444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Axa Sigorta Bireysel Emeklilik Sistemi Tanıtım Reklam Filmi

Axa Sigorta Ağustos 2013 Bireysel Emeklilik Sistemi Reklam Videosu

Axa Sigorta bireysel emeklilik sigortası videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Axa Sigorta Bireysel Emeklilik Sistemi

Rahat bir emeklilik dönemi için Axa Sigorta’nın uygun fiyatlarla sunduğu bireysel emeklilik sistemine katılın. Bütçenize uygun seçeneklerle ödemelerinizi planlayarak geleceğinizi güvence altına alın.Sigortam.net üzerinden Axa Sigorta’nın bireysel emeklilik sistemi fiyat avantajlardan yararlanın.

Bireysel Emeklilik Sistemine bugün katılın, %25 devlet katkısından faydalanın!

Axa Sigorta reklam videosuna buradan ulaşabilirsiniz.
 

Bireysel Emeklilik Hakkı Nasıl Kazanılır?

Bireysel emeklilik sözleşmesi imzalandıktan ve ilk ödemenizi yaptıktan sonra en az 10 yıl prim ödemiş olmak kaydı ile 56 yaşınızı doldurduğunuzda bireysel emeklilik hakkını da kazanmış olursunuz. Böylece çalıştığınız dönemde elde ettiğiniz hayat standartlarını devam ettirmeniz mümkün olabilir.

Bireysel emeklilik profesyonel fon yöneticileri tarafından sizin için işletilen bir tasarruf planıdır.Bireylerin aktif çalışma süreçlerinde elde ettikleri yaşam standartının emekli olduklarında düşüş gösterdiği ülkemizin gerçeklerinden biridir.

Geleceğinizi şimdiden güvence altına almak ve ilerde rahat etmek için Bireysel Emeklilik Sistemi’ne mümkün olan en erken zamanda dahil olunması tavsiye edilmektedir. Var olan emeklilik kazancınızla beraber ayrıca bir kazanç sağlamak, çalışırken yaşadığınız standardı korumaya yardımcı olmak için bireysel emeklilik başvuru formunu doldurarak başvurunuzu Sigortam.net'ten hemen yapın.

Axa Sigorta'nın Diğer Ürün ve Reklam Tanıtım Videoları
 

Diğer Sigorta Şirketleri tanıtım video ve ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.


Benzer İçerikler

HDI Sigorta Konut Sigortası Tanıtım Reklam Filmi

Sigortam.net üzerinden HDI Sigorta’nın konut sigortası tekliflerine kolayca ulaşın.

Devamını Oku

En İyi Fiyatla Kasko Poliçesi

Kasko poliçesi için Türkiye'nin en iyi sigorta şirketlerinden kasko teklifi alın, kasko fiyatlarını karşılaştırın, en uygun kaskoyu seçin, kasko poliçenizi adresinize gönderelim.

Devamını Oku

Allianz Sigorta Kasko Sorgulama

Allianz Sigorta kasko sigortası fiyatları için araç kasko hesaplama yaparak araç kasko değerini öğrenin, aracınız için verilen kasko fiyatları arasından en iyisini seçin.

Devamını Oku