Orient Sigorta

Orient Sigorta kasko fiyatlarını görmek için hemen teklif alın!

Orient Sigorta

Orient Sigorta Hakkında

Orient Sigorta faaliyetlerine 1982 yılında Al-Futtaim grubu bünyesinde başlamış ve hızlı bir büyüme ile sigorta sektöründe 2012 yılında en yüksek kara ulaşan şirket konumuna ulaşmıştır. Orient Sigorta'nın genel merkezi Dubai'dedir. Geniş bölge müdürlükleri ve ürün kapasaitesiyle müşterilerine çok yönlü ve kaliteli sigorta hizmeti sunmaktadır.

Kasko, Konut, Dask, Nakliyat, Emtea,Taşımacılık, Ferdi Kaza, Seyahat Sağlık, İşyeri, İşveren ve Yat ürünlerinde hizmet veren şirket, derecendirme yetkisi olan kuruluşlarca Orta Doğu bölgesinin «A+» notu ile değerlendirilen tek sigorta şirketidir.

Orient Sigorta'dan Kasko Sigortası

Orient kasko ile aracınızı kaza ve hasar durumlarına koruma altına alabilirsiniz. Orient kasko ürünü ile aracın, sürücü ve yolcuların maddi hasar masrafları kasko kapsamı dahilindedir. Kaza durumlarında hukuki işlemlerde destek, çekici ve kurtarma gibi ek teminatlarla da Orient kasko ürününden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda mini onarım teminatı gibi ufak hasarlarda kaskonuzu bozmadan aracınızın tamir işlemlerinizi yaptırmanız mümkündür. Orient sigortanın geniş teminat kapsamını ve avantajlı farklarını öğrenmek için kasko teklifi alarak fiyat ve teminat detaylarını inceleyebilirsiniz.

Orient Anlaşmalı Servisler

Kaza veya hasar durumlarında Orient anlaşmalı araç servislerine giderek gerekli tamir ve onarım işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Geniş anlaşmalı servis ağı ile tamir sürecinizi hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Orient kasko poliçenizin teminat limitlerine göre tamir masraflarınız şirket tarafından karşılanır. Orient anlaşmalı servis listesini teklif alarak inceleyebilirsiniz.

Orient Sigorta İletişim Numaraları Nelerdir?

Orient müşteri hizmetleri numarası 0850 202 35 15'dir. Orient genel müdürlük telefon numarası ise 0216 999 80 50'dir. Bu numarayı arayarak Orient Sigorta genel müdürlüğüne ulaşabilirsiniz.