444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Aracımı Almadan Önce Kasko Fiyatını Öğrenebilir miyim?

08 Ocak 2013
2012 yılından itibaren, Resmi Gazete’de yayınlanan tebliğe göre araçların model yılı geçişleri yılbaşlarında gerçekleştirilecek. Önceki yıllarda Ağustos ayında gerçekleşen model yılı geçişleri, yeni düzenleme ile trafiğe kaydı yapılan tüm motorlu araçlar için geçerli olacak.
 
Yeni uygulama ile 01 Ocak 2013 ve 31 Aralık 2013 tarihleri arasında üretilen tüm araçlar ve ithal edilen araçların tamamı 2013 model sıfır araç olarak kabul edilecek.
 
Ocak ayı itibariyle bu yıl, 2013 model araç alımı gerçekleştirilmeye başladı.
 
Kasko sigortası, aracınızı ve kendinizi koruma altına almanın en ekonomik yoludur. Böylece oluşabilecek herhangi bir kaza ihtimaline karşı, küçük ödemelerle büyük masraflara karşı önlem almış olursunuz ve güvenli sürüş keyfini yaşayabilirsiniz. 
 
Sahibi olmak istediğiniz 2013 model aracınızı satın almadan önce kasko fiyatını öğrenmeniz mümkündür. Bunun için aracın online sigorta sorgulama ile sadece birkaç dakikanızı ayırarak Türkiye’deki en büyük sigorta şirketlerinin ürünleri arasından fiyat-teminat karşılaştırması yaparak sizin için en uygun olanı görebilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

Almayı planladığınız aracın plaka bilgisi olmadan da kasko fiyatını öğrenebilirsiniz. Ancak ufak fiyat değişikliklerinin olması durumuna karşı, son fiyat bilgisi için satın alma işlemi gerçekleştikten sonra online sigorta sorgulama ile güncel bilgilerinizle tekrar teklif almanız gerekmektedir. Kasko sigortası alımınızı, beğendiğiniz aracı satın aldıktan sonra gerçekleştirebilirsiniz.
 
Ocak ayı itibariyle satın alacağınız 2013 model sıfır araç için kasko yaptırırken önceden kazanmış olduğunuz hasarsızlık indirimini kullanabilirsiniz. Poliçenize ihtiyaç duymadığınız takdirde gelecek yıl önemli oranlarda indirimle daha da ucuza alabilirsiniz.
 
Online sigorta sorgulama ile aracınızı satın almadan önce de kasko sigortası fiyatını öğrenmek için Sigortam.net internet adresinden veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’ndan 7/24 bize ulaşın.

Okumaya Devam Edin

Hangi Kasko İndirimi Size Uygun?

22 Nisan 2013 Pazartesi
Kasko yaptırırken faydalanabileceğiniz indirimleri biliyor musunuz? Mesleğinize, yaşınıza, aracı kimin süreceğine, hasara göre alabileceğiniz indirimler için yazımızı okuyun.