HDI Sigorta Kasko Sigortasi Tanıtım Filmi | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

HDI Sigorta Kasko Sigortası Tanıtım Reklam Filmi

HDI Sigorta Kasko Reklamı

Arabamı huzurla kullanmak istiyorum ama aklımda hep o soru ‘Ya arabama bir şey olursa?’ Silin bunları kafanızdan. Arabanıza bir şey olacak endişesiyle yaşamak zor. Uluslararası tecrübeye sahip HDI Sigorta yurt çapında 600’den fazla acentesinde kasko sigortasıyla ihtiyaçlarınıza cevap vermek için sizleri bekliyor. HDI Sigorta daima yanınızda.

HDI Sigorta 2008 Kasko Reklam Videosu

HDI Sigorta kasko sigortası videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

HDI Sigorta Kasko Sigortası

Kasko Poliçesi ile aracınızı, kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alın. Yeni bir dönem başlatan HDI Sigorta; hızlı, bürokratik olmayan, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla bütün Türkiye'ye hizmet veriyor. Genişletişmiş Kasko Poliçesi ile çok kapsamlı güvenceler sunuyor.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

HDI Sigorta tanıtım videosuna buradan ulaşabilirsiniz.
 

Sigortam.net üzerinden HDI Sigorta kasko hesaplama yaparak HDI Sigorta kasko fiyatları ve seçeneklerine 3 dakikada ulaşabilirsiniz.
 

HDI Sigorta'nın Diğer Ürün ve Reklam Tanıtım Videoları
 


Benzer İçerikler

Sigortam.net & Petrol Ofisi Akaryakıt Kampanyası Sıkça Sorulan Sorular

Tanımlar Positive Card: Petrol Ofisi’nin müşteri sadakat kartıdır. Positive Puan: Anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında ücretsiz yakıt alınmasını sağlayan yakıt puandır. 1- Kampanyaya katılmak için ne yapmam gerekiyor? Kampanyaya katılmak için Sigortam.net’ten kasko veya trafik sigortası almış olmanız ve poliçenizin yürürlükte olması gerekiyor. 2- Sigortam.net’ten daha önce poliçe aldım ve poliçem halen devam ediyor. Kampanyadan faydalanabilir miyim? Kampanyaya katılmak için Sigortam.net’te yürürlükte kasko veya trafik sigortası poliçenizin olması yeterlidir. 3- Kampanya hangi tarihler arasında geçerli? Kampanya 10 Eylül 2017 – 09 Eylül […]

Devamını Oku

Anadolu Sigorta Konut Paket Sigortası

Anadolu Sigorta’nın Konut Paket Sigortası teminatlarını yazımızdan öğrenin, en uygun Anadolu Sigorta konut sigortası fiyatlarına Sigortam.net'ten ulaşın.

Devamını Oku

Renault Megane Kasko Sigortası

En Ucuz Renault Megane Kasko Fiyatları! En uygun Renault Megane kasko sigortası Sigortam.net’te         En iyi sigorta şirketlerinden Renault Megane sigortası teklifi alın.  Renault Megane kasko fiyatlarını karşılaştırın.  %45’e varan fiyat avantajlarını yakalayın! Bütçenize en uygun Renault Megane sigortasını satın alın.    Renault Megane Kasko Sigortası  Renault Megane model aracınız için en uygun kasko sigortası fiyatlarına Sigortam.net uzmanlığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak kasko hesaplama sayfamızdan doldurun, kolayca kasko fiyat hesaplaması yapın.     […]

Devamını Oku