Allianz Sigorta Anlaşmalı Servisler

Allianz anlaşmalı servisler hakkında bilgi alarak hemen kasko sigortanı yaptır! 

Allianz Sigorta Anlaşmalı Servisler

Allianz Sigorta anlaşmalı servisleri araç bakım ve hasar onarım süreçleri için kapsamlı bir hizmet ağına sahiptir. Kasko poliçendeki kapsama ve teminat limitlerine göre hasar onarım süreci değişebilir. Aynı zamanda hasarın ne olduğu da anlaşmalı oto servislerinden hangisine gideceğini belirler. 

Anlaşmalı servislerden yararlanman için öncelikle hasar ihbarını yapmış olmalısın. Hasar dosyan açıldıktan sonra aracının hasar masrafları Allianz kasko sigortan tarafından ödenir.

Allianz Sigorta'nın anlaşmalı servisleri şöyledir;

  • Allianz Oto Servis
  • Allianz Mini Onarım Servisi
  • Allianz Markalı Kasko Servisi
  • Özel Servisler (Akıllı)
  • İkinci El Garanti Servisi
  • Oto Cam Servisi

Sayfamızda Allianz'ın web sitesinden aldığımız bilgilerlele araç servisleri için örnek tablo ve listeler yaptık. En güncel anlaşmalı kurum bilgisi için Allianz'ın anlaşmalı servis sayfasını ziyaret edebilirsin.

kasko banner

Allianz oto servisleri aracın markasına göre değişmektedir. Aynı zamanda mini onarım, cam servisi gibi farklı oto servis seçenekleri de vardır. Aracın hasar aldığında Allianz anlaşmalı servislerini kullanarak tamir onarım sürecini kaskondan yaptırabilirsiniz.  Aracının aldığı hasar biçimi ise gitmen gereken servis türünü belirler. Örneğin sadece cam hasarın varsa Alliaz anlaşmalı cam servisleri içerisinden tercih etmen gerekir. Allianz oto servisleri aracın markasına göre değişebilmektedir. Poliçe kapsamına ve aracının markasına göre en güncel bilgiyi almak için Allianz'ın web sitesinden anlaşmalı oto servisler listesini inceleyebilirsin.

Allianz Kasko Anlaşmalı Servisler

Allianz kasko ürünlerine göre anlaşmalı servisler de farklılaşabiliyor. Allianz'ın farklı teminat kapsamlarıyla sunduğu kasko poliçelerine özel anlaşmalı servis listeleri vardır. Akıllı Kasko, Markalı Kasko gibi ürünlerin anlaşmalı araç servislerini örnek olarak listeledik. Bulunduğun il/ilçe için daha detaylı ve güncel bilgileri Allianz'ın anlaşmalı oto servis sayfasından öğrenebilirsin. Kasko ürününe göre detayları da görmen mümkün.

Allianz Sigorta Mini Onarım Servisleri

Allianz mini onarım servisleri, aracının küçük hasarları için onarım hizmeti sağlar. Mini onarım kapsamına girecek hasarların boyutlar ve şartları kasko poliçende berlirlidir. Bu nedenle mini onarıma girebilecek bir hasar aldığında sigorta şirketine ihbarda bulunarak hangi şartlarda onarım sürecini başlatabileceğini öğrenmende fayda var. Bu aşamadan sonra mini onarım servislerine giderek aracının ufak hasarlarını yaptırabilirsin.

Allianz'ın mini onarım tamirleri için Auto King servisleriyle anlaşması vardır. Allianz mini onarım için anlaşmalı olduğu servisler her ilde olmayabilir. Bu nedenle bulunduğun ilde olup olmadığını direkt sigorta şirketinden teyit ederek tamir sürecini başlatabilirsin.

Allianz Anlaşmalı Cam Servisleri

Allianz cam servisleri için her il ve ilçede anlaşmalı kurum bulunmayabilir. Bu nedenle sigorta şirketinden bilgi alarak cam hasarlarınız için onarım aşamasına geçmende fayda var.