444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Yılbaşında İlginç Hediyelerle Sevdiklerinizi Şaşırtın

14 Aralık 2015

Hediye seçmek birçoğumuz için zordur. Özellikle hediye alacağımız kişinin nasıl bir hediyeden hoşlandığını bilmediğimizde dükkan dükkan, site site gezer kıvranır dururuz. Böyle durumlarda karşınızdakini şaşırtacak hediye almak bir kurtuluş yolu olabilir. Çünkü şaşırtan ilginç hediyeler almak sıradan hediyeler almaktan çok daha mutluluk vericidir ve ileride daha çok hatırlanacak bir anı bırakır. 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
 
3 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ ALIN
 

Yılbaşına birkaç hafta kala siz de hala sevdiklerinize alacak hediye bulamadıysanız onları şaşırtacak hediye seçeneklerini deneyin. Aşağıda sizin için örnek niteliğinde ilginç hediyeler derledik. 

Tetris Gece Lambası

Yılbaşında alabileceğiniz, sıradan bir gece lambası yerine bir de bu tetris gece lambasını düşünün, hangisi daha cazip geliyor? Üstelik bu gece lambasını, kendi istediğiniz gibi parçalarını bir araya getirip istediğiniz şekillerde kullanabiliyorsunuz.

Her bir kutucuğunda yer alan farklı renkler hediye ettiğiniz kişinin odasında farklı renklerin ortaya çıkmasını sağlıyor.

Rende Küpelik

Bir rende düşünün hem dekorasyon amaçlı hem de takılarınızı asabileceğiniz bir eşya olarak kullanabiliyorsunuz. Neredeyse her gün kullanılan bu mutfak aracının değişik bir tasarımla başka bir amaçla kullanılabilmesi bu hediyeyi vereceğiniz kişiye oldukça şaşırtıcı gelecektir.

İlginç yılbaşı hediyeleri listesinde ilk sıralarda olmalı!

Dökülen Kahve Görünümlü Masa Lambası

İşte bir diğer ilginç hediyemiz dökülen kahve görünümlü masa lambası. Bu masa lambası, gören herkesi kendine ikinci  bir defa daha baktıracak kadar orjinal.

Hepimiz bir şekilde masamıza içtiğimiz bir içeceği dökmüşüzdür. Buradan hareketle tasarlanan bu hediye ilgiye değer. 

 

Objektif Görünümlü Bardak 

İlk bakışta objektif algısı yaratan ve yakından incelenmediğinde farkına varılamayacak kadar benzeyen bu eşya aslında bir bardak.

Bu hediye ile sevdiğiniz bir arkadaşınızı kolaylıkla şaşırtabilirsiniz. Hem kadın hem de erkekler için uygun bir hediye.

 

Alarmlı Klaket

İşte sinema düşkünleri için harika bir hediye; klaket görünümlü alarmlı saat.

Bu çok fonksiyonlu klaket aynı zamanda hediye edilen kişinin evinde müthiş bir dekorasyon eşyası da olacaktır. 

 

 

Spa, Sauna veya Spor 

Bütün bu hediyelerin dışında elbette yılbaşında verilebilecek en faydalı hediyelerden biri sevdiklerinizi sağlıklı yaşamla tanıştıracak etkinlikler. 

Sevdiklerinizin bütün bir yılı sağlıklı geçirmeleri için onlara yılbaşında spa, sauna, spor gibi hizmetler sunan merkezlerden paketler satın alabilirsiniz.

 

En Anlamlı Hediye Sağlık

Yılbaşında en anlamlı hediye sağlık. Sevdiklerinizin sağlıklarını korumak için özel sağlık sigortası hediye edebilirsiniz. Özel sağlık sigortası fiyatları konusunda 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’nı arayarak işin uzmanı Sigortam.net’e başvurabilir, en iyi fiyat garantisi ve onlarca paket arasından sevdiğinize en uygun olanını seçebilirsiniz.


Okumaya Devam Edin

İkinci El Otomobilde Hasar Kontrolü

08 Haziran 2010 Salı

Sigorta Bilgi Merkezinin uzun bir süredir üzerinde çalıştığı ve yine Türkiye'de bir ilki temsil edecek olan SMS Projesi tamamlanmış ve devreye alınmıştır.

Şirketlerin Öncelikli Hedefi Online Satışı Artırmak

04 Haziran 2010 Cuma

AMPD Benchmark Araştırması'na göre Online pazarlama ve yeni online hizmetler ise ikincil öncelikler olarak ortaya çıkıyor.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.