Sompo Japan Tanıtım Reklam Filmi | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sompo Japan Sigorta Tanıtım Reklam Filmi

Sompo Japan Sigorta Hakkında

Sompo Japan Sigorta, Finans Sigorta adıyla 6 Mayıs 2002 tarihinde sigorta sektöründe standartları yükseltmek hedefiyle yola çıkan, 2006 yılı içerisinde Fiba Grubu iştiraklerinden Finansbank'ın hisselerinin NBG Grubu'na satılması nedeniyle 2007 tarihinden itibaren kurucusu olan Fiba Holding'in adını alarak, "Fiba Sigorta A.Ş." adı ile faaliyetlerine devam etti.2010'da Fiba Holding ile Japon sigorta sektörünün en eski ve lider şirketlerinden Sompo Japon Insurance Inc. arasında Fiba Sigorta hisselerinin devrine ilişkin sözleşme imzalanıp ardından 2010'da Fiba Sigorta hisseleri Sompo Japon Insurance Inc.'e devredilmiştir. 

2011'de ise Fiba Sigorta'nın ünvanı Sompo Japan Sigorta A.Ş. olarak değişmiştir. 

Bu tarihten itibaren dünyanın 4. büyük sigorta pazarı olan Japon sigorta sektörünün lider şirketlerinden Sompo Japan'ın gücünü ve desteğini de arkasına alarak yoluna emin adımlarla devam etmektedir. 

Ayrıca Sompo Japan Sigorta 2006'dan beri sektörün en karlı şirketi olmuştur.
 

Sompo Japan Sigorta Mayıs 2012 Reklam Videosu

Sompo Japan Sigorta tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bir yanda 122 yıllık birikimi ile dünyanın en köklü, en güçlü sigorta şirketlerinden biri diğer yanda yenilikçi ve dinamik bir anlayış. 5 kıtada 28 ülkeden sonra Türk sigortacılığına değer katmak için şimdi buradayız. Sompo Japan Sigorta ‘Sahne Bizim’

Sigortam.net'ten Alabileceğiniz Sompo Japan Sigorta Ürünleri
 

Diğer Sigorta Şirketleri tanıtım video ve ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.


Benzer İçerikler

En Hızlı Kasko

En hızlı ve en ekonomik kasko sigortası Sigortam.net'te! 3 dakikada %45 fiyat avantajını yakalayın.

Devamını Oku

Toyota Yaris Trafik Sigortası

Toyota Yaris model aracınız için Sigortam.net’ten kolayca trafik sigortası sorgulaması yapın, en iyi şirketlerden en uygun Toyota Yaris trafik sigortasını satın alın.

Devamını Oku

Ray Sigorta Hasar Sorgulama

Ray Sigorta kaskosunu Sigortam.net’tten alan alanlar, hasar sürecini hızlı ve kolay atlatır! Kasko sigortası sahibi olan sürücüler, kaza anında aracında hasar meydana gelmesi halinde hasar dosya sorgulama ile zararını tazmin eder. Hasar Sorgulama Süreci Sigorta sahibinin en geç 5 iş günü içerisinde ilgili evraklar, imzalı kaza tespit tutanağı, ruhsat fotokopileri, kaza anı fotoğraflarının çekilmesi gibi için gerekli işlemleri tamamlaması, Hasar dosyasının açılması için sigorta şirketine talepte bulunması gerekir. Sigortam.net’te ise müşterilerin yapması gereken sadece hasar sorgulama yapmaktır ve Sigortam.net ile bu […]

Devamını Oku