444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Axa Sigorta Tanıtım Reklam Filmi

Axa Sigorta Hakkında

Axa Sigorta'nın sermayedarı olan Axa Grubu, dünyada sigorta sektöründe ilk 3 şirket arasında yer almaktadır. Toplam 48 ülkede 90 milyar Euro prim üretimi ve 3,6 milyar Euro faaliyet gelirine ulaşan Axa Grubu'nun,  müşterilerinin her türlü ihtiyacına cevap verebilmeyi hedefleyen "Finansal Koruma" konusundaki faaliyetleri, sigorta, kişisel koruma, birikim ve gayrimenkul planlama alanlarını kapsamaktadır. 

Axa Sigorta kurumsal müşterileri için risk yönetimi yaparak, kurumsal müşteri ihtiyaçlarına özel poliçeler oluşturmaktadır.

Axa Sigorta Ağustos 2013 Reklam Videosu

Axa Sigorta tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Axa Sigorta'nın Başarıları

Dünya'nın saygın ekonomi dergilerinden Euromoney, AXA SİGORTA'yı 2009 senesinde 4, 2010 senesinde ise 2 dalda ödüllendirmiştir.

  • Euromoney 2009
  • Türkiye'nin En İyi Sigorta Şirketi 
  • Türkiye'nin En Yaratıcı Sigorta Şirketi 
  • Türkiye'nin En İyi Fiyatlama Yapan Sigorta Şirketi 
  • Türkiye'nin Hasarı En İyi Çözümleyen Sigorta Şirketi 
  • Euromoney 2010
  • Türkiye'nin En İyi Sigorta Şirketi 
  • Orta ve Doğu Avrupa'nın En İyi Sigorta Şirketi olmuştur.

Ayrıca 2008 yılı kurumlar vergisi sıralamasında sigorta sektöründe 1. sırada, Türkiye'de ilk 500 şirket arasında ise 36. sırada yer almış, Capital Dergisi'nin düzenlediği ve üst düzey yöneticiler tarafından yanıtlanan araştırmaya göre Axa Sigorta 3 yıldır üst üste sektöründe "En Beğenilen Şirket" seçilmiştir.

Axa Sigorta'nın Diğer Ürün ve Reklam Tanıtım Videoları
 

Diğer Sigorta Şirketleri tanıtım video ve ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.


Benzer İçerikler

Ak Sigorta dan Özel Sağlık Sigortası Teklifi Alın

Aksigorta’dan Özel Sağlık Sigortası Teklifi Alın! Sağlık sigortası teklif formunu doldurun. Sigortam.net ile anlaşmalı tüm şirketlerin tekliflerini görün.  Size özel sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın.  Bütçe ve ihtiyacınıza en uygun paketi belirleyin. Online ya da 444 24 00’i arayarak poliçesinizi satın alın.    Hemen Teklif Alın Aksigorta hakkında bilgi almak için Aksigorta sayfamızı ziyaret edin.  Özel sağlık sigortası fiyatları kişisel özelliklerinize, geçirilmiş rahatsızlıklara, hastane ağına ve poliçe limitleri gibi detaylara göre farklılık gösterir.  İhtiyaçlarınıza en uygun sağlık sigortasını bulmak için Sigortam.net’in […]

Devamını Oku

Sigorta için Dükkan Dolaşmaya Son

Sigortam.net’ten sigorta teklifi alanlar, sigortalarına dükkan dükkan dolaşmadan kısa sürede sahip olur, sigorta tekliflerini karşılaştırır ve satın alır.

Devamını Oku

Dünden Bugüne Değişmeyen Bayram Alışkanlıklarımız

Bu yıl da nasıl geçtiğini anlamadan Ramazan ayının sonuna geldik.  Ramazan Bayramı, diğer adıyla Şeker Bayramı artık kapımızda.

Devamını Oku