Yanınızdan ayırmadığınız cep
telefonunuzu güvence altına alın,
kötü sürprizlere hazırlıklı olun!

Sigortam.net’ten Telefon Kaskosu: Cep Telefonu Sigortası!

Günlük hayatta yanınızdan ayırmadığınız cep telefonlarınızı kırılma, çalınma veya hasar görme risklerine karşı güvence altına alabilirsiniz. Nasıl mı? İster sıfır ister ikinci el telefonuzuzu sigortalatın, onarım, ikame telefon verilmesi ve nakit ödeme gibi sigorta şirketine göre değişen teminatlarla bütçenizi koruyun. Cep telefonu sigortası hakkındaki detayları yazımızın devamından öğrenebilirsiniz.

Telefonların garanti kapsamlarının karşılamadığı risklere karşı telefona kasko yaptırmak çok kolay! Telefon sigortası fiyatlarını öğrenmek ve telefonunuza kasko yaptırmak için yakında eklenecek teklif formumuza sadece bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır. Telefon kasko fiyatları marka ve modele göre değişmektedir.

Telefon Kaskosu Nedir?

Telefon kaskosu, ani ve beklenmedik bir olay neticesinde telefonun kazaen zarara uğraması, arızanlanması veya hırsızlık sonucu çalınması gibi durumlara karşı cihazı güvence altına alan bir sigorta ürünüdür. Telefon kaskosu ve cep telefonu sigortası aynı sigorta ürününü ifade etmek için kullanılmaktadır, herhangi bir farkları yoktur.

Telefon Kaskosu Neleri Kapsar?

  • Cep telefonunun arızalanması
  • Cep telefonunun kırılması ve zarara uğraması
  • Yüksek voltaj, sıvı teması ve hatalı aksesuar kullanımı sonucu hasarlanması
  • Cep telefonun çalınması (hırsızlık)
  • Cep telefonunun hasarlanması durumunda kullanılamayacak duruma gelmesi

Telefon kaskosu kapsamı, genel olarak yukarıdaki teminatları içermekle birlikte sigorta şirketlerine göre değişiklik gösterebilir. Teklif alırken teminat detaylarını incelemenizi öneririz.

Iphone, Samsung ve Diğer Telefon Kasko Fiyatları

Günümüzde yüksek fiyatlar ödeyerek alınan cep telefonları için telefona sigorta yaptırmak bütçenizi koruyacak bir çözüm olacaktır.

Özellikle yüksek fiyatları ile dikkat çeken telefon modelleri için telefon sigortası tercih ediliyor. Telefonun hasar görmesi, çalınması ya da tamamen kullanılamaması durumunda yüksek maliyetlerini karşılamak yerine ister sıfır ister ikinci el telefonunuza sigorta yaptırabilirsiniz. Genellikle sorulan sorular arasında sonradan kasko ile telefon güvence altına alınabiliyor mu oluyor. 2.el telefon kaskosu ile bunun mümkün olduğunu söyleyebiliriz.
En çok telefon kaskosu yaptırılan markalara baktığımızda, Iphone ve Samsung öne çıkıyor. Iphone ve Samsung kasko fiyatları, telefonun modeline göre değişiyor. Fiyat öğrenebilmek için yakın zamanda eklenecek olan formumuzdan teklif alabilirsiniz.

  • Iphone telefon kaskosu
  • Samsung telefon kaskosu
  • Diğer telefon kaskoları için teklif yakında teklif alabilirsiniz.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL