Watsons Card’lılara Sağlık Sigortasında Özel Fırsat!

Watsons Card sahiplerinin çocukları için alacakları Tamamlayıcı Sağlık Sigortasının yarısı ya da kendileri için alacakları poliçenin ilk 2 Ayı Sigortam.net’ten hediye!

Hemen Watsons mağazalarından 20 TL ve üzeri alışveriş yapın, telefonunuzdan Çek Kazan uygulamasına fişinizin fotoğrafını yükleyip indirim kodunuzu alın!

Son geçerlilik tarihi: 30 Haziran 2020

Hemen kampanyaya katılıp, 0216 250 78 28’i arayın, fırsatı kaçırmayın!

En büyük sigorta şirketlerinin tekliflerini karşılaştırıp en iyi fiyat garantisi ile en uygun poliçeyi alırken Watsons indirim kodunuzu satın alma adımında kullanın. Taksit taksit ödeyin!

1- Kampanya 30 Haziran 2020 tarihine kadar 0216 250 78 28 numaralı Sigorta Destek Hattı’ndan alınacak yatarak+ayakta teminatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçelerinde;
• 18 yaş altı bir çocuk için toplam poliçe bedelinin yarısı iade edilecektir. İade edilecek maksimum tutar 300 TL’dir.
• 18 yaş üstü çocuksuz poliçelerde 1 yıllık sigorta bedelinin ilk 2 ayı iade edilecektir. Örneğin; toplam tutarı 1.000 TL olan bir poliçenin bedeli 12’ye bölünüp iki aylık tutar iade edilir. İade edilecek maksimum tutar her bir sigortalı için 185 TL’dir.
2- Hem çocuk hem de yetişkin için alınacak poliçelerde iki indirimden biri seçilmelidir.
3- Kampanyadan yararlanmak için Watsons mağazalarında 20 TL ve üzeri alışveriş yapılmalıdır. Yapılan alışverişe ait fişin fotoğrafı Çek Kazan uygulamasına yüklendikten sonra indirim kodu verilecektir.
4- İndirim kodunun; Sigortam.net Sigorta Destek Hattı’ndan alınacak poliçelerde Sigortam.net Satış Danışmanına iletilmesi gereklidir.
5- Satın alma aşamasında kod iletilmemesi durumunda kampanyaya sonradan katılım sağlanamaz.
6- Kampanya, 0850 250 24 00 numaralı Sigortam.net Sigorta Destek Hattı’ndan alınacak yenileme poliçelerinde geçerli değildir.
7- Her indirim kodu 1 defa kullanılabilir.
8- Bir poliçede sadece bir indirim kodu kullanılabilir
9- Bir kişi sigorta ettiren olarak kampanya boyunca en fazla 10 kod kullanabilir.
10- Her poliçe satın alımında kampanyadan yararlanmak için ayrı kupon kodu alınmalıdır.
11- İndirim tutarı, poliçenin düzenlendiği ayın son iş günü satın almanın yapıldığı kredi kartına Sigortam.net tarafından iade edilecektir.
12- Kampanyadan yararlanılarak alınan poliçelerin 150 gün içinde iptal edilmesi durumunda indirim tutarı geri alınır.
13- Sigortam.net – Watsons kampanyası, Sigortam.net’in farklı kampanyaları ile birleştirilemez.
14- Sigortam.net ve Watsons gerekli gördüğü takdirde kampanya koşullarında değişiklik yapma, kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL