Kasko Hesaplama Nasıl Yapılır?

Araç kasko hesaplama, kasko sigortasına ihtiyaç duyan herkesin ilk ihtiyacıdır. Kasko sigortası alınmadan önce; kasko hesaplaması nasıl yapılır, nelere dikkat edilmelidir, “Doğru hesaplama yöntemi nedir?” ve “En uygun kasko sigortasını nasıl alırım?” sorularına cevap aranır.
Araç kasko sigortası primleri hesaplanırken yani kasko hesaplaması yapılırken sigorta şirketlerinin kullandığını farklı algoritmalar bulunmaktadır. Kasko hesaplama algoritmasında ise farklı değişkenler bulunmaktadır.
Kasko hesaplamasında kullanılan değişkenlerin bir kısmı araç ile ilgili iken bir kısmı aracın ruhsat sahibi ile ilişkili olmaktadır.
Kasko sigortası yaptırmadan önce detaylı inceleme yapmak hem bütçenizi sarsmadan sizin için en uygun sigortayı bulmanızı hem de doğru teminatlarla aracınızı güvence altına almanızı sağlar.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL
İhtiyacınız olan kasko sigortasını doğru teşhis etmek ve kasko hesaplama sürecinizi kısaltmak için birkaç önerimiz var:
• Gerçekten ihtiyacınız olan teminatların neler olduğuna dikkat edin. Kasko hesaplamasında fiyatı yükselten en önemli etkenlerden biri teminatlardır.
Kasko hesaplaması yapılırken faydalanabileceğiniz indirimler olup olmadığını mutlaka kontrol edin. Hasarsızlık, meslek, çalışılan kurum, sürücü gibi farklı değişkenler kasko priminizde indirim sağlayabilir. 
• Pek çok sigorta şirketi farklı ürün seçenekleri sunmaktadır. Kasko ürünlerini, ürün özelliklerini ve teminatlarını incelemeden acele karar vermeyin.

Sigortam.net sizin için pek çok sigorta şirketinin ürünlerini tek bir platformda biraraya getirir. Böylece kasko sigortası alternatifleri arasından size en uygun olan kasko fiyatları ve kasko teminatlarını karşılaştırsınız. Bütçe ve ihtiyaçlarınıza en uygun kasko poliçesini ister online, isterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek hattımızdan sigorta uzmanlarımızın desteği ile satın alırsınız.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL