Araç Kasko Bedelini Sorgulayarak Elde Edebileceğiniz 5 Avantaj!

Aracınızı maddi birikimler, fedakarlıklar ve emekler ile satın aldıktan sonra her şey bitmiyor. Aksine olası her duruma karşı hazırlıklı olmak ve önlemler almak gerekiyor.

Bu duruma karşı önlem almak için aracınızın periyodik bakımlarını unutmuyor, değişmesi gereken parçalarını değiştiriyor, gerekli onarımları yaptırıyor olabilirsiniz. Fakat yine de riskler sizi bulabilir. Çünkü aracınızı sizin kadar önemsemeyen birçok araç sahibi olabilir ya da trafik kurallarına gerekli önemi vermeyen sürücüler oldukça fazladır. 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

İşte bu sürücülerden biri sizin park haline duran aracınıza çarpıp kaçabilir. Trafikte seyrederken de bu durum meydana gelebilir. Bunların dışında daha başka birçok risk vardır ve bu riskler kaskonun güvencesindedir. Konu ile ilgili detaylı bilgiyi “Kasko Sigortası Teminatları ve Teminatların Kapsamı” yazımızdan alabilirsiniz. Dolayısı ile risk yaşamadan en uygun kasko bedeline sahip araç kasko sigortası yaptırırsanız güvencede olursunuz.

Sigortam.net’ten Araç Kasko Bedelini Sorgulayarak Kazanacaklarınız
 

 • Sigortam.net’ten araç kasko bedelini sorgulayarak Türkiye’nin en büyük, en iyi ve en güvenilir sigorta şirketlerinin tekliflerini görürsünüz. Böylece doğru şirketi bulmak için uzun araştırmalar yapmanıza gerek kalmaz, içiniz de rahat eder.
   
 • Farklı sigorta şirketlerinin sunduğu çeşitli sigorta ürünleri arasında online olarak limit, teminat ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.
   
 • İhtiyacınız ve bütçeniz için en uygun gördüğünüz araç kasko sigortasını online satın alırsınız.
   
 • Zamanınız size kalır ve en uygun kasko bedelini ödeyerek boş yere fazla para harcamazsınız.
   
 • Her durumda 7/24 destek alırsınız.

Kasko sorgulama işlemini yapmazsanız aynı teminatlara sahip bir poliçeyi daha yüksek fiyata almak durumunda kalabilirsiniz. Üstelik sigorta şirketleri, sigorta poliçesi, sunulan hizmetler vs. birçok konuda araştırma yapmanız uzun bir zaman dilimini oluşturur. Kasko yaptırma süreciniz uzarken bir riskle karşılaşma ihtimaliniz de vardır. Yanlış bir sigorta şirketini seçmeniz durumunda hasarınız geç karşılanabilir ya da hiç karşılanmayabilir. Hasar gibi birçok sormanız gereken konuda da yardım alamayabilirsiniz. Sigortam.net hasar ve sorularınızda size hep destek verir. Ayrıntılı bilgi için “Sigortam.net Hasarda Yanınızda!” sayfamıza göz atabilirsiniz

Kasko poliçenizi isterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayarak 7/24 satın alın.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL