Araç Kasko Bedelini Sorgulama | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Araç Kasko Bedelini Sorgulayarak Elde Edebileceğiniz 5 Avantaj!

Aracınızı maddi birikimler, fedakarlıklar ve emekler ile satın aldıktan sonra her şey bitmiyor. Aksine olası her duruma karşı hazırlıklı olmak ve önlemler almak gerekiyor.

Bu duruma karşı önlem almak için aracınızın periyodik bakımlarını unutmuyor, değişmesi gereken parçalarını değiştiriyor, gerekli onarımları yaptırıyor olabilirsiniz. Fakat yine de riskler sizi bulabilir. Çünkü aracınızı sizin kadar önemsemeyen birçok araç sahibi olabilir ya da trafik kurallarına gerekli önemi vermeyen sürücüler oldukça fazladır. 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

İşte bu sürücülerden biri sizin park haline duran aracınıza çarpıp kaçabilir. Trafikte seyrederken de bu durum meydana gelebilir. Bunların dışında daha başka birçok risk vardır ve bu riskler kaskonun güvencesindedir. Konu ile ilgili detaylı bilgiyi “Kasko Sigortası Teminatları ve Teminatların Kapsamı” yazımızdan alabilirsiniz. Dolayısı ile risk yaşamadan en uygun kasko bedeline sahip araç kasko sigortası yaptırırsanız güvencede olursunuz.

Sigortam.net’ten Araç Kasko Bedelini Sorgulayarak Kazanacaklarınız
 

 • Sigortam.net’ten araç kasko bedelini sorgulayarak Türkiye’nin en büyük, en iyi ve en güvenilir sigorta şirketlerinin tekliflerini görürsünüz. Böylece doğru şirketi bulmak için uzun araştırmalar yapmanıza gerek kalmaz, içiniz de rahat eder.
   
 • Farklı sigorta şirketlerinin sunduğu çeşitli sigorta ürünleri arasında online olarak limit, teminat ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.
   
 • İhtiyacınız ve bütçeniz için en uygun gördüğünüz araç kasko sigortasını online satın alırsınız.
   
 • Zamanınız size kalır ve en uygun kasko bedelini ödeyerek boş yere fazla para harcamazsınız.
   
 • Her durumda 7/24 destek alırsınız.

Kasko sorgulama işlemini yapmazsanız aynı teminatlara sahip bir poliçeyi daha yüksek fiyata almak durumunda kalabilirsiniz. Üstelik sigorta şirketleri, sigorta poliçesi, sunulan hizmetler vs. birçok konuda araştırma yapmanız uzun bir zaman dilimini oluşturur. Kasko yaptırma süreciniz uzarken bir riskle karşılaşma ihtimaliniz de vardır. Yanlış bir sigorta şirketini seçmeniz durumunda hasarınız geç karşılanabilir ya da hiç karşılanmayabilir. Hasar gibi birçok sormanız gereken konuda da yardım alamayabilirsiniz. Sigortam.net hasar ve sorularınızda size hep destek verir. Ayrıntılı bilgi için “Sigortam.net Hasarda Yanınızda!” sayfamıza göz atabilirsiniz

Kasko poliçenizi isterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayarak 7/24 satın alın.


Benzer İçerikler

Trafik Sigortası mı Alsam Yoksa Kasko mu?

Hem çevresel hem de trafikten kaynaklanan risklerden aracınızı korumanın yolu kasko sigortası yaptırmaktan geçiyor, peki kasko size ne sağlıyor?

Devamını Oku

Modifiyeli Araba Yasağı Meraklılarını Üzdü!

Modifiyeli arabalar, Emniyet Genel Müdürlüğü'nün modifiyeli arabalarla ilgili aldığı kararlar ve bu araçların kasko sigortasındaki yeri hakkında bilgi alın

Devamını Oku

Yağışlı Havalarda Güvenli Sürüş İçin 5 Kolay Yöntem

Yapılan araştırmalara göre trafik kazaları yağışlı havalarda daha fazla yaşanıyor. Güvenli sürüş tekniklerini öğrenerek kaza riskini azaltabilirsiniz.

Devamını Oku