444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Axa Sigorta Tanıtım Reklam Filmi

Axa Sigorta Hakkında

Axa Sigorta'nın sermayedarı olan Axa Grubu, dünyada sigorta sektöründe ilk 3 şirket arasında yer almaktadır. Toplam 48 ülkede 90 milyar Euro prim üretimi ve 3,6 milyar Euro faaliyet gelirine ulaşan Axa Grubu'nun,  müşterilerinin her türlü ihtiyacına cevap verebilmeyi hedefleyen "Finansal Koruma" konusundaki faaliyetleri, sigorta, kişisel koruma, birikim ve gayrimenkul planlama alanlarını kapsamaktadır. 

Axa Sigorta kurumsal müşterileri için risk yönetimi yaparak, kurumsal müşteri ihtiyaçlarına özel poliçeler oluşturmaktadır.

Axa Sigorta Ağustos 2013 Reklam Videosu

Axa Sigorta tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Axa Sigorta'nın Başarıları

Dünya'nın saygın ekonomi dergilerinden Euromoney, AXA SİGORTA'yı 2009 senesinde 4, 2010 senesinde ise 2 dalda ödüllendirmiştir.

  • Euromoney 2009
  • Türkiye'nin En İyi Sigorta Şirketi 
  • Türkiye'nin En Yaratıcı Sigorta Şirketi 
  • Türkiye'nin En İyi Fiyatlama Yapan Sigorta Şirketi 
  • Türkiye'nin Hasarı En İyi Çözümleyen Sigorta Şirketi 
  • Euromoney 2010
  • Türkiye'nin En İyi Sigorta Şirketi 
  • Orta ve Doğu Avrupa'nın En İyi Sigorta Şirketi olmuştur.

Ayrıca 2008 yılı kurumlar vergisi sıralamasında sigorta sektöründe 1. sırada, Türkiye'de ilk 500 şirket arasında ise 36. sırada yer almış, Capital Dergisi'nin düzenlediği ve üst düzey yöneticiler tarafından yanıtlanan araştırmaya göre Axa Sigorta 3 yıldır üst üste sektöründe "En Beğenilen Şirket" seçilmiştir.

Axa Sigorta'nın Diğer Ürün ve Reklam Tanıtım Videoları
 

Diğer Sigorta Şirketleri tanıtım video ve ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.


Benzer İçerikler

Gaziantep Trafik Sigortası Fiyatları Sigortam.net’te

En Uygun Gaziantep Trafik Sigortası Fiyatları için 2 dk. Yeter! 27 Gaziantep plaka kodlu aracınıza özel en uygun trafik sigortası fiyatlarını bulamamaktan mı şikayetçisiniz? Arayışınıza son verecek, bütçenizde tasarruf sağlayacak araç sigortası seçenekleri Sigortam.net’te! Araç sigorta sorgulama işleminizi Sigortam.net’ten yapın, sadece 2 dakikada tek bir form doldurarak Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin tekliflerini anında online görün, karşılaştırın ve trafik sigortanızı hemen yaptırın. Gaziantep Plaka Koduna Özel Trafik Sigortası Sorgulama için; Trafik sigortası sorgulama formunu eksiksiz doldurun, En iyi sigorta şirketlerinin Gaziantep'e […]

Devamını Oku

İş Bankası Sağlık Sigortası

İş'te Nefes Sağlık Sigortası İş Bankası sağlık sigortası, "İş’te Nefes Sağlık Sigortası" ile acil sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalmanız durumunda, acil cerrahi ve acil yatış, oda-yemek-refaketçi, yoğun bakım ve ambulans hizmetleri teminat altına alıyor. İş Bankası sağlık sigortası için Anadolu Sigorta’dan teklif alabilirsiniz. Sigortam.net, özel sağlık sigortası için avantajlı seçenekler sunar. İş’te Nefes Sağlık Sigortası Avantajları: Sağlık beyanında bulunulmasına gerek kalmadan, poliçe süresince bir kez kullanılmak kaydıyla 8 günlük Yurtdışı Seyahat Sigortası poliçesi hediye edilir, Tercihe göre 2 farklı teminat içeren […]

Devamını Oku

BNP Paribas Cardif Sigorta

BNP Paribas Cardif Sigorta gibi Türkiye'nin en büyük ve en iyi sigorta şirketlerinin sigorta tekliflerine kolayca ulaşın.

Devamını Oku