444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Ray Sigortaya İki Önemli Atama

29 Eylül 2015

Türkiye’nin en iyi sigorta şirketleri arasında yer alan Ray Sigorta’ya iki önemli atama yapıldı. Şirket yönetimini güçlendiren Ray Sigorta’da, Genel Müdür Yardımcılığı görevine daha önce İcra Kurulu Üyesi olarak görev yapan Eyüphan Daldal ve Anıl Rasih Gülcen atandı. 

Özgeçmişleri

1993'te Ray Sigorta ailesine katılan Eyüphan Daldal, Kurumsal Riskler Direktörü olarak görev alıp, 2012'den itibaren İcra Kurulu Üyesi, Oto dışı Teknik ve Hasar, Reasürans Direktörlüğüne atandı.

2015 Ağustos itibarıyla Ray Sigorta'da İcra Kurulu Üyesi, Oto Dışı Teknik ve Hasar, Reasürans Genel Müdür Yardımcısı görevine getirildi. Anıl Rasih Gülcen ise 2010 yılı itibarıyla Ray Sigorta'ya İcra Kurulu Üyesi, Satış Direktörü olarak katıldı. Satış ve Satış Destek Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi olarak görevine devam eden Gülcen de Ray Sigorta'da aynı görevlerine İcra Kurulu Üyesi olarak devam etmek üzere Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı.

Kolayca Teklif Alın

Sigortam.net’in anlaşmalı sigorta şirketlerinden biri olan Ray Sigorta’dan kasko teklifi almak oldukça hızlı ve kolay. Ray Sigorta'dan Sigortam.net avantajları ve olanakları ile kasko sigortası sahibi olmak istiyorsanız ister online araç kasko sorgulama yapın, isterseniz de 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı'nı arayın.


Okumaya Devam Edin

Ray Sigorta Pazarlama Direktörlüğü'ne Feridun Art Atandı

09 Şubat 2011 Çarşamba
17 yıldır sigorta sektöründe hizmet veren Feridun Art, 03.01.2011 tarihi itibariyle Ray Sigorta’da Pazarlama Direktörlüğü görevine atanmıştır.

Ray Sigorta İcra Kurulu Üyesi ve Mali İşler Direktörü Koray Erdoğan Oldu

23 Mayıs 2011 Pazartesi
Hazine Müsteşarlığı Sigorta Denetleme Kurulu’nda yaklaşık 14 yıl görev alan Koray Erdoğan 2 Mayıs 2011 itibariyle Ray Sigorta İcra Kurulu Üyesi, Mali ve İdari İşler Direktörü olarak göreve başladı.

Ray Sigorta Tiyatro Topluluğu ile "İşler Rayında"

27 Haziran 2011 Pazartesi
Ray Sigorta Tiyatro Topluluğu Tiyatray, 7 aylık bir çalışmanın ürünü olan 'İşler Rayında' oyununu 18 Haziran Cumartesi Günü Bakırköy Büyülü Sahne'de sergiledi.