Mapfre Genel Sigorta Tanıtım Reklam Filmi | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Mapfre Genel Sigorta Tanıtım Reklam Filmi

Mapfre Genel Sigorta Hakkında

İspanya, Avrupa ve Amerika başta olmak üzere dünya çapında sigortacılık, reasürans, asistans ve finansal hizmetler alanlarında faaliyet gösteren Mapfre, İspanya’nın en büyük sigorta grubu olmakla birlikte Amerika Birleşik Devletleri ve Türkiye’de de faaliyetlerini sürdürmektedir. 

MAPFRE, tüm sigorta branşlarını kapsayan, zengin çeşitlilikte bir ürün portföyüne sahiptir.Müşterilerinin her türlü hizmet ihtiyacının karşılanması ve mal varlıklarının güvencesi için özel olarak geliştirilmiş rekabetçi çözümleri ile faaliyette bulunduğu tüm ülkelerde farklılaşan MAPFRE, aynı zamanda yatırım ve emeklilik fon yönetim faaliyetlerinde de bulunmaktadır.

Grubun konsolide gelirleri, 2008 yılında 18.270 milyon Euro’yu aşmış olup, bunun 14.300 milyon Euro’yu aşkın kısmı sadece reasürans ve direkt sigorta faaliyetlerinden elde edilmiş olan primlerdir.

2008 yılında, brüt gelirlerinde 1.383 milyon Euro’ya ulaşmış olan Grubun tüm aktivitelerine ilişkin konsolide varlıkları ise 47.759 milyon Euro üzerinde bir değere ulaşmıştır.

Farklı kıtalarda binlerce çalışana sahip bir güç. Milyonlarca insanın güvenini kazanmış bir dost ve her zaman en iyiyi sunan tecrübe Türkiye’de. Sigorta devi Mapfre, Genel Sigorta ile birleşti. Hayatınıza değer katan birçok yeniliği burada göreceksiniz. Mapfre Genel Sigorta ‘Hayatı Kesintisiz Yaşayın’.

Mapfre Genel Sigorta Nisan 2009 Reklam Videosu

Mapfre Genel Sigorta tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Eylül 2010 itibarıyla, MAPFRE INTERNACIONAL'ın MAPFRE GENEL SİGORTA ortaklık yapısındaki payı % 99,75`dir.

   Ortağın Adı Pay Oranı                                                             Bugün İtibarıyla Pay Tutarı

    MAPFRE INTERNACIONAL S.A.                      % 99,75                  349.109.046

    Diğer                                                              % 0,25                     890.954

    Toplam                                                          %100                      350.000.000    

Mapfre Genel Sigorta'nın Diğer Ürün ve Reklam Tanıtım Videoları
 

Mapfre Genel Sigorta KaskoJet hakkında merak ettiklerinize buradan ulaşabilirsiniz.

Diğer Sigorta Şirketleri tanıtım video ve ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.


Benzer İçerikler

Sigorta için Dükkan Dolaşmaya Son

Sigortam.net’ten sigorta teklifi alanlar, sigortalarına dükkan dükkan dolaşmadan kısa sürede sahip olur, sigorta tekliflerini karşılaştırır ve satın alır.

Devamını Oku

Finansbank Kasko Sigortası

Finansbank kasko sigortası için Sompo Japan Sigorta’dan teklif alabilirsiniz. Sigortam.net’ten Sompo Japan Sigorta’nın kasko sigortası tekliflerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku

Ray Sigorta Tanıtım Reklam Filmi

53 yıldır sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren Ray SigortaDASK, konut, seyahat, nakliyat, kaza, mühendislik, ferdi kaza, sorumluluk, tekne, havacılık, tarım, hukuksal koruma ve sağlık sigortaları ile müşterilerine hizmet veriyor.  

Devamını Oku