Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teklifi Al, Hemen Fiyatları İncele

  • Axa tamamlayıcı ve özel sağlık sigortası fiyat ve teminatlarını öğren
  • Bütçene ve ihtiyaçlarına uygun Axa sağlık poliçesini seç
  • İnternete özel indirimlerden yararlan, sağlığını güvenceye al
Bu bilgiler sana özel teklif hazırlayabilmemiz için gereklidir.

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları 2024

 

Şehir Yaş Cinsiyet Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatı
İstanbul 25-34 Kadın 13.006 TL
İstanbul 25-34 Erkek 9.759 TL
İstanbul 35-44 Kadın 12.669 TL
İstanbul 35-44 Erkek 10.780 TL
İstanbul 45-54 Kadın 13.433 TL
İstanbul 45-54 Erkek 10.251 TL
İstanbul 55-64 Kadın 17.917 TL
İstanbul 55-64 Erkek 12.338 TL
Ankara 25-34 Kadın 11.354 TL
Ankara 35-44 Erkek 8.468 TL
Ankara 45-54 Erkek 8.868 TL
İzmir 25-34 Kadın 10.880 TL
İzmir 35-44 Kadın 11.101 TL
İzmir 45-54 Erkek 9.835 TL

 

Tablodaki fiyatlar, 1 Şubat-30 Nisan 2024 tarihleri arasında Sigortam.net’ten satın alınan 1 kişilik tamamlayıcı sağlık sigorta poliçe fiyatlarının medyan (gerçek fiyatların sıralamasında tam ortadaki tutarlar) değerleridir. Fiyatlar, sigorta şirketlerinin risk tercihleri ve kişi özelliklerine göre değişebilir.

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Axa tamamlayıcı sağlık sigortası, iki paket halinde sunuluyor. Axa Sağlığım Tamam Sigortası ve Axa Sağlığım Tutumlu Sigortası şeklinde. Axa tamamlayıcı sağlık sigortasını anlatırken geniş paket olan Sağlığım Tamam Sigortası'ndan bahsedeceğiz. Yazımızın devamında Tutumlu Sigorta paketi için de detayları inceleyebilirsin.

Axa tamamlayıcı sağlık sigortası ile yılda 10 kez özel sağlık kurumlarında ücretsiz muayene, tahlil ve tetkik hizmetlerinden yararlanabilirsin. Geniş anlaşmalı sağlık kurumları sayesinde birçok özel sağlık kurumunda tedavi görmen mümkündür. Axa sigorta anlaşmalı hastaneler sayfamızdan sağlık kurumları hakkında bilgi alabilirsin. 

Axa tamamlayıcı sağlık, ayakta ve yatarak tedavi teminatlarının yanında doğum ve salgın hastalıklar gibi ek teminatlara da sahiptir. Aynı zamanda asistans hizmetleri de vardır. Şimdi Axa Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası neleri kapsar detaylıca inceleyelim.

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası (Sağlığım Tamam) Neleri Kapsar?

Axa tamamlayıcı sağlık sigortası teminatları temel olarak ayakta ve yatarak tedavidir. Yatarak tedavi teminatı, cerrahi ve dahili yatışlar, yoğun bakım, kemoterapi, radyoterapi, diyaliz, küçük müdahale gibi hastaneye yatmayı gerektiren durumlarda masrafları karşılar. Ayakta tedavi ise doktor muayanesi, tahlil ve tetkik, fizik tedavi gibi sağlık giderlerini öder. 

Axa tamamlayıcı sağlık sigortasında 18-50 yaş arası kadın sigortalılara doğum paketini de ek teminat olarak sunar. 12 bekleme süresi olan doğum teminatı, gebelik sonucu oluşabilecek olumsuzlukları ve rutin kontrolleri kapsar. 

Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Asistans Hizmetleri Nelerdir?

Axa TSS asistans hizmetlerinden yararlanmak ve anlaşmalı kurumları hakkında bilgi edinmek adına 0850 250 99 99 Axa çağrı merkezini arayabilirsin. En güncel bilgileri çağrı merkezinden öğrenebileceğini hatırlatalım.

Axa tamamlayıcı sağlık ek hizmetleri şöyledir;

  • Check-up
  • Diş paketi
  • Psikolojik danışmanlık
  • Diyetisen

Axa Sağlığım Tutumlu Sigortası Nedir, Neleri Kapsar?

Axa Sağlığım Tutumlu paketi, Sağlığım Tamam paketine göre daha uygun fiyatlı bir üründür. Geniş kapsamlı poliçeye göre alternatif bir poliçe kapsamı vardır. Yatarak tedavi teminatı limitsizken, ayakta tedavi teminatı 5 adet ile sınırlıdır. Bu açıdan da Sağlığım Tamam paketine göre daha uygun primlidir. 

Bu pakette de asistans hizmetleri olan check-up, diş paketi, psikolojik danışmanlık ve diyetisyenden yılda bir kez ücretsiz olarak yararlanabilirsin.

Eğer bütçe olarak daha düşük bir prim ödemek istersen, 5 adet muayene hakkını da göz önüne alarak Sağlığım Tutumlu paketini seçebilirsin. Eğer kapsamı daha geniş bir paket istiyorsan yukarıda detaylıca bahsettiğimiz Axa Sağlığım Tamam ürününü tercih edebilirsin.