444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Ray Sigorta Brokerleriyle Keyfe Açıldı

10 Haziran 2011
Ray Sigorta en önemli iş ortakları olan Brokerleriyle, 26 Mayıs 2011 tarihinde İstanbul Boğazı’nın muhteşem manzarası eşliğinde bir araya geldi. 
 
Ray Sigorta’nın ‘Keyfe Açılıyoruz” sloganıyla brokerleriyle buluştuğu tekne organizasyonunda, Ray Sigorta üst düzey yetkilileri ile Türkiye’nin en önemli sigorta brokerleri keyifli sohbetler etti. Ray Sigorta’ya özel olarak hazırlanan teknede gerçekleşen gecede,  sigorta sektöründeki gelişmeler, Ray Sigorta’nın yeni ürünleri ve uygulamaları üzerine sohbetler yapıldı, DJ performansı eşliğinde danslar edildi.
 
Ray Sigorta Genel Müdürü Levent Şişmanoğlu; “Ray Sigorta’nın en önemli iş ortaklarından biri olan Brokerlerimizle İstanbul’un muhteşem manzarası eşliğinde bir araya gelmekten son derece memnunuz, brokerlerimizle yakın ilişkiler kurarak, süreçlerimizi geliştirmeye ve ihtiyaca özel hazırlanan ürünlerimizle rekabet gücümüzü artırmaya devam edeceğiz” dedi.
 
 

Okumaya Devam Edin

İkinci El Otomobilde Hasar Kontrolü

08 Haziran 2010 Salı

Sigorta Bilgi Merkezinin uzun bir süredir üzerinde çalıştığı ve yine Türkiye'de bir ilki temsil edecek olan SMS Projesi tamamlanmış ve devreye alınmıştır.

Şirketlerin Öncelikli Hedefi Online Satışı Artırmak

04 Haziran 2010 Cuma

AMPD Benchmark Araştırması'na göre Online pazarlama ve yeni online hizmetler ise ikincil öncelikler olarak ortaya çıkıyor.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.