Sompo Japan Tanıtım Reklam Filmi | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sompo Japan Sigorta Tanıtım Reklam Filmi

Sompo Japan Sigorta Hakkında

Sompo Japan Sigorta, Finans Sigorta adıyla 6 Mayıs 2002 tarihinde sigorta sektöründe standartları yükseltmek hedefiyle yola çıkan, 2006 yılı içerisinde Fiba Grubu iştiraklerinden Finansbank'ın hisselerinin NBG Grubu'na satılması nedeniyle 2007 tarihinden itibaren kurucusu olan Fiba Holding'in adını alarak, "Fiba Sigorta A.Ş." adı ile faaliyetlerine devam etti.2010'da Fiba Holding ile Japon sigorta sektörünün en eski ve lider şirketlerinden Sompo Japon Insurance Inc. arasında Fiba Sigorta hisselerinin devrine ilişkin sözleşme imzalanıp ardından 2010'da Fiba Sigorta hisseleri Sompo Japon Insurance Inc.'e devredilmiştir. 

2011'de ise Fiba Sigorta'nın ünvanı Sompo Japan Sigorta A.Ş. olarak değişmiştir. 

Bu tarihten itibaren dünyanın 4. büyük sigorta pazarı olan Japon sigorta sektörünün lider şirketlerinden Sompo Japan'ın gücünü ve desteğini de arkasına alarak yoluna emin adımlarla devam etmektedir. 

Ayrıca Sompo Japan Sigorta 2006'dan beri sektörün en karlı şirketi olmuştur.
 

Sompo Japan Sigorta Mayıs 2012 Reklam Videosu

Sompo Japan Sigorta tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bir yanda 122 yıllık birikimi ile dünyanın en köklü, en güçlü sigorta şirketlerinden biri diğer yanda yenilikçi ve dinamik bir anlayış. 5 kıtada 28 ülkeden sonra Türk sigortacılığına değer katmak için şimdi buradayız. Sompo Japan Sigorta ‘Sahne Bizim’

Sigortam.net'ten Alabileceğiniz Sompo Japan Sigorta Ürünleri
 

Diğer Sigorta Şirketleri tanıtım video ve ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.


Benzer İçerikler

Ford Mondeo Trafik Sigortası

Ford Mondeo model aracınız için Sigortam.net’ten kolayca trafik sigortası sorgulaması yapın, en iyi şirketlerden en uygun Ford Mondeo trafik sigortasını satın alın.

Devamını Oku

Axa Sigorta dan İhtiyacınıza En Uygun Kasko Teklifini Alın!

Axa Sigorta fiyatlarını Sigortam.net'ten karşılaştırın, en uygun poliçeyi hemen satın alın!  Axa Sigorta’dan İhtiyacınıza En Uygun Kasko Teklifini Alın!   Kasko sigortası teklif formunu doldurun. Sigortam.net ile anlaşmalı tüm şirketlerin tekliflerini görün.  Size özel kasko sigortası tekliflerini karşılaştırın.  Bütçe ve ihtiyacınıza en uygun paketi belirleyin. Online ya da 444 24 00’ı arayarak poliçesinizi satın alın.  Axa Sigorta hakkında bilgi almak için Axa Sigorta sayfamızı ziyaret edin.  Araç kasko sigortası fiyatları kişisel özellikleriniz, aracınızın hasar geçmişi, aksesuarları gibi detaylara göre farklılık gösterir.  İhtiyaçlarınıza […]

Devamını Oku

Kasko ve Trafik Sigortasında En Uygun Fiyat

Araç sigorta hesaplama ve zorunlu trafik sigortası hesaplama, sigorta sorgulama yapmak ve en uygun fiyatlar hakkında bilgi almak için Sigortam.net uzmanlığından yararlanın.

Devamını Oku