Sağlık Sigortalarınızdan TAAAAAM 200 TL Extra Para Kazanın!

Sigortam.net’te kaçırılmayacak 200 TL Exrtra Para ZUBİZU üyelerini bekliyor!

ZUBİZU üyeleri Sigortam.net’ten alacakları her Özel Sağlık Sigortası için 200 ExtraPara, her Tamamlayıcı Sağlık Sigortası için 100 TL Extra Para kazanıyor. Üstelik Aile Sağlık Poliçerinde her bir aile üyesinin poliçesi için Extra Para sizin olsun.

Son geçerlilik tarihi: 30 Haziran 2019

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!SAĞLIK TEKLİFİ AL

Hemen ZUBİZU mobil uygulamasından kampanyaya kampanya kodunuzu alıp, 444 24 00’ı arayın!
20 sigorta şirketinin tekliflerini 2 dakikada karşılaştırıp %50’ye varan fiyat avantajıyla en uygun poliçeyi alırken ZUBİZU kodunuzu satın alma adımında satış danışmanına iletin, Özel Sağlık Sigortası için 200 TL Extra Para, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası için 100 TL Extra Para kazanın.

Extra Para nedir?

Extra Para; kasko, trafik ve sağlık sigortalarında geçerli olan ve harcadıkça kazandıran bir indirim uygulamasıdır. Telefonda satın alacağınız sigorta poliçesi, sigorta branşına, sigorta şirketine ve poliçe tutarına göre değişen oranlarda size Extra Para (TL) kazandırır. Bu Extra Para’lar sonraki poliçe alımlarında indirim olarak kullanılır.

Kampanya Koşulları

1- Kampanya 12 – 30 Haziran 2019 tarihleri arasında 444 24 00 numaralı Sigortam.net 7/24 Sigorta Destek Hattı’ndan alınacak Özel Sağlık ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçelerinde geçerlidir.
2- Kampanya kapsamında;
• Özel Sağlık Sigortası için 200 TL Extra Para,
• Tamamlayıcı Sağlık Sigortası için 100 TL Extra Para sağlanacaktır.
3- Kampanyadan yararlanmak için ZUBİZU mobil uygulamasından alınan indirim kodunun ödeme aşamasında Satış Danışmanına iletilmesi gereklidir.
4- Satın alma aşamasında kod iletilmemesi durumunda kampanyaya sonradan katılım sağlanamaz.
5- ZUBİZU’dan alınan her kupon kodu 1 kez kullanılabilir.
6- Her üye en fazla 5 adet kupon kodu alabilir.
7- Her poliçe satın alımında kampanyadan yararlanmak için ayrı kupon kodu alınmalıdır.
8- Sigortam.net’ten daha önce alınmış Tamamlayıcı Sağlık ya da Özel Sağlık Sigortası poliçelerinin yenilemeleri kampanyaya dahil değildir.
9- Kampanyadan yararlanılarak alınan poliçelerin 90 gün içinde iptal edilmesi durumunda kazanılan Extra Paralar iptal edilir.
10- Sigortam.net – ZUBİZU kampanyası, Sigortam.net’in farklı kampanyaları ile birleştirilemez.
11- Sigortam.net ve ZUBİZU gerekli gördüğü takdirde kampanya koşullarında değişiklik yapma, kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL