Ray Sigorta Brokerleriyle Keyfe Açıldı

Ray Sigorta en önemli iş ortakları olan Brokerleriyle, 26 Mayıs 2011 tarihinde İstanbul Boğazı’nın muhteşem manzarası eşliğinde bir araya geldi.
Ray Sigorta’nın ‘Keyfe Açılıyoruz” sloganıyla brokerleriyle buluştuğu tekne organizasyonunda, Ray Sigorta üst düzey yetkilileri ile Türkiye’nin en önemli sigorta brokerleri keyifli sohbetler etti. Ray Sigorta’ya özel olarak hazırlanan teknede gerçekleşen gecede, sigorta sektöründeki gelişmeler, Ray Sigorta’nın yeni ürünleri ve uygulamaları üzerine sohbetler yapıldı, DJ performansı eşliğinde danslar edildi.
Ray Sigorta Genel Müdürü Levent Şişmanoğlu; “Ray Sigorta’nın en önemli iş ortaklarından biri olan Brokerlerimizle İstanbul’un muhteşem manzarası eşliğinde bir araya gelmekten son derece memnunuz, brokerlerimizle yakın ilişkiler kurarak, süreçlerimizi geliştirmeye ve ihtiyaca özel hazırlanan ürünlerimizle rekabet gücümüzü artırmaya devam edeceğiz” dedi.
Ray Sigorta Brokerleriyle Keyfe Açıldı

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL