En uygun Sompo Japan Sigorta Kasko Sigortası Fiyatları Sigortam.net’te!

telefon
0850 250 2400
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

Sompo Japan Sigorta Kasko Sigortası Sigortam.net’te!

Türkiye’de hizmet veren en iyi sigorta şirketlerinden Sompo Japan Sigorta’nın kasko sigortası ürünlerine Sigortam.net’ten kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sompo Japan Sigorta kasko sigortası poliçesinizi Sigortam.net’ten satın alarak, aynı anda hem Sompo Japan’ın dünyaca kabul edilmiş hizmet kalitesinden, hem de Sigortam.net’in konusunda uzman personelleri kesintisiz desteğinden faydalanırsınız.

Sompo Japan Sigorta güvencesinden faydalanarak, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun kaskoyu bulmak için 3 dakikada Sigortam.net’ten kasko sigortası teklif alın.

 

Neden Sigortam.net?

Araç kasko sigortası fiyatları; kişisel özellikler, araç hasar geçmişi ve aksesuarları gibi detaylara göre farklılık gösterir. En uygun kasko sigortası, teminat ve fiyatlar karşılaştırılarak seçilmeli ve uzman desteği ile satın alınmalıdır.

Sigortam.net yılların sigortacılık tecrübesi ile her bir müşterilerisinin ihtiyacını tanır ve ona yönelik çözüm sunar.

Poliçenizi Seçerken Yanınızdayız

 • Türkiye’nin en iyi 20 sigorta şirketinden dilerseniz online dilerseniz telefonda anında teklif alırsınız,
 • Bütün fiyat ve teminatları şeffaf bir şekilde karşılaştırma imkanı bulur, %50’ye varan fiyat avantajı yakalarsınız,
 • Teklifler arasından bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun poliçeyi seçmek için uzmanlarımızdan destek ve her türlü sorunuza 7 / 24 cevap alırsınız.

Poliçenizi Satın Alırken Yanınızdayız

 • Poliçenizi kişiye özel sigorta uzmanlarının danışmanlığı ile anında satın alır, ödemenizi dilerseniz taksit taksit yaparsınız.
 • “En İyi Fiyat Garantisi” ile satın alırsınız. Satın aldığınız poliçenin başka bir yerden daha ucuza alınamayacağını garanti ederiz.
 • Poliçenizi e-posta göndeririz.

Poliçe Süresince ve Hasar Anında Yanınızdayız

 • Poliçeniz süresince her türlü hasar anında sadece Sigortam.net’i aramanız yeter.
 • 444 24 00 Sigorta Destek Hattımız günün her saatinde, çekici hizmetinden, eksper tayinine kadar hasar sürecinizi takip ederiz.

Poliçeniz Yenilenirken Yanınızdayız

 • Poliçe vadenizi sizin yerinize takip ederiz,
 • Vadeniz dolmadan önce sizinle iletişime geçerek, poliçenizi yenilemeniz için bilgilerinizi güncelleriz,
 • En iyi şirketlerden sizin için teklif hazırlar, yenileme ve hasarsızlık gibi indirim haklarınızı sizin için gözetiriz,
 • Vade tarihinizde yenilemenizi yaparak, kesintisiz sigorta güvencesi almanızı sağlarız.​

 

Sompo Japan Sigorta Hakkında

Sompo Japan Sigorta’nın Tükiye’deki kökleri Finans Sigorta’ya dayanmaktadır. 2002 yılında Fiba Holding, Finans Sigortayı satın almış, daha sonra da 2010 tarihinde hisselerini Sompo Japan’a devretmiştir.

Dünyanın ikinci en büyük sigorta pazarı olan Japonya’nın lider sigortaşirketlerinden Sompo Japon Insurance Inc. Türkiye’de Sompo Japan Sigorta adı ile hizmet vermektedir.

Müşteri beklentilerinin her zaman daha ötesinde yaratıcı ve nitelikli çözümler üreterek, sürdürülebilir karlı büyümeyi çalışanları ile birlikte sağlamak misyonuyla hizmet veren Sompo Japan, Türk sigorta sektöreüne girdiği günden bu yana Sigortam.net’in anlaşmalı sigorta şirketlerinden birisidir.

Sigortam.net, uzman sigorta danışmanlarının rehberliğinde, Sompo Japan Sigorta’nın hem kasko, hem de zorunlu trafik sigortası ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL