Yönetim Takımımız

ATAMAN KALKAN
ATAMAN KALKAN
CEO

Ataman, Sigortam.net’in Genel Müdürü olarak şirketin müşteri, çalışan ve dijitalleşme odaklı dönüşümüne liderlik etmektedir.

Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde tamamlayan Ataman Kalkan, National University of Singapore’da Yönetici Gelişim Programı’na katılmıştır. Kariyerinde proje yönetimi, iş zekası ve yazılım geliştirme alanlarında yönetsel seviyede ilerlemiş, son 16 yılda Sompo Sigorta’da Bilgi Teknolojileri, Bireysel Teknik, Kurumsal Teknik ve Satış departmanlarını yönetmiş ve 2021 senesinden günümüze kadar Sompo Sigorta’nın Bireysel Sigortalar Genel Müdür Yardımcısı sorumluluğunu üstlenmiştir.

Ataman, Sigortam.net’in Genel Müdürü olarak şirketin müşteri, çalışan ve dijitalleşme odak...

Daha Fazla Gör
BARIŞ AÇARI
BARIŞ AÇARI
MÜŞTERİ HİZMETLERİ, OPERASYON VE İNSAN KAYNAKLARI KIDEMLİ GENEL MÜDÜR YARDIMCISI

Barış, Sigortam.net’in müşteri hizmetleri, operasyon ve insan kaynakları fonksiyonlarını yürütmektedir. Barış ve ekibi; çağrı merkezi, online kanallar ve sosyal medya üzerinden gelen müşteri taleplerinin en etkin ve hızlı biçimde karşılanması, poliçe üretim, tahsilat ve hasar fonksiyonlarının en yüksek kalitede gerçekleştirilmesinden sorumludur.

Barış, Marmara Üniversitesi İktisat bölümünden mezundur. Sigortam.net’ten önce HSBC, Türk Telekom, Webhelp gibi önemli markaların müşteri hizmetleri ve alternatif kanal yönetimi departmanlarında yönetici olarak çalışmıştır.

Barış, Sigortam.net’in müşteri hizmetleri, operasyon ve insan kaynakları fonksiyonlarını y...

Daha Fazla Gör
BİRSEN ÇAMURDAN
BİRSEN ÇAMURDAN
TELE SATIŞ GENEL MÜDÜR YARDIMCISI

Birsen, Sigortam.net’in sigorta satış operasyonlarının yönetiminden sorumludur. Ekibi ile birlikte tüm branşların yeni satış ve yenileme performans süreçlerini yürütmektedir. Birsen, ekibi ile birlikte verdikleri hizmet kapsamında, Sigortam.net müşterilerinin en uygun koşullarda sigorta poliçelerine sahip olmasında rol oynamaktadır.

Birsen, İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünü bitirmiş, ardından Yeditepe Üniversitesi İşletme ve Yönetim dalında yüksek lisansını tamamlamıştır. Sigortam.net öncesinde Finansbank, TTNET, Türk Telekom, EWE Enerji ve Millenicom bünyesinde Telesatış, Çağrı Merkezi, Operasyon ve Müşteri İlişkileri ekiplerinde müdür rollerinde görev almıştır.

Birsen, Sigortam.net’in sigorta satış operasyonlarının yönetiminden sorumludur. Ekibi ile ...

Daha Fazla Gör
FERİT BÜYÜKKEÇECİ
FERİT BÜYÜKKEÇECİ
TEKNOLOJİ VE VERİDEN SORUMLU GENEL MÜDÜR YARDIMCISI

Ferit, Sigortam.net’in Teknoloji ve Veriden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak şirketin teknoloji dönüşümüne liderlik etmektedir.

Ferit, Boğaziçi Üniversitesi Elektrik & Elektronik Mühendisliği bölümünü Yüksek Onur derecesi ile bitirmiş, ardından TEV-DAAD bursiyeri olarak Münih Teknik Üniversitesi’nde Bilgisayar Bilimleri yüksek lisans programını tamamlamıştır. Sigortam.net’ten önce McKinsey & Company’de Proje Müdürü / Analitik Uzman olarak görev almıştır.

Ferit, Sigortam.net’in Teknoloji ve Veriden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak şirketin...

Daha Fazla Gör
MERVE BAŞ
MERVE BAŞ
FİNANS GENEL MÜDÜR YARDIMCISI

Merve, Sigortam.net’in mali işler biriminden sorumludur. Merve ve ekibinin yürütmekte olduğu temel fonksiyonlar; muhasebe süreçleri, finansal tabloların hazırlanması, nakit akış takibi, bütçe ve finansal raporlama süreçlerinin tamamlanmasıdır.

Merve, Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme bölümü mezunu olup, Sigortam.net’ten önce Tupperware Brands'te Finans Direktörü, Avon Kozmetik'te Türkiye, Kuzey Afrika ve Ortadoğu ülkelerinden sorumlu Finans Grup Müdürü ve PwC'de Denetçi rollerinde görev almıştır.

Merve, Sigortam.net’in mali işler biriminden sorumludur. Merve ve ekibinin yürütmekte oldu...

