444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kasko Hesaplama Nasıl Yapılır?

01 Temmuz 2011
Araç kasko hesaplama, kasko sigortasına ihtiyaç duyan herkesin ilk ihtiyacıdır. Kasko sigortası alınmadan önce; kasko hesaplaması nasıl yapılır, nelere dikkat edilmelidir, "Doğru hesaplama yöntemi nedir?" ve "En uygun kasko sigortasını nasıl alırım?" sorularına cevap aranır. 
 
Araç kasko sigortası primleri hesaplanırken yani kasko hesaplaması yapılırken sigorta şirketlerinin kullandığını farklı algoritmalar bulunmaktadır. Kasko hesaplama algoritmasında ise farklı değişkenler bulunmaktadır.  
 
Kasko hesaplamasında kullanılan değişkenlerin bir kısmı araç ile ilgili iken bir kısmı aracın ruhsat sahibi ile ilişkili olmaktadır. 
 
Kasko sigortası yaptırmadan önce detaylı inceleme yapmak hem bütçenizi sarsmadan sizin için en uygun sigortayı bulmanızı hem de doğru teminatlarla aracınızı güvence altına almanızı sağlar. 
 
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN
 
İhtiyacınız olan kasko sigortasını doğru teşhis etmek ve kasko hesaplama sürecinizi kısaltmak için birkaç önerimiz var:   
 
Gerçekten ihtiyacınız olan teminatların neler olduğuna dikkat edin. Kasko hesaplamasında fiyatı yükselten en önemli etkenlerden biri teminatlardır. 
 
 
Kasko hesaplaması yapılırken faydalanabileceğiniz indirimler olup olmadığını mutlaka kontrol edin. Hasarsızlık, meslek, çalışılan kurum, sürücü gibi farklı değişkenler kasko priminizde indirim sağlayabilir. 
 
 
Pek çok sigorta şirketi farklı ürün seçenekleri sunmaktadır. Kasko ürünlerini, ürün özelliklerini ve teminatlarını incelemeden acele karar vermeyin. 
 

Sigortam.net sizin için pek çok sigorta şirketinin ürünlerini tek bir platformda biraraya getirir. Böylece kasko sigortası alternatifleri arasından size en uygun olan kasko fiyatları ve kasko teminatlarını karşılaştırsınız. Bütçe ve ihtiyaçlarınıza en uygun kasko poliçesini ister online, isterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek hattımızdan sigorta uzmanlarımızın desteği ile satın alırsınız.

Online Kasko Sorgulama

En uygun kasko fiyatları için 3 dakikanızı ayırın, kasko hesaplama yaparak anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen online kasko tekliflerine ulaşın, fiyat ve teminat karşılaştırması yapın, kasko karşılaştırma ile %45'e varan fiyat avantajı yakalayın.

Daha Fazla Kasko Teklifi için 444 24 00

Online kasko teklifleri arasında ihtiyaçlarınıza uygun bir kasko yoksa  444 24 00’ı arayın veya biz sizi arayalım, online teklif vermeyen anlaşmalı sigorta şirketlerinden sizin adınıza teklif alalım. Daha fazla seçenek ve daha uygun fiyatlarla kasko sigortanızı kolayca yaptırın. Poliçenizi ücretsiz gönderelim.

Hasar İşlemleri Takibi Sigortam.net’ten!

Herhangi bir hasar durumunda 7/24 hasar ihbarı yapabileceğiniz 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’nı arayın veya hasar formunu doldurun, hasar işlemlerinizi sizin adınıza takip edelim.


Okumaya Devam Edin

Aracımdaki Ek Aksesuarları Kasko Poliçeme Dahil Ettirebilir miyim?

16 Haziran 2010 Çarşamba

Araçtaki ek aksesuarlar kasko poliçesine dahil edilebilir mi öğrenerek olası avantajları kaçırmayın.

Niçin Kasko Sigortası Yaptırmalısınız?

17 Haziran 2010 Perşembe

Kasko sigortası, sigortalı aracın yanması, çalınması, çalınmaya teşebbüs edilmesi veya kaza sonucu oluşabilecek zararlarını güvence altına alır.

Kasko Sigortası Neleri Kapsar?

17 Haziran 2010 Perşembe

Kasko sigortası yaptırırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu ihtiyacınıza uygun doğru teminatların seçilmesidir.