Mapfre Genel Sigorta Tanıtım Reklam Filmi | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Mapfre Genel Sigorta Tanıtım Reklam Filmi

Mapfre Genel Sigorta Hakkında

İspanya, Avrupa ve Amerika başta olmak üzere dünya çapında sigortacılık, reasürans, asistans ve finansal hizmetler alanlarında faaliyet gösteren Mapfre, İspanya’nın en büyük sigorta grubu olmakla birlikte Amerika Birleşik Devletleri ve Türkiye’de de faaliyetlerini sürdürmektedir. 

MAPFRE, tüm sigorta branşlarını kapsayan, zengin çeşitlilikte bir ürün portföyüne sahiptir.Müşterilerinin her türlü hizmet ihtiyacının karşılanması ve mal varlıklarının güvencesi için özel olarak geliştirilmiş rekabetçi çözümleri ile faaliyette bulunduğu tüm ülkelerde farklılaşan MAPFRE, aynı zamanda yatırım ve emeklilik fon yönetim faaliyetlerinde de bulunmaktadır.

Grubun konsolide gelirleri, 2008 yılında 18.270 milyon Euro’yu aşmış olup, bunun 14.300 milyon Euro’yu aşkın kısmı sadece reasürans ve direkt sigorta faaliyetlerinden elde edilmiş olan primlerdir.

2008 yılında, brüt gelirlerinde 1.383 milyon Euro’ya ulaşmış olan Grubun tüm aktivitelerine ilişkin konsolide varlıkları ise 47.759 milyon Euro üzerinde bir değere ulaşmıştır.

Farklı kıtalarda binlerce çalışana sahip bir güç. Milyonlarca insanın güvenini kazanmış bir dost ve her zaman en iyiyi sunan tecrübe Türkiye’de. Sigorta devi Mapfre, Genel Sigorta ile birleşti. Hayatınıza değer katan birçok yeniliği burada göreceksiniz. Mapfre Genel Sigorta ‘Hayatı Kesintisiz Yaşayın’.

Mapfre Genel Sigorta Nisan 2009 Reklam Videosu

Mapfre Genel Sigorta tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Eylül 2010 itibarıyla, MAPFRE INTERNACIONAL'ın MAPFRE GENEL SİGORTA ortaklık yapısındaki payı % 99,75`dir.

   Ortağın Adı Pay Oranı                                                             Bugün İtibarıyla Pay Tutarı

    MAPFRE INTERNACIONAL S.A.                      % 99,75                  349.109.046

    Diğer                                                              % 0,25                     890.954

    Toplam                                                          %100                      350.000.000    

Mapfre Genel Sigorta'nın Diğer Ürün ve Reklam Tanıtım Videoları
 

Mapfre Genel Sigorta KaskoJet hakkında merak ettiklerinize buradan ulaşabilirsiniz.

Diğer Sigorta Şirketleri tanıtım video ve ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.


Benzer İçerikler

Acıbadem Sigorta dan Özel Sağlık Sigortası Teklifi Alın

Sigortam.net üzerinde Acıbadem Sigorta sağlık sigortası sorgulaması yapın, Acıbadem sağlık sigortası fiyatları arasından en uygun poliçeyi kısa sürede satın alın.

Devamını Oku

Yeni Nesil Sigortacılıkla Tanıştınız mı?

Sigortalarınızı Sigortam.net'ten yaptırın, her yıl ilk defa sigorta yaptıranlara göre %20'lere varan avantajlı fiyatlardan yararlanın.

Devamını Oku

Medical Park Hastanesi Anlaşmalı Sigorta Şirketleri

Özel Sağlık Sigortası Avantajları Özel sağlık sigortası ile anlaşmalı özel hastaneler ve sağlık merkezinden daha hızlı ve daha kaliteli sağlık hizmeti alırsınız. Poliçe teminatlarınıza göre yatarak tedavi ve ayakta tedavi masraflarınız karşılanırken siz yalnızca katkı payınızı ödersiniz. Size en yakın özel sağlık kuruluşlarının hangi anlaşmalı sigorta şirketleri ile anlaşmalı olduğunu Sigortam.net üzerinden öğrenerek sigorta seçiminizi kolaylaştırın. Medical Park Hastaneler Grubu Medical Park Hastaneler Grubu 1995'ten beri hastanecilik alanında 14 Hastane, 2 Hastane Kompleksi ve 2 Tıp Merkezi ile toplam 18 […]

Devamını Oku