Aksigorta Anlaşmalı Servisler

Aksigorta anlaşmalı servisler hakkında bilgi alarak hemen kasko sigortanı yaptır! 

Aksigorta Anlaşmalı Servisler

Aksigorta anlaşmalı servisleri araç hasarlarını onarım konusunda geniş bir hizmet ağına sahiptir. Aracın hasar aldığında kasko veya trafik sigortası poliçendeki teminat kapsamında onarım sürecini Aksigorta anlaşmalı oto servislerinde yaptırabilirsin. Öncelikle araç hasarını şirkete bildirmen gerekir, sonrasında ise aracını anlaşmalı servise götürerek tamir sürecini başlatabilirsin.

Aksigorta anlaşmalı servisleri aşağıdadır;

  • Aksigorta oto servisleri
  • Aksigorta cam servisleri
  • Aksigorta mini onarım servisleri

Sayfamızda Ak Sigorta'nın web sitesinden aldığımız bilgilerlele araç servisleri için örnek tablo ve listeler yaptık. En güncel anlaşmalı kurum bilgisi için Ak Sigorta'nın anlaşmalı servis sayfasını ziyaret edebilirsin.

3 sn hasar destek

Aksigorta anlaşmalı oto servisleri yetkili servis ve özel servis olarak ayrılır. Poliçendeki servis kısıtına göre aracının hasarları için oto servis seçebilirsin. Bu açıdan sigorta kapsamını inceleyerek ve şirketle iletişime geçerek araç hasarların için servislere başvuruda bulunman daha sağlıklı olacaktır. 

Aksigorta Yetkili Servisler

Aksigorta anlaşmalı yetkili servisler poliçendeki servis teminatına göre kullanabileceğin bir seçenektir. Kasko poliçende sadece yetkili servislerde hasar onarım kapsamı varsa bulunduğun il ve ilçede Aksigorta yetkili servis seçeneklerini tercih edebilirsin. Bu açıdan Aksigorta kasko anlaşmalı servisler içerisinde kalarak kasko poliçenden hasar masraflarını karşılaman mümkündür. Servis kısıtın yoksa hem yetkili hem özel oto servislerini aynı anda kullanabilirsin. 

Aksigorta yetkili oto servisleri için şirketin web sitesinden örnek bir liste oluşturduk. Bulunduğu il/ilçe ve araç markasına göre en güncel bilgiyi şirketi arayarak öğrenebilirsin.

Aksigorta Mini Onarım Servisleri

Aksigorta mini onarım servisleri, küçük çaplı araç hasarlarında hizmet verir. Aracında küçük çizik vs. gibi durumlarda kasko hasarsızlığını bozmadan tamir imkanı sağlar. Aksigorta, mini onarım hasarları için Autoking servisi ile anlaşmalıdır. 

Aksigorta anlaşmalı mini onarım servisleri telefon numarası 0 850 333 54 64'dür. Autoking servisinin bu hattını arayarak bulunduğun ilde nerelerde mini onarım servisi var öğrenebilirsin. 

Aksigorta Anlaşmalı Cam Servisleri

Aksigorta cam servisleri, aracın cam hasarları durumunda hizmet alınan tamir kurumlarıdır. Her il ve ilçede bulunmayabilir, bu açıdan Aksigorta ile iletişime geçerek cam hasarı durumunda ne yapılmalı ve hangi servise gidilmeli en güncel şekilde öğrenmenizi tavsiye ederiz. 

Aksigorta cam değişimi, cam onarımı gibi hizmetler için servis seçmeden önce poliçenizin kapsamını da incelemenizde fayda var. Teminat limitleri poliçe kapsamlarına göre değişebildiği için bilgi alarak hasar randevusu alabilirsiniz.