Sompo Anlaşmalı Servisler

Sompo sigorta anlaşmalı servisler hakkında bilgi alarak hemen kasko sigortanı yaptır! 

Sompo Anlaşmalı Servisler

Sompo anlaşmalı servisler, hasar konusuna ve poliçe kapsamına göre aracının zararlarını tamir ettirebileceğin kurumlardır. Ücret ödemeden yani sigortandan hasarlarını karşılaman için Sompo sigorta anlaşmalı servislere gitmen gerekir. Bu anlamda anlaşmalı oto servisleri ve hangi hasar durumunda hangi servise gideceğini bilmen önemlidir. Sayfamızda Sompo anlaşmalı servisler hakkında bilinmesi gerekenleri bir araya getirdik.

Sayfamızda Sompo'nun web sitesinden aldığımız bilgilerlele araç servisleri için örnek tablo ve listeler yaptık. En güncel anlaşmalı kurum bilgisi için Sompo'nun anlaşmalı servis sayfasını ziyaret edebilirsin.

kasko banner

Sompo Sigorta Anlaşmalı Servisler Nasıl Seçilir?

Sompo anlaşmalı oto servislerini seçerken öncelikle hasarın türünü göre servisi seçmelisin. Sompo anlaşmalı servislerden seçebileklerin şöyledir:

  • Sompo oto servis
  • Sompo cam servisi
  • Sompo marka kasko servisi

Aracının maddi zarar yaratan hasarları için oto servis seçeneğini seçerek ilerleyebilirsin. Sompo oto servisleri;

  • Sompo yetkili servisler
  • Sompo hasarsızlığı koruyan servisler
  • Sompo mini onarım servisleri
  • Sompo özel servisler

Servis seçeneğini belirledikten sonra aracının markası, il ve ilçe bilgilerinin girerek anlaşmalı servis listesine ulaşabilirsin. Şimdi en çok aranan oto servis seçeneklerine yakından bakalım.

Sompo Yetkili Servisler

Sompo yetkili servis, kasko sigortanda anlaşmalı servis teminatını belirleyen bir kavramdır. Poliçende sadece yetkili servis anlaşması varsa aracın hasar aldığında özel servislerde hasarını sigortandan karşılayamazsın. Bu açıdan sadece yetkili servis anlaşman mı var yoksa seçimli servis teminatın mı var hasar durumunda önem kazanır. 

Sompo yetkili servis listesine ulaşmak için marka, il, ilçe bilgilerini girmelisin. Sonrasında Sompo kasko poliçende servis seçimli teminatın var ise onu da seçerek ilerlemen gerekir. Kaskonda seçimli servis seçeneğin varsa daha geniş bir oto servis ağından yararlanabileceğini hatırlatalım.

Sompo Sigorta Mini Onarım Servisleri

Sompo mini onarım, kasko sigortasında ek bir teminat olarak karşımıza çıkar. Kask poliçen mini onarım teminatını kapsıyorsa Sompo mini onarım servislerinde aracının küçük hasarlarını tamir ettirebilirsin. Aşağıdaki örnek listesmizi Sompo'nun şirket sayfasından oluşturduk. Daha geniş ve güncel bilgi için şirketin anlaşmalı servis sayfasına bakabilirsin.