Axa Sigorta Tanıtım Reklam Filmi | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Axa Sigorta Tanıtım Reklam Filmi

Axa Sigorta Hakkında

Axa Sigorta'nın sermayedarı olan Axa Grubu, dünyada sigorta sektöründe ilk 3 şirket arasında yer almaktadır. Toplam 48 ülkede 90 milyar Euro prim üretimi ve 3,6 milyar Euro faaliyet gelirine ulaşan Axa Grubu'nun,  müşterilerinin her türlü ihtiyacına cevap verebilmeyi hedefleyen "Finansal Koruma" konusundaki faaliyetleri, sigorta, kişisel koruma, birikim ve gayrimenkul planlama alanlarını kapsamaktadır. 

Axa Sigorta kurumsal müşterileri için risk yönetimi yaparak, kurumsal müşteri ihtiyaçlarına özel poliçeler oluşturmaktadır.

Axa Sigorta Ağustos 2013 Reklam Videosu

Axa Sigorta tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Axa Sigorta'nın Başarıları

Dünya'nın saygın ekonomi dergilerinden Euromoney, AXA SİGORTA'yı 2009 senesinde 4, 2010 senesinde ise 2 dalda ödüllendirmiştir.

  • Euromoney 2009
  • Türkiye'nin En İyi Sigorta Şirketi 
  • Türkiye'nin En Yaratıcı Sigorta Şirketi 
  • Türkiye'nin En İyi Fiyatlama Yapan Sigorta Şirketi 
  • Türkiye'nin Hasarı En İyi Çözümleyen Sigorta Şirketi 
  • Euromoney 2010
  • Türkiye'nin En İyi Sigorta Şirketi 
  • Orta ve Doğu Avrupa'nın En İyi Sigorta Şirketi olmuştur.

Ayrıca 2008 yılı kurumlar vergisi sıralamasında sigorta sektöründe 1. sırada, Türkiye'de ilk 500 şirket arasında ise 36. sırada yer almış, Capital Dergisi'nin düzenlediği ve üst düzey yöneticiler tarafından yanıtlanan araştırmaya göre Axa Sigorta 3 yıldır üst üste sektöründe "En Beğenilen Şirket" seçilmiştir.

Axa Sigorta'nın Diğer Ürün ve Reklam Tanıtım Videoları
 

Diğer Sigorta Şirketleri tanıtım video ve ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.


Benzer İçerikler

Adana Plaka Kasko Fiyatları

Adana Plaka Araç Kaskosu için En Uygun Fiyatlar Sigortam.net'te!         Kasko fiyatları illere göre değişiklik gösterir. Yaşadığınız yerdeki araç sayısı ve kaza sıklığı araç kasko fiyatını etkiler. 01 plaka araç kasko için en uygun fiyatlar Sigortam.net’te! Sigortam.net’ten araç kasko hesaplama yapın, tek bir formla tüm anlaşmalı sigorta şirketlerinin tekliflerini görün, teminatları karşılaştırın. Adana araç sigortası fiyatları %45'e varan fiyat avantajıyla Sigortam.net'te. Adana’da; 2013 Mart itibarıyle 512 bin araç bulunuyor, bunların 234 bini otomobil. Her dört kişiden biri araç […]

Devamını Oku

2015’te Bütçenize Uygun Sigortaya Sahip Olabilirsiniz

2015 sigorta fiyatlarında indirim elde etmek ve en iyilerle çalışmak isteyenler için püf nokta olabilecek detayları bir araya getirdik.

Devamını Oku

Audi A4 Kasko Sigortası

En uygun Audi A4 kasko sigortası Sigortam.net’te             En iyi sigorta şirketlerinden Audi A4 sigortası teklifi alın.  Audi A4 kasko fiyatlarını karşılaştırın.  %45’e varan fiyat avantajlarını yakalayın! Bütçenize en uygun Audi A4 sigortasını satın alın.  Audi A4 Kasko Sigortası  Audi A4 model aracınız için en uygun kasko sigortası fiyatlarına Sigortam.net uzmanlığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak kasko hesaplama sayfamızdan doldurun, kolayca kasko fiyat hesaplaması yapın.   Audi A4 hakkında Audi A4 modelleri […]

Devamını Oku