444 24 00
7/24 Yanınızdayız

En Uygun Kasko Sigortası Nasıl Bulunur?

04 Ocak 2013

İstenen yere kolay ulaşım sağlayan motorlu araçlar için günümüz şartlarında kasko sigortası oldukça önemli ve gerekli bir sigorta türüdür. Yeni bir araç sahibi olduktan sonra satın alınacak en faydalı ürünlerden biri de doğru teminatları içeren ve uygun fiyatlı bir kasko sigortasıdır. Özellikle ilk defa araç sahibi olanlar, onlar için primler daha yüksek olduğundan, uygun fiyatlı bir kasko paketi arayışı içine girmektedir. 
 
Sadece uygun fiyatlı kaskoyu değil aynı zaman da oluşabilecek bir hasarda azami faydayı sağlayabilecek doğru kasko poliçesini seçmek önemlidir. Bu noktada pek çok sigorta şirketi ve onlarca ürün seçeneği arasından doğru ve en uygun kasko poliçesinin nasıl bulunacağı sorusu gelir.
 

Hem Uygun Fiyatlı Hem Doğru Teminatları İçeren Kasko Poliçesi Nasıl Alınır?

 
Kasko sigortası, aracın yaşına ve kullanım amacına, sürücüye ve seçilen teminat miktarlarına göre farklı fiyat aralıklarında olabilmektedir. Ancak bazı küçük ama önemli ayrıntıları bilmek, kasko fiyatlarının daha uygun olmasını ve bazı indirimlerden faydalanmayı sağlayabilir. Örneğin farklı şirketlerin kasko paketlerinde hasarsızlık indirimi, ehliyet indirimi, yaş indirimi gibi avantajlar mevcuttur. Bunların yanı sıra şirketler dönemsel kampanyalar da yapabilmektedirler, bu kampanyaları takip etmek en uygun kasko poliçesini yaptırma konusunda araç sahipleri için kârlı olabilir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

Kasko sigortasında fiyatı etkileyen ek teminatlar, oldukça dikkat edilmesi gereken bir konudur. Hiç kullanılmayacak teminatlar seçilerek kasko primleri farkında olmadan yükseltilebilir. Bunun yanı sıra önceden tahmin edilemeyen bir takım riskler karşısında korunmasız olmak, dolayısı ile yanlış bir kasko sigortası yaptırmak da hasar sonrası ödenecek teminatın düşük kalmasına neden olabilir. Yüksek kasko ücretinden kaçınmak için bazı risk teminatlarını görmezden gelerek eksik bir poliçe yaptırmak, risk gerçekleştiğinde daha fazla maddi kayba neden olabilir.
 
Türkiye’nin en büyük şirketlerine ait benzer sigorta ürünleri arasında online sigorta sorgulama sistemi ile fiyat ve teminat karşılaştırması yaparak sadece bir kaç dakika içerisinde en uygun kasko sigortasına sahip olun. En uygun kasko sigortası için Sigortam.net internet sitemizden ve 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’ndan 7/24 bize ulaşın.  
 

Online Kasko Sorgulama

En uygun kasko fiyatları için 3 dakikanızı ayırın, kasko hesaplama yaparak anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen online kasko tekliflerine ulaşın, fiyat ve teminat karşılaştırması yapın, kasko karşılaştırma ile %45'e varan fiyat avantajı yakalayın.

Daha Fazla Kasko Teklifi için 444 24 00

Online kasko teklifleri arasında ihtiyaçlarınıza uygun bir kasko yoksa  444 24 00’ı arayın veya biz sizi arayalım, online teklif vermeyen anlaşmalı sigorta şirketlerinden sizin adınıza teklif alalım. Daha fazla seçenek ve daha uygun fiyatlarla kasko sigortanızı kolayca yaptırın. Poliçenizi ücretsiz gönderelim.

Hasar İşlemleri Takibi Sigortam.net’ten!

Herhangi bir hasar durumunda 7/24 hasar ihbarı yapabileceğiniz 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’nı arayın veya hasar formunu doldurun, hasar işlemlerinizi sizin adınıza takip edelim.

Okumaya Devam Edin

Aracımdaki Ek Aksesuarları Kasko Poliçeme Dahil Ettirebilir miyim?

16 Haziran 2010 Çarşamba

Araçtaki ek aksesuarlar kasko poliçesine dahil edilebilir mi öğrenerek olası avantajları kaçırmayın.

Niçin Kasko Sigortası Yaptırmalısınız?

17 Haziran 2010 Perşembe

Kasko sigortası, sigortalı aracın yanması, çalınması, çalınmaya teşebbüs edilmesi veya kaza sonucu oluşabilecek zararlarını güvence altına alır.

Kasko Sigortası Neleri Kapsar?

17 Haziran 2010 Perşembe

Kasko sigortası yaptırırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu ihtiyacınıza uygun doğru teminatların seçilmesidir.