Ray Sigorta

Ray Sigorta kasko, trafik sigortası ve tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatlarını görmek için hemen teklif alın!

Ray Sigorta

Ray Sigorta

Ray Sigorta, ulusal taşımacılık şirketleri olan THY, Denizcilik İşletmeleri, Devlet Demiryolları ve PTT’nin girişimleri ile 1958 yılında kurulmuştur. Ray Sigorta kurucularının özelliklerinden dolayı ilk yıllarda öncelikle nakliyat ile ilgili branşlarda hizmetler vermiştir.

Ray Sigorta özelleştirilme kararı alınmasının ardından 1992 yılında Doğan Holding’in bünyesine katılmıştır. 2007 yılında ise Orta ve Doğu Avrupa’nın en büyük ve önemli sigorta gruplarından olan Avusturya merkezli Vienna Insurance Group (VIG) tarafından satın alınmıştır. Ray Sigorta'nın hisse yapısında; yüzde 84.26'lık hisse TBIH Financial Services Group N.V'ye, yüzde 10 hisse Vienna Insurance Group’a ve İMKB’de işlem gören yüzde 5,74 halka açık pay oluşturmaktadır.

53 yıldır sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren Ray Sigorta, DASK, konut, seyahat, nakliyat, kaza, mühendislik, ferdi kaza, sorumluluk, tekne, havacılık, tarım, hukuksal koruma ve sağlık sigortaları ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Türkiye’de yüzde 2,11’lik pazar payı ile faaliyet gösteren Ray Sigorta, 2010 yılı sonunda toplam 252.374.228 TL’lik prim üretimi gerçekleştirmiştir.

Ray Sigorta Kasko

Ray kasko teklifi alarak teminat ve limitleri karşılaştırabilirsiniz. Ray kasko nasıl sorusunun cevabını internetten teklif aldığınızda teminat detaylarından incelemeniz mümkündür. Aynı zamanda ek teminatlar hakkında da bilgi alabilirsiniz. Ray Sigorta mini onarım gibi küçük hasarlarda kullanabileceğiniz kaskoyu bozmayan avanjatları da öğrenerek bütçenize en uygun kaskoyu 2 dakikada seçebilirsiniz.

Ray Trafik Sigortası

Ray trafik sigortası fiyatları ve teminat kapsamları hakkında detaylı bilgi almak için sigortam.net'ten teklif almanız yeterlidir. Ray Sigorta ve diğer sigorta şirketlerini karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Zorunlu trafik sigortanızı geç kalmadan yaptırın!

Ray Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı sağlık sigortası ile özel hastanelerde fark ücreti ödemeden tedavi olabilirsiniz. Ray sağlık sigortası teminatları ve ek hediyeleri hakkında bilgi edinmek için teklif alabilirsiniz. Özel sağlık kurumlarında ücretsiz muayene, tahlil ve tetkik gibi hizmetleri alabileceğiniz tamamlayıcı sağlık sigortanızı yaptırın, kendinizi ve sevdiklerinizi koruyun.

Ray Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Ray hasar sorgulama internetten kolaylıkla yapılabiliyor. Ray Sigorta'nın hasar dosya sorgulama sayfasından ilgili bilgileri girerek hasar sürecinizin güncel durumunu öğrenebilirsiniz. 

Ray Sigorta Anlaşmalı Servisler

Ray sigorta anlaşmalı tamir servisleri güncel listeyi kontrol etmenizde fayda var. Sigorta şirkertleri anlaşmalı kurumları değiştirebilmektedir. Bu nedenle aracınızı servise götürmeden önce Ray Sigorta'nın anlaşmalı servis sayfasından listeyi inceleyin. 

Aynı zamanda tamir servisleri ve Ray cam servisleri de birbirinden farklı yerlerde olabilir. Anlaşmalı servisi seçerken, hem tamir türünü hem de il/ilçe bilgisini girerek aracınızı en doğru servise götürebilirsiniz.

Ray Sigorta Anlaşmalı Servisler Listesinde;

Anlaşmalı Araç Servisleri
Anlaşmalı Oto Cam Servisleri
Ray Oto Estetik Servisleri
Anlaşmalı Mini Onarım Servisleri
bulunmaktadır

Ray Sigorta Anlaşmalı Hastaneler

Ray sigorta anlaşmalı sağlık kuruluşlarını güncel listeden kontrol ediniz. Bu sayede sonrasında anlaşmasız kuruma gitmenin mağduriyetini yaşamazsınız. Ray anlaşmalı sağlık kurumları listesinden kendinize en yakın anlaşmalı hastanede, tamamlayıcı sağlık sigortası limitleriniz kapsamında tedavi olabilirsiniz.

Ray Sigorta Sıkça Sorulan Sorular

Ray Sigorta Anlaşmalı Servisler Nelerdir?

Ray Sigorta anlaşmalı servisler sayfasından; il/ilçe, aracın markası ve servis tipine göre incelenebilir. Bu bilgileri girerek kendinize en yakın anlaşmalı oto servisini bulabilirsiniz.

Ray Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İşlemleri Nasıl Yapılır?

Ray Sigorta'nın "Hasar Dosya Sorgulama" sayfasından T.C. kimlik numarası ve dosya numarası girilerek sorgulama yapılabilir.

Ray Baby On Board Kasko Nedir?

Ray Sigorta'dan; 0-6 yaş arası çocuk sahibi olan tüm ebeveynlere özel kasko sigortası ürünüdür. Baby on board kasko hakkında detaylara erişebilirsiniz.

Ray Sigorta İletişim

Ray İletişim Merkezi numarası 444 4 729'dur.

Provizyon İletişim Merkezine ulaşmak için;

444 47 29'u arayarak;

  • Sağlık provizyon işlemleri için 2'yi tuşlayıp
  • Sağlık provizyon hizmetleri için 7'yi tuşlayıp iletişime geçebilirsin.

Evrak gönderim adresi: Cumhuriyet Mh. Haydar Aliyev Cad. No:28 34457 Sarıyer/İstanbul