İkinci El Araç Hasar Kaydı | Kasko Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

İkinci El Otomobil Hasar Kaydı Sorgulama

İkinci el araç almak isteyenler, aracın gerçek kilometresini ve hasar kaydı olup olmadığını SMS ile öğrenebilecek.
 
Sigorta Bilgi Merkezi ikinci el araç almak isteyenler için hasar geçmişi ve kaza bilgisi sorgulama hizmetini başlattı. Özel araç sorgulama sistemi 5664 üzerinden araç plakası veya şasi numarası ile hasar geçmişi sorgulaması yapılabilecek.
 
Hasar kaydı sorgulama hizmeti ile aracın ağır hasar bilgilerine ve servis istasyonundaki son kilometre bilgisine ulaşılabilecek. Gelen bilgilere göre karşılaştırma yapılarak araç kilometresinde bir oynama olup olmadığı öğrenilebilecek. Böylece araç almak isteyen kişiler, ilgilendikleri aracın gerçekte kaç kilometre yol yapmış olduğunu, ağır hasarı bulunup bulunmadığını öğrenebilecek. Ayrıca T.C. kimlik numarası ile gerçekleştirilecek Kaza Bilgisi Sorgulaması ile aracın karıştığı kazalardaki kusur oranlarına ve Kaza Tespit Tutanağı’na ulaşabilecek.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL
Kasko sigortası yaptırın, aracınızı çarpma, yanma, hırsızlık, bakımsızlık, sel gibi risklere karşı teminat altına alın, maddi hasarınız sigorta şirketi tarafından karşılansın.
 
Kasko fiyatları için en iyi seçeneklere kasko sorgulama yaparak 3 dakikada ulaşın. Anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen kasko teklifleri arasından size en uygun kaskoyu seçin, %45 fiyat avantajını yakalayın. Sigorta ile ilgili her türlü soru ve sorununuz için www.sigortam.net internet sitesi veya 444 24 00 Sigorta Destek Hattı üzerinden 7/24 destek alın.

Benzer İçerikler

Yağmurlu ve Soğuk Havalarda Trafiğe Dikkat!

Sigorta şirketlerinin tuttukları kayıtlara göre yağışlı havalarda trafik kazaları, normal havalara göre %25 daha fazla meydana gelmekte.

Devamını Oku

Arabayla Köpeğini Gezdiren Sürücüler!

Trafikte araçların camlarından kafasını çıkarmış köpeklere rastlıyoruz. Ne kadar tatlı bir görüntü dediğimiz anlar işte bu anlar olsa gerek. Sevimli dostlarla yola çıkan sürücü araç kullanırken daha dikkatli olmaya çalışır.

Devamını Oku

Aviva Sigorta

Aviva Sigorta Kasko Sigortası Sigortam.net’te Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinden Aviva Sigorta’nın kasko sigortası isterseniz online isterseniz telefonda Sigortam.net’ten kolaylıkla satın alabilirsiniz. Sigortam.net’ten satın aldığınız Aviva Sigorta kasko poliçesi ile Aviva anlaşmalı araç servis ağından faydalanabilir, deneyimli kadrosu ve konusunda uzman personeli ile kaliteli ve kesintisiz hizmet alırsınız. Siz de bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun kaskoyu bulmak ve Aviva Sigorta güvencesinden faydalanmak için 3 dakikada Sigortam.net’ten teklif alın. Sigortam.net'in Farkı Ne? Araç kaskosu fiyatları; kişisel özellikler, hasar geçmişi ve aksesuarlar gibi detaylara göre farklılık […]

Devamını Oku
54.322 müşterimiz
son 24 saatte
bizi ziyaret etti!
X