Daha Fazla Gör
ÖMER SARIKAYA
ÖMER SARIKAYA
DİJİTAL PAZARLAMA DİREKTÖRÜ

Ömer, veriye dayalı pazarlama projelerinde SEO, içerik ve performans pazarlama faaliyetlerini yürütüyor. Sigortam.net'in dijital performansı için stratejiler geliştiriyor ve tüm süreçleri koordine ederek gelişim alanlarını belirliyor.

Ömer, Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezundur. Sigortam.net’ten önce ZUBİZU’da Dijital Pazarlama ve Ürün Direktörü, Pladis Global’de Dijital Pazarlama Müdürü, Decode Dijital Reklam Ajansında Kurucu Ortak, Turkcell’de Dijital Pazarlama Müdürü, ve 121METRE Mobil Pazarlama Ajansında Dijital Proje Müdürü olarak görev almıştır.

Ömer, veriye dayalı pazarlama projelerinde SEO, içerik ve performans pazarlama faaliyetler...

Daha Fazla Gör
SARUHAN ÜNLÜ
SARUHAN ÜNLÜ
ÜRÜN YÖNETİMİ VE BÜYÜME GENEL MÜDÜR YARDIMCISI

Saruhan, Sigortam.net’in Büyüme ve Dijital Ürün Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak şirketin müşteri ve çalışan odaklı dijital dönüşümüne liderlik etmektedir.

Saruhan, Boğaziçi Üniversitesi Elektrik & Elektronik Mühendisliği bölümünü Rektörlük Ödülü ve Feyyaz Berker Sportmentlik ödülü alarak bitirmiş, ardından da Columbia Üniversitesi’nde İşletme yüksek lisans programını (MBA) tamamlamıştır. Sigortam.net’ten önce McKinsey & Company’de Yardımcı Ortak olarak görev almıştır.

Saruhan, Sigortam.net’in Büyüme ve Dijital Ürün Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcı...

Daha Fazla Gör
SEDEN SANBAY
SEDEN SANBAY
CEO OFİS VE İŞ GELİŞTİRME DİREKTÖRÜ

Seden, Sigortam.net’in Satış Koordinasyon ve Satış Performans Yönetiminden sorumludur. Tüm branşlar, yeni iş ve yenileme satış fonksiyonlarının etkinliğini daha da artırmak, yeni iş modelleri ve analizler ile müşterilerimizin Sigortam.net’te yaşadığı satış deneyimini geliştirmek ve özelleştirmek süreçlerini yönetmektedir. Ayrıca, farklı kanallar üzerinden, yüksek değerli müşteri kazanımını destekleyen İş Geliştirme fonksiyonuna liderlik etmektedir.

Seden, Kocaeli Üniversitesi Fizik Lisans eğitiminden sonra Garanti Bankası ve Diyalog Call Center’da ; Alternatif Dağıtım Kanalları, Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri, Telesatış , Satış – Operasyon ve Performans yönetim ekiplerinde yönetici rollerinde görev almıştır.

Seden, Sigortam.net’in Satış Koordinasyon ve Satış Performans Yönetiminden sorumludur. Tüm...

Daha Fazla Gör
SELEN YIĞIN
SELEN YIĞIN
PAZARLAMA GENEL MÜDÜR YARDIMCISI

Selen, Sigortam.net’in Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak şirketin pazarlama, marka ve iletişim stratejilerini yönetmektedir.

Selen, lisans eğitimini Koç Üniversitesi İşletme bölümünde tamamlamıştır. Sigortam.net’ten önce Vakko, Borusan Otomotiv, Turkcell, Sahibinden.com, n11 gibi şirketlerde önemli roller üstlendikten sonra, en son ZUBİZU’da Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olarak görev almıştır.

Selen, Sigortam.net’in Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak şirketin pazarla...

Daha Fazla Gör
ZERRİN SONIŞIK
ZERRİN SONIŞIK
STRATEJİK İŞBİRLİĞİ GELİŞTİRME VE YASAL UYUM GENEL MÜDÜR YARDIMCISI

Zerrin, Sigortam.net’in sigorta şirketleri ile stratejik iş birliklerini, kamu düzenleme ve denetleme kurumları ile olan ilişkileri ve yasal uyum fonksiyonlarını yürütmektedir. Zerrin; şirketimizin sektör ilişkilerini yöneterek iş ortağı olan sigorta şirketleri ile ürün, süreç ve modeller geliştirmekte ve Sigortam.net müşterileri için ihtiyaçlarına en uygun çözümlerin sunulmasına katkı sağlamaktadır. Ayrıca yasal uyum ekibi ile Sigortam.net’in hukuki yükümlülüklerinin mevzuata uygun olarak gerçekleştirilmesinden sorumludur.

Zerrin, Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur. Kuruluşundan bu yana Sigortam.net’te çalışmakta olup, Sigortam.net öncesinde Yapı Kredi Sigorta ve Emek Hayat Sigorta’da finans, ürün geliştirme, risk kabul, teknik ve operasyon fonksiyonlarında uzman ve yönetici olarak görev almıştır.

Zerrin, Sigortam.net’in sigorta şirketleri ile stratejik iş birliklerini, kamu düzenleme v...

Daha Fazla Gör