Ray Sigorta

Sigortam.net farkıyla Ray Sigorta ürünlerine beklemeden ulaşın, poliçenizi en uygun fiyata kolayca yaptırın.
Sigortam.net farkıyla Ray Sigorta ürünlerine beklemeden ulaşın, poliçenizi en uygun fiyata kolayca yaptırın.
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00

Beklemeden Hızlı Teklif Almak için Arayın!

444 24 00

İhtiyacınız olan sigorta branşını seçin, en iyi fiyata hızlı ve kolayca ulaşın!

Kasko Teklifi Al Trafik Teklifi Al Sağlık Teklifi Al

Ray Sigorta

Ray Sigorta, ulusal taşımacılık şirketleri olan THY, Denizcilik İşletmeleri, Devlet Demiryolları ve PTT’nin girişimleri ile 1958 yılında kurulmuştur. Ray Sigorta kurucularının özelliklerinden dolayı ilk yıllarda öncelikle nakliyat ile ilgili branşlarda hizmetler vermiştir.

Ray Sigorta Kasko Sigortası Sigortam.net'te

Ray Sigortakasko sigortası ürünlerine Sigortam.net avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. 

Ray Sigorta özelleştirilme kararı alınmasının ardından 1992 yılında Doğan Holding’in bünyesine katılmıştır. 2007 yılında ise Orta ve Doğu Avrupa’nın en büyük ve önemli sigorta gruplarından olan Avusturya merkezli Vienna Insurance Group (VIG) tarafından satın alınmıştır. Ray Sigorta'nın hisse yapısında; yüzde 84.26'lık hisse TBIH Financial Services Group N.V'ye, yüzde 10 hisse Vienna Insurance Group’a ve İMKB’de işlem gören yüzde 5,74 halka açık pay oluşturmaktadır.

53 yıldır sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren Ray Sigorta, DASK, konut, seyahat, nakliyat, kaza, mühendislik, ferdi kaza, sorumluluk, tekne, havacılık, tarım, hukuksal koruma ve sağlık sigortaları ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Türkiye’de yüzde 2,11’lik pazar payı ile faaliyet gösteren Ray Sigorta, 2010 yılı sonunda toplam 252.374.228 TL’lik prim üretimi gerçekleştirmiştir.

Daha Fazla Göster Daha Az Göster

Sigortam.net’te karşılaştırma yapabileceğiniz tüm sigorta şirketleri