444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Axa Sigorta Bireysel Emeklilik Sistemi Tanıtım Reklam Filmi

31 Aralık 2013

Axa Sigorta Ağustos 2013 Bireysel Emeklilik Sistemi Reklam Videosu

Axa Sigorta bireysel emeklilik sigortası videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Axa Sigorta Bireysel Emeklilik Sistemi

Rahat bir emeklilik dönemi için Axa Sigorta’nın uygun fiyatlarla sunduğu bireysel emeklilik sistemine katılın. Bütçenize uygun seçeneklerle ödemelerinizi planlayarak geleceğinizi güvence altına alın.Sigortam.net üzerinden Axa Sigorta’nın bireysel emeklilik sistemi fiyat avantajlardan yararlanın.

Bireysel Emeklilik Sistemine bugün katılın, %25 devlet katkısından faydalanın!

Axa Sigorta reklam videosuna buradan ulaşabilirsiniz.
 

Bireysel Emeklilik Hakkı Nasıl Kazanılır?

Bireysel emeklilik sözleşmesi imzalandıktan ve ilk ödemenizi yaptıktan sonra en az 10 yıl prim ödemiş olmak kaydı ile 56 yaşınızı doldurduğunuzda bireysel emeklilik hakkını da kazanmış olursunuz. Böylece çalıştığınız dönemde elde ettiğiniz hayat standartlarını devam ettirmeniz mümkün olabilir.

Bireysel emeklilik profesyonel fon yöneticileri tarafından sizin için işletilen bir tasarruf planıdır.Bireylerin aktif çalışma süreçlerinde elde ettikleri yaşam standartının emekli olduklarında düşüş gösterdiği ülkemizin gerçeklerinden biridir.

Geleceğinizi şimdiden güvence altına almak ve ilerde rahat etmek için Bireysel Emeklilik Sistemi’ne mümkün olan en erken zamanda dahil olunması tavsiye edilmektedir. Var olan emeklilik kazancınızla beraber ayrıca bir kazanç sağlamak, çalışırken yaşadığınız standardı korumaya yardımcı olmak için bireysel emeklilik başvuru formunu doldurarak başvurunuzu Sigortam.net'ten hemen yapın.

Axa Sigorta'nın Diğer Ürün ve Reklam Tanıtım Videoları
 

Diğer Sigorta Şirketleri tanıtım video ve ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.


Okumaya Devam Edin

Hizmetlerimiz

15 Haziran 2010 Salı

Sigortam.net kasko sigortası, trafik sigortası, özel sağlık sigortası için sigorta sorgulama, karşılaştırma ve satın alma hizmetleri sunar.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.

Aksigorta'nın Hedefi 1 Milyar Ciro

01 Haziran 2010 Salı

Aksigorta 2010 yılında sigorta bilincini geliştirme konusunda atağa kalktı. 2009 da 900 milyon ciro elde eden Aksigorta 2010 yılında 1 milyar liraya yakın ciro hedefliyor.