Axa Anlaşmalı Servisler

Axa sigorta anlaşmalı servisler hakkında bilgi alarak hemen kasko sigortanı yaptır! 

Axa Anlaşmalı Servisler

Axa anlaşmalı servisler ile aracının tamir onarım masraflarını sigortandan karşılayabilirsin. Onarım kapsamının içeriği poliçe teminatlarına göre belirlenir. Axa kasko ya da trafik sigortanla hasarlarını karşılamak için anlaşmalı oto servislerine gitmen ve teminat kapsamındaki zararları yaptırman gerekir. Poliçe detaylarını inceleyerek teminatlarını ve Axa anlaşmalı servislerini öğrenebilirsin.

Axa sigorta anlaşmalı servisler geniş bir kurum ağına sahiptir. Bulunduğun ilde kendine yakın anlaşmalı servis bulmakta zorlanmadan kolaylıkla onarım bakım işlemlerini halledebilirsin.

Sayfamızda Axa'nın web sitesinden aldığımız bilgilerlele araç servisleri için örnek tablo ve listeler yaptık. En güncel anlaşmalı kurum bilgisi için Axa'ın anlaşmalı servis sayfasını ziyaret edebilirsin.

3 saniye hasar destek

Axa Anlaşmalı Servisler

Axa Sigorta'nın anlaşmalı servisleri şöyledir;

  • Axa anlaşmalı otomobil servisleri
  • Axa garantili servisleri
  • Axa küçük onarım anlaşmalı servisler
  • Axa cam onarım servisleri
  • Axa raydo teyp onarım servisleri

Axa anlaşmalı servisler hasar durumuna göre ve poliçe kapsamına göre değişebilen araç servislerine sahiptir. Axa'nın anlaşmalı servislerini listelemek için poliçene ve araba markana uygun seçimler yaparak ilerlemelisin. 

Axa sigorta araç sevislerini şu sıralamayla seçebilirsin;

  • Axa anlaşmalı kurumu seçmelisin; otomobil servisi ya da cam onarım servisi gibi
  • Poliçe türünü seçmelisin; kasko ya da trafik sigortası
  • Kasko seçtiysen; kasko poliçe ismini ve araba markanı seçmelisin
  • Trafik seçtiysen araba markanı seçmelisin
  • İl ve ilçe seçerek listeye ulaşabilirsin.

Axa oto servisleri aracın markasına göre değişmektedir. Aynı zamanda mini onarım, cam servisi gibi farklı oto servis seçenekleri de vardır. Aracın hasar aldığında Axa anlaşmalı servislerini kullanarak tamir onarım sürecini kaskondan yaptırabilirsiniz. Hasar sürecin varsa sorgulamak ve bilgi almak için Axa sigorta hasar dosya sorgulama sayfamızı ziyaret edebilirsin. Aracının aldığı hasar biçimi ise gitmen gereken servis türünü belirler. Örneğin sadece cam hasarın varsa Axa anlaşmalı cam servisleri içerisinden tercih etmen gerekir.

Axa Sigorta Anlaşmalı Cam Servisleri

Axa cam servisleri için servise gitme zorunluluğunu kaldıran bir uygulama geliştirdi. Cam hasarı durumunda 0850 250 99 99 çağrı merkezinden Axa'ya ulaşarak cam onarım değişim talebini iletebilirsin. Axa mobil cam hizmeti sayesinde hasarlarınız istediğiniz serviste yapılabilir. Detaylı bilgi ve randevu için çağrı merkezini arayarak en güncel bilgileri öğrenebilirsin.