7/24 Hasar Desteği İle
Sigortam.net
Her An Yanınızda!

22 sigorta şirketinin teklifini karşılaştır İnternete özel ek indirimlerle online araç sigortalarını al Üstelik 7/24 hasar desteği ile!
TCKN size özel teklif üretebilmemiz için gerekmektedir.
TR

Sigortam.net 7/24 Hasar Desteği

Sigortam.net, sigortanızı yaptırdıktan sonra da 7/24 yanınızda! Kaza yaptığınız anda, hasarınız varsa 444 24 00‘ı arayın, hasar uzmanlarımız size en doğru yönlendirmeyi yapsın. Dilerseniz online Hasar Bildirimi Formunu doldurun, biz size ulaşalım.

Hasar sonrası, tazminatın ödenmesine kadar olan sürecinizi hızlı ve doğru bir şekilde sonuçlandıralım.

Hasar Desteği İle Neler Yapıyoruz?

Hasar anında arayın, kaza tespit tutanağını doldururken size destek olalım. Hasar durumunuz gerektiriyorsa, çekici gönderelim ya da en yakın servisin adresini bulup sizi yönlendirelim.

Hasar dosyanız servis tarafından açılacaktır. Bu aşamada da bizi arayabilirsiniz, hasar dosyası için gerekli belgeleri hazırlamanıza ve sigorta şirketlerine ulaştırmanıza yardımcı olalım.

Aracınız tamirdeyken ikame araç isterseniz, İkame Araç Temini ile poliçenizde belirlenmiş şartlara göre araç almanızı sağlayalım.

Eskper raporunun yazılması sürecinde ya da servisten aracınızın durumu ile ilgili bilgi alamıyorsanız, sizin adınıza sigorta şirketinizden gerekli bilgileri alıp size haber edelim.

Hasar tutarı, parça temini, uygulanacak onarım, pert olan araç için rayiç bedeli gibi konularda taleplerinizi sigorta şirketlerine iletip, sigorta şirketlerinin görüşlerini istekleriniz doğrultusunda yapması için aracı olalım.

Aracınızın onarımı anlaşmalı olmayan bir serviste yapıldıysa, hasar ödemenizin zamanında yapılması için gerekli takipleri yapalım.

Aracınızın onarımı tamamlandığında sigorta şirketinizden teslim yazısı gelmiyorsa, sizin adınıza sigorta şirketi ile iletişim kurup sürecinizi hızlandıralım.