Ray Sigorta 2011 Yılında %20 Büyüyecek

Ray Sigorta’nın 2011 yılında yüzde 20 oranında büyüyeceğini belirten Ray Sigorta Genel Müdürü Levent Şişmanoğlu; “Nakliyat, yangın ve mühendislik branşlarında büyümeye devam edeceğiz. 2011 yılında 100 bin kasko, 200 bin trafik, 100 bin konut, 30 bin küçük iş yeri poliçesi satmayı hedefliyoruz, bunları yaparken de giderlerimizi sabit tutmak en önemli hedefimiz” dedi.
Sigorta sektörünün 2010 yılında hayat dışında istediği sonuca ulaşamadığını, bu nedenle 2011 yılının sektör açısından önemli bir yıl olacağını vurgulayan Şişmanoğlu, Ray Sigorta’nın 2011 yılı hedefleriyle ilgili şunları söyledi; “ 2011 yılında %20 büyüyeceğiz, kurumsal sigortalarda sadakat düzeyi çok yüksek olan KOBİ’lere özellikle de orta ölçekli işletmelere ağırlık vereceğiz, bireysel sigortalarda ise, 29 yaş üstü kişileri müşterileri portföyümüze katacağız. 52 yıllık bir kuruluş olarak, bugünün çocuklarının yarının sigortalıları ve karar vericileri olduğunu biliyoruz, dolayısıyla çocuklar her zaman hedef kitlemiz olacaktır. 2011 yılında da müşterilerimize yarım asrı geçen birikimimiz ve güvenilir reasürans yapımızla hızlı, etkin ve memnuniyet düzeyi yüksek servis vermeye devam edeceğiz.”
Ray Sigorta’nın karlı branşlarda büyümesini sürdüreceğini ifade eden Levent Şişmanoğlu: “Ray Sigorta ve Vienna İnsurance Group (VIG) için yapısal olarak ya da mesleki faaliyet açısından kötü risk yoktur, iyi organize olmuş, riskini değerlendirmiş ve önlemlerini almış müşteriler/işletmeler vardır. Bu nedenle her risk sigortalanabilir. Ray Sigorta olarak, ülke sathında sigortacılık yapma stratejimiz doğrultusunda en iyi bildiğimiz ve yönettiğimiz segmentlere, coğrafyalara ve müşterilere yöneliyoruz, karlı branşlarda büyüyoruz. Tek poliçe ile devam edemeyeceğimizi biliyoruz ve her müşterimize birden fazla poliçe düzenlemek için çalışıyoruz. Poliçe değil müşteri hedefleyen, standart ürünlerde pazarı dikkatli takip eden, sıkı hasar kontrolü yapan ve hak edilen hasarları ödeyen şirket anlayışıyla hareket ediyoruz” dedi.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL