Allianz Anlaşmalı Hastaneler

 

Listedeki anlaşmalı hastaneler ve kurumlar değişebilmektedir. Güncel bilgi için hastane ile direkt görüşmeni öneririz. 

Allianz anlaşmalı sağlık kurumları, özel hastane, uzman hekim,eczane-optik, diş, check-up/tarama merkezleri ve indirim uygulayan merkezler olarak birçok alanda hizmet verir. Alliaz sağlık sigortanın türüne ve sağlık hizmeti alacağın konuya göre gitmen gereken kurum da değişebilir.

Poliçendeki teminat kapsamı ve anlaşmalı kurumlarına göre tedavi görebilirsin. Bu nedenle en güncel kurum bilgisini öğrenerek randevu almanı öneririz. Sayfamızda oluşturduğumuz tablolar ve listeler Allianz Sigorta'nın kendi web sitesinden alınan bilgilerdir. Allianz'ın değiştirme hakkı olduğu için direkt şirketten bilgi alarak tedavi planınızı yapmanızı tavsiye ederiz.

saglik banner

Allianz Sigorta anlaşmalı hastaneler tablomuzu şirketin web sitesindeki il/ilçe/kurum bilgilerini inceleyerek oluşturduk. Modüler sağlık sigortası ya da tamamlayıcı sağlık sigortası (TSS) gibi poliçenin türüne göre anlaşmalı kurumlar değişebilir. Bu nedenle poliçenin türünü de seçerek Allianz'ın web sitesinden tüm anlaşmalı hastane ve kurumları öğrenebilirsin.

  • Modüler Sağlık Anlaşmalı Kurumlar
  • Tamamlayıcı Sağlık Anlaşmalı Kurumlar
  • Grup Sağlık Anlaşmalı Kurumlar
  • Vitamin 2E (Yabancı Sağlık Sigortası) Anlaşmalı Kurumlar
  • Nazar Boncuğu Anlaşmalı Kurumlar

Allianz anlaşmalı hastaneler listesi içerisinde inceleme yaparken; poliçe türünü seçtikten sonra bulunduğun il/ilçe bilgisini girerek kendine en yakın ya da sıklıkla gitmeyi tercih ettiğin kurumları seçebilirsin.

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Allianz TSS anlaşmalı hastaneler içerisinden birine giderek poliçendeki limitler dahilinde sağlık hizmeti alabilirsin. Fark ücreti ödemeden özel sağlık kurumlarından tedavi alabilmen için Allianz tamamlayıcı sağlık ile anlaşmalı kurumlar listesini bilmen oldukça önemli. Çünkü TSS poliçenin geçerli olması ve ücretsiz yararlanman için poliçenin anlaşmalı hastanelerinden faydalanman gerekir.

Allianz tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı kurumlar, Allianz TSS ürünlerinden Turuncu Network ve Turkuaz Network olarak iki şekildedir. Turuncu Network ya da Turkuaz Network anlaşmalı hastaneler için bulunduğun il/ilçeye göre daha detaylı bilgi almak istiyorsan Allianz'ın web sitesinden TSS anlaşmalı kurumlar listesini inceleyebilirsin.

Allianz Anlaşmalı Eczaneler

Allianz anlaşmalı eczaneler özel sağlık sigortası (ÖSS) poliçeleri için geçerli bir kavramdır. Allianz sağlık poliçendeki teminat limitlerine göre anlaşmalı ecznanelere giderek ilaç masraflarının bir kısmını sigortan karşılar. İlaç masraflarının ne kadarını karşılayacağı ve kapsamı her poliçeye göre değişebilir, bu nedenle detaylı bilgi alarak anlaşmalı eczanelere gitmende fayda var.

Allianz anlaşmalı eczaneler için eczaneye gitmeden Allianz Sigorta'dan bilgi alabilirsin.