444 24 00
7/24 Yanınızdayız

2014 Kasko Fiyatları

05 Mayıs 2014

Türkiye’nin en büyük ve en iyi sigorta şirketleri Sigortam.net ile anlaşmalıdır. Sigortam.net’ten kasko hesaplama yaparak adımları kolayca geçebilir, istediğiniz şirketlerin kasko fiyatlarını görür, karşılaştırır ve bütçenize en uygununu kolayca satın alabilirsiniz.

Uygun fiyatlarla kasko sigortası yaptırarak hem kendinizi hem de aracınızı güvence altına almış olursunuz. Kaskosuz bir kaza anında size, araçta bulunan diğer kişilere ya da arabanıza gelecek bir zararın maddi ve manevi olarak bedeli çok daha fazla olacaktır.

Böyle olumsuzluklarla karşılaşmadan önce kaskonuzu yaptırın yola içiniz rahat bir şekilde çıkın. Mevcut poliçeniz var ise poliçe vade hatırlatma formumuzu doldurun, poliçeniz yenileneceği zaman biz size hatırlatmada bulunalım. Böylece sizin de aklınızda tutmanız gereken onca şey varken bu konuda kafanız rahat olsun.

2014 kasko fiyatlarınızda indirim elde etme fırsatlarınız vardır. Bu fırsatları görmek için; ''Kasko Fiyatlarını Düşürmeye Yönelik Öneriler'' Başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

Kasko Sigortası Teminatları

Kasko teminatları günlük hayatınızda trafikte ya da aracınız park halindeyken sıklıkla karşılaşabileceğiniz teminatları güvence altına alır. Bunların dışında ek teminatlar da alabilmeniz mümkündür.

Çarpma-Çarpılma

Trafikte seyrederken aracınıza herhangi bir sürücünün çarpması, bilerek aracınıza zarar verilmesi, sizin yanlışlıkla herhangi bir yere ya da araca arabanızı çarpanız vs. durumlarda zararlarınızı teminat altına alır.

Yanma

Aracınıza yabancı maddelerin sıçraması ya da kaza sonucu yanma durumunda aracınız güvence altında olur.

Çalınma-Çalınmaya Teşebbüs

Aracınızın ya da içindeki eşyalarınızın çalınması, ya da çalınmaya teşebbüs durumunda güvence altında olursunuz.

2014 kasko fiyatlarına Sigortam.net üzerinden kasko hesaplama yaparak kolayca ulaşabilirsiniz. Sigortam.net'ten kaskonuzu hemen yaptırın risklere karşı koruma altında olun. 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan 7/24 2014 araba kasko fiyatları ile ilgili bilgi alın.


Okumaya Devam Edin

Aracımdaki Ek Aksesuarları Kasko Poliçeme Dahil Ettirebilir miyim?

16 Haziran 2010 Çarşamba

Araçtaki ek aksesuarlar kasko poliçesine dahil edilebilir mi öğrenerek olası avantajları kaçırmayın.

Niçin Kasko Sigortası Yaptırmalısınız?

17 Haziran 2010 Perşembe

Kasko sigortası, sigortalı aracın yanması, çalınması, çalınmaya teşebbüs edilmesi veya kaza sonucu oluşabilecek zararlarını güvence altına alır.

Kasko Sigortası Neleri Kapsar?

17 Haziran 2010 Perşembe

Kasko sigortası yaptırırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu ihtiyacınıza uygun doğru teminatların seçilmesidir.