444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Zurich Sigorta’da Müşteri Odaklı Memnuniyet

23 Eylül 2015

Zurich Sigorta dünya çapında hizmet verdiği birçok şubesi, 143 yıllık deneyimiyle Türkiye’deki en iyi sigorta şirketleri arasında yer alıyor. Müşterilerinin karşılaştığı riskleri anlamalarına ve yönetmelerine yardımcı olarak, onlar için daha güvenli bir dünya yaratmak misyonuyla hareket eden şirket özellikle müşteri memnuniyet politikasıyla göz dolduruyor.

Müşteri memnuniyet politikasını müşterisini anlama, müşterinin olabilecek diğer isteklerini tespit etme ve müşteriyi bilinçlendirme, tam zamanında hizmet sunabilme, alternatif ürünler ile müşteriye farklı alanlarda hizmet verebilme, müşteri memnuniyetinin, beklenti ve şikayetlerinin tekip edilerek sürekli iyileştirilmesi üzerine inşaa eden şirket, daha iyi hizmet sunmak için çalışmalarına devam ediyor.

Yenilikçi Düşünce ve Çözümler Burada

Zurich Sigorta resmi sitesindeki açıklamada şirket çalışanlarının, müşteri odaklı çalışma sergilemeye, müşteri ihtiyaçlarını öngörerek beklentilerini aşmaya, müşteri için değer artırmaya yönelik yenilikçi düşünce ve çözümler üretmeye teşvik etmeye odaklı çalıştığı ifade edilirken, kurum kültürü olarak müşteri memnuniyeti ve bağlılığını artıracak girişimler daima takdir edilerek şirket içerisinde ön plana çıkarıldığı ifade edilmiştir.

Şirketin, çalışma politikası ilkeri arasında müşteri merkezliliğin yanı sıra müşteri memnuniyeti, rehberlik, bilgilendirme, dürüstlük, gizlilik, objektiflik, eşitlik, çözüm odaklılık, ulaşılabilirlik, hızlı geri bildirim ve sürekli iyileştirme de yer alıyor.

Zurich Sigorta Sigortam.net Avantajlarıyla

Siz de Zurich Sigorta, kasko ya da trafik sigortası ürünlerine, en uygun fiyatlarla Sigortam.net’ten online olarak veya 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı'ndan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.


Okumaya Devam Edin

Groupama Sigorta ile Güven Yaratan Sigortacılar

23 Eylül 2015 Çarşamba

Groupama Sigorta günümüzde birçok sigorta kaleminde sunduğu teminatlar ve hizmetlerle Türkiye’nin en iyi sigorta şirkerleri arasına girdi. 

Ray Sigortaya İki Önemli Atama

29 Eylül 2015 Salı

Şirket yönetimini güçlendiren Ray Sigorta’ya,  Genel Müdür Yardımcılığı görevine daha önce İcra Kurulu Üyesi olarak görev yapan Eyüphan Daldal ve Anıl Rasih Gülcen atandı.