444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Ray Sigorta İcra Kurulu Üyesi ve Mali İşler Direktörü Koray Erdoğan Oldu

23 Mayıs 2011
SigortacıGazetesi
 
Hazine Müsteşarlığı Sigorta Denetleme Kurulu’nda yaklaşık olarak 14 yıl görev alan Koray Erdoğan 2 Mayıs 2011 tarihi itibariyle Ray Sigorta İcra Kurulu Üyesi, Mali ve İdari İşler Direktörü olarak göreve başladı.
 
Yaklaşık 14 senedir iş hayatında aktif olarak çalışan Koray Erdoğan, 1995 yılında Gazi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olduktan sonra Yüksek Lisans eğitimini 2006  yılında Carnegie Mellon Üniversitesi’nde Kamu Yönetimi Bölümü’nde tamamladı. Profesyonel iş yaşamına 1997-2009 yılları arasında Hazine Müsteşarlığı Sigorta Denetleme Kurulu’nda, Sigorta Denetleme Uzmanı olarak başlayan Erdoğan, Ray Sigorta’ya katılmadan önce 2009 yılından itibaren Müsteşarlığın Sigorta Denetleme Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. Ayrıca Erdoğan 2010 yılından itibaren Hacettepe Üniversitesi’nde Aktüerya Bilimleri Bölümü’nde Öğretim Görevlisi olarak görev alıyor.

Okumaya Devam Edin

İkinci El Otomobilde Hasar Kontrolü

08 Haziran 2010 Salı

Sigorta Bilgi Merkezinin uzun bir süredir üzerinde çalıştığı ve yine Türkiye'de bir ilki temsil edecek olan SMS Projesi tamamlanmış ve devreye alınmıştır.

Şirketlerin Öncelikli Hedefi Online Satışı Artırmak

04 Haziran 2010 Cuma

AMPD Benchmark Araştırması'na göre Online pazarlama ve yeni online hizmetler ise ikincil öncelikler olarak ortaya çıkıyor.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.