında %15 Vergi İndiriminden Yararlanmak için Hemen Arayın> 444 24 00 

 

 
     
   
   
neden-saglik-sigortasi-yaptirmalisiniz.jpg   Neden Özel Sağlık Sigortası Yaptırmalısınız? ozel-saglik-sigortasinda-vergi-indirimi.jpg   Özel Sağlık Sigortası Vergi İndirimi %15'e Yükseldi!
Sağlık sigortası, yıl boyunca yaşayabileceğiniz rahatsızlıklarda doktor ve  tedavi giderlerinizi bütçenizi zorlamadan karşılayabilmenizi sağlar. Devamı için tıklayın. Özel sağlık sigortası prim ödelerinden uygulanan %5'lik vergi indrimi uygulaması 2013 yılında 10 puan daha artırılarak %15'e çıkartıldı. Devamı için tıklayın.
   
   
   
ozel-saglik-sigortasi-vergi-indiriminden-kimler-yararlanabilir.jpg   Vergi İndiriminden Kimler Yararlanabilir? ozel-saglik-sigortasi-vergi-indirimi-nasil-alinir.jpg   Vergi İndiriminden Nasıl Yararlanılır?
Sağlık sigortası vergi indiriminden yararlanabilenler için sağlık sigortası daha avantajlı hale geldi. Primin tamamını vergiden düşmek mümkün. Devamı için tıklayın. Özel sağlık sigortası için vergi indirimi %5'ten %15'e yükseltildi. Vergi indiriminden yararlanmak için gerekli belgeleri muhasebe birimine ulaştırmanız gerekli. Devamı için tıklayın.
 
 
   
      sigortam@sigortam.net
444 24 00
7/24 SİGORTA DESTEK HATTI
 
  facebook.com/sigortam.net   google.com/+sigortamnet
   
  twitter.com/sigortam.net   RSS