2014 Kasko Fiyatları | Kasko Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

2014 Kasko Fiyatları

Türkiye’nin en büyük ve en iyi sigorta şirketleri Sigortam.net ile anlaşmalıdır. Sigortam.net’ten kasko hesaplama yaparak adımları kolayca geçebilir, istediğiniz şirketlerin kasko fiyatlarını görür, karşılaştırır ve bütçenize en uygununu kolayca satın alabilirsiniz.

Uygun fiyatlarla kasko sigortası yaptırarak hem kendinizi hem de aracınızı güvence altına almış olursunuz. Kaskosuz bir kaza anında size, araçta bulunan diğer kişilere ya da arabanıza gelecek bir zararın maddi ve manevi olarak bedeli çok daha fazla olacaktır.

Böyle olumsuzluklarla karşılaşmadan önce kaskonuzu yaptırın yola içiniz rahat bir şekilde çıkın. Mevcut poliçeniz var ise poliçe vade hatırlatma formumuzu doldurun, poliçeniz yenileneceği zaman biz size hatırlatmada bulunalım. Böylece sizin de aklınızda tutmanız gereken onca şey varken bu konuda kafanız rahat olsun.

2014 kasko fiyatlarınızda indirim elde etme fırsatlarınız vardır. Bu fırsatları görmek için; ''Kasko Fiyatlarını Düşürmeye Yönelik Öneriler'' Başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Kasko Sigortası Teminatları

Kasko teminatları günlük hayatınızda trafikte ya da aracınız park halindeyken sıklıkla karşılaşabileceğiniz teminatları güvence altına alır. Bunların dışında ek teminatlar da alabilmeniz mümkündür.

Çarpma-Çarpılma

Trafikte seyrederken aracınıza herhangi bir sürücünün çarpması, bilerek aracınıza zarar verilmesi, sizin yanlışlıkla herhangi bir yere ya da araca arabanızı çarpanız vs. durumlarda zararlarınızı teminat altına alır.

Yanma

Aracınıza yabancı maddelerin sıçraması ya da kaza sonucu yanma durumunda aracınız güvence altında olur.

Çalınma-Çalınmaya Teşebbüs

Aracınızın ya da içindeki eşyalarınızın çalınması, ya da çalınmaya teşebbüs durumunda güvence altında olursunuz.

2014 kasko fiyatlarına Sigortam.net üzerinden kasko hesaplama yaparak kolayca ulaşabilirsiniz. Sigortam.net'ten kaskonuzu hemen yaptırın risklere karşı koruma altında olun. 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan 7/24 2014 araba kasko fiyatları ile ilgili bilgi alın.


Benzer İçerikler

Sürücüler İçin Alkol Sınırı Ne Kadar?

Sürücüler için yasal alkol sınırının ne kadar olduğunu ve promil hesaplamanın nasıl yapıldığını öğrenin. İşte alkollü araç kullanmanın cezası ve yaptırımları.

Devamını Oku

Sigorta Poliçesi Sorgulaması Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sigorta poliçesi sorgulaması yaparken bazı önemli noktalara dikkat ederek poliçenizi en uygun fiyata satın alın, risk durumunda da mağdur olmayın.

Devamını Oku

Hür Sigorta’nın Avantajlı Hür Kasko Sigortası

Aracınızı geniş güvencelerle koruyacak bir kasko poliçesine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Hür Sigorta’nın Hür Kasko ürününü incelemenizi öneririz.

Devamını Oku