Mapfre Genel Sigorta Tanıtım Reklam Filmi

Mapfre Genel Sigorta Hakkında

İspanya, Avrupa ve Amerika başta olmak üzere dünya çapında sigortacılık, reasürans, asistans ve finansal hizmetler alanlarında faaliyet gösteren Mapfre, İspanya’nın en büyük sigorta grubu olmakla birlikte Amerika Birleşik Devletleri ve Türkiye’de de faaliyetlerini sürdürmektedir. 

MAPFRE, tüm sigorta branşlarını kapsayan, zengin çeşitlilikte bir ürün portföyüne sahiptir.Müşterilerinin her türlü hizmet ihtiyacının karşılanması ve mal varlıklarının güvencesi için özel olarak geliştirilmiş rekabetçi çözümleri ile faaliyette bulunduğu tüm ülkelerde farklılaşan MAPFRE, aynı zamanda yatırım ve emeklilik fon yönetim faaliyetlerinde de bulunmaktadır.

Grubun konsolide gelirleri, 2008 yılında 18.270 milyon Euro’yu aşmış olup, bunun 14.300 milyon Euro’yu aşkın kısmı sadece reasürans ve direkt sigorta faaliyetlerinden elde edilmiş olan primlerdir.

2008 yılında, brüt gelirlerinde 1.383 milyon Euro’ya ulaşmış olan Grubun tüm aktivitelerine ilişkin konsolide varlıkları ise 47.759 milyon Euro üzerinde bir değere ulaşmıştır.

Farklı kıtalarda binlerce çalışana sahip bir güç. Milyonlarca insanın güvenini kazanmış bir dost ve her zaman en iyiyi sunan tecrübe Türkiye’de. Sigorta devi Mapfre, Genel Sigorta ile birleşti. Hayatınıza değer katan birçok yeniliği burada göreceksiniz. Mapfre Genel Sigorta ‘Hayatı Kesintisiz Yaşayın’.

Mapfre Genel Sigorta Nisan 2009 Reklam Videosu

Mapfre Genel Sigorta tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Eylül 2010 itibarıyla, MAPFRE INTERNACIONAL’ın MAPFRE GENEL SİGORTA ortaklık yapısındaki payı % 99,75`dir.

Ortağın AdıPay Oranı Bugün İtibarıyla Pay Tutarı

MAPFRE INTERNACIONAL S.A. % 99,75 349.109.046

Diğer % 0,25 890.954

Toplam %100 350.000.000

Mapfre Genel Sigorta’nın Diğer Ürün ve Reklam Tanıtım Videoları

Mapfre Genel SigortaKaskoJet hakkında merak ettiklerinize buradan ulaşabilirsiniz.

Diğer Sigorta Şirketleri tanıtım video ve ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL