444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Axa Sigorta Bireysel Emeklilik Sistemi Tanıtım Reklam Filmi

Axa Sigorta Ağustos 2013 Bireysel Emeklilik Sistemi Reklam Videosu

Axa Sigorta bireysel emeklilik sigortası videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Axa Sigorta Bireysel Emeklilik Sistemi

Rahat bir emeklilik dönemi için Axa Sigorta’nın uygun fiyatlarla sunduğu bireysel emeklilik sistemine katılın. Bütçenize uygun seçeneklerle ödemelerinizi planlayarak geleceğinizi güvence altına alın.Sigortam.net üzerinden Axa Sigorta’nın bireysel emeklilik sistemi fiyat avantajlardan yararlanın.

Bireysel Emeklilik Sistemine bugün katılın, %25 devlet katkısından faydalanın!

Axa Sigorta reklam videosuna buradan ulaşabilirsiniz.
 

Bireysel Emeklilik Hakkı Nasıl Kazanılır?

Bireysel emeklilik sözleşmesi imzalandıktan ve ilk ödemenizi yaptıktan sonra en az 10 yıl prim ödemiş olmak kaydı ile 56 yaşınızı doldurduğunuzda bireysel emeklilik hakkını da kazanmış olursunuz. Böylece çalıştığınız dönemde elde ettiğiniz hayat standartlarını devam ettirmeniz mümkün olabilir.

Bireysel emeklilik profesyonel fon yöneticileri tarafından sizin için işletilen bir tasarruf planıdır.Bireylerin aktif çalışma süreçlerinde elde ettikleri yaşam standartının emekli olduklarında düşüş gösterdiği ülkemizin gerçeklerinden biridir.

Geleceğinizi şimdiden güvence altına almak ve ilerde rahat etmek için Bireysel Emeklilik Sistemi’ne mümkün olan en erken zamanda dahil olunması tavsiye edilmektedir. Var olan emeklilik kazancınızla beraber ayrıca bir kazanç sağlamak, çalışırken yaşadığınız standardı korumaya yardımcı olmak için bireysel emeklilik başvuru formunu doldurarak başvurunuzu Sigortam.net'ten hemen yapın.

Axa Sigorta'nın Diğer Ürün ve Reklam Tanıtım Videoları
 

Diğer Sigorta Şirketleri tanıtım video ve ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.


Benzer İçerikler

Mersin Plaka Kasko Fiyatları

Mersin Plaka Araç Kaskosu için En Uygun Fiyatlar Sigortam.net'te!         Kasko fiyatları illere göre değişiklik gösterir. Yaşadığınız yerdeki araç sayısı ve kaza sıklığı araç kasko fiyatını etkiler. 33 plaka araç kasko için en uygun fiyatlar Sigortam.net’te! Sigortam.net’ten araç kasko hesaplama yapın, tek bir formla tüm anlaşmalı sigorta şirketlerinin tekliflerini görün, teminatları karşılaştırın. Mersin'de; 2013 Mart itibarıyle 460 bin araç bulunuyor, bunların 180 bini otomobil. Her dört kişiden biri araç sahibi. Sadece il ve ilçe merkezlerinde her yıl 7 […]

Devamını Oku

Ergo Sigorta Poliçe Sorgulama

Her türlü koşulda müşterilerinin yanında bulunarak sağlık sigortası ihtiyaçlarına çözüm üreten Ergo Sigorta poliçesine sahip olmaya ne dersiniz? O halde Sigortam.neti ile Ergo Sigorta poliçe sorgulaması yapın.

Devamını Oku

En uygun Groupama Sigorta kasko sigortası fiyatları Sigortam.net’te!

En uygun Groupama Sigorta kasko sigortası fiyatları Sigortam.net'te. Kasko sigortası fiyatlarını karşılaştırın, en uygun Groupama kasko poliçesini alın.

Devamını Oku