444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Axa Sigorta Tanıtım Reklam Filmi

31 Aralık 2013

Axa Sigorta Hakkında

Axa Sigorta'nın sermayedarı olan Axa Grubu, dünyada sigorta sektöründe ilk 3 şirket arasında yer almaktadır. Toplam 48 ülkede 90 milyar Euro prim üretimi ve 3,6 milyar Euro faaliyet gelirine ulaşan Axa Grubu'nun,  müşterilerinin her türlü ihtiyacına cevap verebilmeyi hedefleyen "Finansal Koruma" konusundaki faaliyetleri, sigorta, kişisel koruma, birikim ve gayrimenkul planlama alanlarını kapsamaktadır. 

Axa Sigorta kurumsal müşterileri için risk yönetimi yaparak, kurumsal müşteri ihtiyaçlarına özel poliçeler oluşturmaktadır.

Axa Sigorta Ağustos 2013 Reklam Videosu

Axa Sigorta tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Axa Sigorta'nın Başarıları

Dünya'nın saygın ekonomi dergilerinden Euromoney, AXA SİGORTA'yı 2009 senesinde 4, 2010 senesinde ise 2 dalda ödüllendirmiştir.

  • Euromoney 2009
  • Türkiye'nin En İyi Sigorta Şirketi 
  • Türkiye'nin En Yaratıcı Sigorta Şirketi 
  • Türkiye'nin En İyi Fiyatlama Yapan Sigorta Şirketi 
  • Türkiye'nin Hasarı En İyi Çözümleyen Sigorta Şirketi 
  • Euromoney 2010
  • Türkiye'nin En İyi Sigorta Şirketi 
  • Orta ve Doğu Avrupa'nın En İyi Sigorta Şirketi olmuştur.

Ayrıca 2008 yılı kurumlar vergisi sıralamasında sigorta sektöründe 1. sırada, Türkiye'de ilk 500 şirket arasında ise 36. sırada yer almış, Capital Dergisi'nin düzenlediği ve üst düzey yöneticiler tarafından yanıtlanan araştırmaya göre Axa Sigorta 3 yıldır üst üste sektöründe "En Beğenilen Şirket" seçilmiştir.

Axa Sigorta'nın Diğer Ürün ve Reklam Tanıtım Videoları
 

Diğer Sigorta Şirketleri tanıtım video ve ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.


Okumaya Devam Edin

Hizmetlerimiz

15 Haziran 2010 Salı

Sigortam.net kasko sigortası, trafik sigortası, özel sağlık sigortası için sigorta sorgulama, karşılaştırma ve satın alma hizmetleri sunar.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.

Aksigorta'nın Hedefi 1 Milyar Ciro

01 Haziran 2010 Salı

Aksigorta 2010 yılında sigorta bilincini geliştirme konusunda atağa kalktı. 2009 da 900 milyon ciro elde eden Aksigorta 2010 yılında 1 milyar liraya yakın ciro hedefliyor.