444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Axa Sigorta Trafik Sigortası Tanıtım Reklam Filmi

Axa Sigorta Ağustos 2013 Trafik Sigortası Reklam Videosu

Axa Sigorta trafik sigortası videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Axa Sigorta Trafik Sigortası

Axa Sigorta’nın zorunlu trafik sigortası fiyatlarını Sigortam.net üzerinden inceleyebilir, size en uygun olan teklifi seçebilirsiniz.

Zorunlu trafik sigortası başvuru formunu hemen doldurun karlı çıkın.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! TRAFİK TEKLİFİ AL

Axa Sigorta reklam videosuna buradan ulaşabilirsiniz.

Zorunlu Trafik Sigortası Nasıl Hesaplanır?

Trafiğe çıkmadan önce motorlu her aracın yaptırması gereken kanunen zorunlu trafik sigortası hem kendimiz, hem karşı tarafa verebileceğimiz hasarlar nedeniyle önemli ve gereklidir.  Trafik sigortası ile kaskodan farklı olarak karşı tarafa vermiş olduğunuz hasarları karşılama imkanına sahip olursunuz. Zorunlu trafik sigortası sadece üçüncü kişilere verilen hasarları ödeyen bir sigortadır.Trafik sigortası poliçeleri olmadan trafiğe çıkan araçlar bağlanarak, trafikten men edilir. Zorunlu trafik poliçesi yaptırmaktan kaçınmak ya da ertelemek, daha sonra uğraşmanız gereken pek çok prosedürle birlikte  para ve zaman kaybı demektir.

En Hesaplı Trafik Sigortası Nasıl Alınır?
 

Axa Sigorta'nın Diğer Ürün ve Reklam Tanıtım Videoları
 

Diğer Sigorta Şirketleri tanıtım video ve ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.


Benzer İçerikler

Aviva Sigorta Tanıtım Reklam Filmi

Aviva Sigorta diyor ki: "Geleceklerine dokunduğumuz herkesi çok iyi anladık, asla yarı yolda bırakmadık, bırakmayacağız. Aviva Sigorta ile geleceğe dokunun."

Devamını Oku

Konya Plaka Kasko Fiyatları

Konya Plaka Araç Kaskosu için En Uygun Fiyatlar Sigortam.net'te!         Kasko fiyatları illere göre değişiklik gösterir. Yaşadığınız yerdeki araç sayısı ve kaza sıklığı araç kasko fiyatını etkiler. 42 plaka araç kasko için en uygun fiyatlar Sigortam.net’te! Sigortam.net’ten araç kasko hesaplama yapın, tek bir formla tüm anlaşmalı sigorta şirketlerinin tekliflerini görün, teminatları karşılaştırın. Konya araç sigorta sorgulamasını yapın, poliçenize en iyi fiyat garantisiyle ulaşın. Konya’da; 2013 Mart itibarıyle 560 bin araç bulunuyor, bunların 255 bini otomobil. Her sekiz kişiden […]

Devamını Oku