Ray Sigorta İcra Kurulu Üyesi ve Mali İşler Direktörü Koray Erdoğan Oldu

SigortacıGazetesi
Hazine Müsteşarlığı Sigorta Denetleme Kurulu’nda yaklaşık olarak 14 yıl görev alan Koray Erdoğan 2 Mayıs 2011 tarihi itibariyle Ray Sigorta İcra Kurulu Üyesi, Mali ve İdari İşler Direktörü olarak göreve başladı.
Ray Sigorta İcra Kurulu Üyesi ve Mali İşler Direktörü Koray Erdoğan OlduYaklaşık 14 senedir iş hayatında aktif olarak çalışan Koray Erdoğan, 1995 yılında Gazi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olduktan sonra Yüksek Lisans eğitimini 2006 yılında Carnegie Mellon Üniversitesi’nde Kamu Yönetimi Bölümü’nde tamamladı. Profesyonel iş yaşamına 1997-2009 yılları arasında Hazine Müsteşarlığı Sigorta Denetleme Kurulu’nda, Sigorta Denetleme Uzmanı olarak başlayan Erdoğan, Ray Sigorta’ya katılmadan önce 2009 yılından itibaren Müsteşarlığın Sigorta Denetleme Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. Ayrıca Erdoğan 2010 yılından itibaren Hacettepe Üniversitesi’nde Aktüerya Bilimleri Bölümü’nde Öğretim Görevlisi olarak görev alıyor.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL