Ray Sigorta

Baby On Board
Bu bilgiler sana özel teklif hazırlayabilmemiz için gereklidir.

Ray Sigorta'dan Baby On Board Kasko!

Ray Sigorta, 0-6 yaş arası çocuk sahibi olan tüm ebeveynlere özel Baby On Board Kasko ürününü tasarladı! 0-6 yaş arası çocuk sahibi olan tüm sürücüler Baby On Board Kasko avantajından yararlanabiliyor. 

Neden Baby On Board Kasko?

Baby On Board Kasko, standart genişletilmiş kasko kapsamına ek asistans hizmetleri ile avantajları genişletiyor! Genişletilmiş kasko ürünlerine ek olarak zengin asistans hizmetlerinin yanında ekstra %25'e varan indirim fırsatı da sizleri bekliyor. Ray Sigorta Baby On Board ürünü ile kaskonuzu hem en iyi asistans hizmetleri ile kullanabilmenizi hem de indirim avantajından aynı anda faydalanabilmenizi mümkün kılıyor.

Baby on Board Trafik Sigortası'da İndirimli!

Baby on Board ürün ailesi kaskodan sonra trafik sigortası ile de indirimlerini genişletiyor. Baby on Board trafik sigortasına özel %15’e varan indirim fırsatı, 0-6 yaş arası çocuk sahibi olan sürücüler için geçerlidir.

%25’e kadar varan indirim oranı; poliçe tanzim tarihinde sigortaya konu ait aracın modeli, yaşı, plaka ili, ek teminat veya aksesuarlar, aracın ve sürücünün geçmişteki hasarları, hasarsızlık indirimi (varsa) ve çocuk sahipliği gibi  kriterler göz önünde bulundurularak oluşturulan risk hesaplaması kapsamında belirlenmektedir. Ray Sigorta koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.