“Full” Sandığınız Kasko Gerçekten Full mü?

Aracınızı ve bütçenizi güvence altına almak istiyor, ancak nasıl bir kasko poliçesine ihtiyacınız olduğuna bir türlü karar veremiyor musunuz? Şimdi 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’mızı arayarak uzman sigorta danışmanlarımıza ulaşın, ihtiyacınız olan en doğru kaskoya, en uygun fiyatla sahip olun.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

En Avantajlı Kasko için Sigortam.net’i Arayın

“Full” olduğunu düşündüğünüz kasko sigortanızın sizi yarı yolda bırakmayacağından emin misiniz? Piyasada son dönemde sıklıkla dile getirilen Full Kasko söylemi, araç sahipleri için ciddi mağduriyetlerin önünü açıyor. Kasko poliçesinin bütün hasar ve maliyetlere karşı güvence sağladığını düşünen sürücüler, herhangi bir kaza veya arıza anında ise kötü sürprizlerle karşılaşıyor ne yazık ki. Sigorta şirketleri günümüzde kasko poliçelerini dar kasko, kaskogenişletilmiş kasko ve tam kasko olmak üzere dört farklı ürün olarak satışını gerçekleştiriyor.

Araç sahipleri için bu süreçte ihtiyaçlar doğrultusunda en doğru kasko poliçesine sahip olmaksa poliçe dönemi boyunca ciddi mağduriyetlerle karşılaşmamak adına büyük önem taşıyor. Çünkü araç cinsi, bulunan coğrafya gibi faktörler her sürücü için farklı teminatlarda kasko poliçesi ihtiyacını doğurmaktadır. Bu nedenle avantajlı bir kasko sigortasına sahip olmak isteyen araç sahibinin uzman bir kadrodan destek alması şarttır. Sigortam.net olarak alanında uzman sigorta danışmanlarımızla birlikte ihtiyacınız olan en doğru poliçeye sahip olmanız için 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

Kasko poliçenizin sizi hayal kırıklığına uğratmaması için siz de 3milyonu aşkın mutlu müşterimiz gibi kasko sigortanızı Sigortam.net’ten satın alın, en avantajlı poliçeye, en iyi fiyatla sahip olun.

20 Sigorta Şirketinin Teklifini Karşılaştırın

16 yıllık tecrübemiz ve 3 milyonu aşkın mutlu müşterimizle birlikte Türkiye’deki online sigortacılığın ilk ve lider platformu Sigortam.net olarak, Türkiye’nin en iyi 20 sigorta şirketi ile çalışmaktayız. Arayın, her biri alanında uzman olan sigorta danışmanlarımız eşliğinde en avantajlı teklifleri karşılaştırın, böylece en uygun poliçeye kolayca ulaşın.

Sigortam.net’te Avantajlar Bitmiyor

Poliçesini Sigortam.net’ten yaptıranların avantajları sadece bunlarla da sınırlı kalmıyor! Poliçelerine en uygun fiyatlarla sahip olan müşterilerimiz aktif kampanyalarımızdan da yararlanarak kazancına kazanç katıyor. Siz de Sigortam.net Ödül Programı ile tanıdıklarınızı Sigortam.net’e davet edin, referansınızla gelen müşterilerimizin satın aldıkları kasko, trafik sigortası ve özel sağlık sigortası poliçeleri üzerinden %5 ödül kazanın. Ödül programı hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayın.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL