444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kasko Hesaplama Yapmanın En Kolay 4 Yolu!

26 Eylül 2014

Kasko, aracınız için en önemli güvencedir. Aracınızla yolda ilerlerken ya da bir yere park ettiğinizde meydana gelen hasarlar kasko sigortasının teminatları altındadır.

İyi bir sürücü olmanız ve arabanızın bakımını atlamıyor olmanız kaza riskiyle karşılaşmanızı önlemez. Çünkü ülkemizde trafikteki araç sayısı oldukça fazladır. Bunun yanı sıra iyi sürücülerin sayısı ise gün geçtikçe azalmaktadır. Özellikle trafik yoğunluğunun ve kazalarının sıkça yaşandığı metropol şehirlerde stres, acelecilik, tahammülsüzlük gibi durumlardan dolayı kaçalar kaçınılmaz olmaktadır.

İşte bu noktada yapmanız gereken araç kasko sigortanızı yaptırmanızdır. Büyük maddi birikimlerle aldığınız aracınız için bir de hasar ödemesi yapmanız bütçenizi sarsacaktır. Manevi olarak yıpratıcı olması ise ekstra üzüntü yaratacaktır.

Kasko satın almadan önce mutlaka kasko hesaplama işleminin yapılması gerekir. Bu işlem kolay olmasının yanı sıra ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun olan kaskoya ulaşmanızı sağlar. Kasko fiyatlarını etkileyen kriterler vardır, bunların neler olduğunu öğrenmek için “Kasko Fiyatlarını Etkileyen 5 Sebep!” yazımızı inceleyin.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

Kasko Hesaplama İşlemini Sigortam.net’ten Yapmanın Faydaları
 

 • Tek bir formu kolayca doldurarak en iyi kasko şirketlerinin size özel kasko fiyatlarını görürsünüz. Bu formu eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurmanız en doğru teklifleri görmenizi sağlayacaktır.
   
 • Online karşılaştırma platformu ile teklifler arasında limit, teminat ve fiyat karşılaştırması yaparsınız. Böylece ihtiyacınız olan sigorta paketinin en uygun nerde olduğunu bulabilirsiniz.
   
 • Karşılaştırma işlemiyle ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun kaskoyu seçersiniz. Seçiminizi yapmanızla birlikte sigortanızı kolayca satın alırsınız.
   
 • Kaskoda %45 fiyat avantajını yakalarsınız.
   
 • Kaskoda “En İyi Fiyat Garantisi”nden faydalanırsınız.

Kasko hesaplama işlemini en kolay şekilde yapmanın 4 yolu vardır. Böylece zaman kaybetmeden ve cebinizden fazla para çıkmadan kasko sahibi olursunuz. Bu 4 yol aşağıdaki gibidir.

 • www.sigortam.net internet sitesi,
   
 • Sigortam.net mobil sitesi,
   
 • facebook.com/sigortamnet Sigortam.net Facebook sayfası,
   
 • 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı.

İstediğiniz bu 4 kanaldan kolayca kasko hesaplama yaparak, ihityacınıza ve bütçenize en uygun kasko fiyatlarına 3 dakikada ulaşmanız mümkün. Zaman kaybetmeden kaskonuzu yaptırın aracınızla güvenle yolculuklara çıkın.

  


Okumaya Devam Edin

Sigorta’da En İyi Fiyat Garantisi Sigortam.net’te!

19 Eylül 2014 Cuma

En uygun sigorta poliçesini mi arıyorsunuz? Sigortam.net'e gelin sigortada "En İyi Fiyat Garantisi" ile sigorta sahibi olun, paranız cebinizde kalsın.

Otomobil Özelliklerinin Araç Sigortalarına Etkisi

19 Eylül 2014 Cuma

Otomobillerde bulunan bazı özellikler araç sigortası fiyatlarını etkiler, bu özellikleri öğrenerek sigortanızı uygun fiyatlarla satın alın.

Kasko Fiyatlarını Etkileyen 5 Sebep!

23 Eylül 2014 Salı

Kasko fiyatlarını etkileyen sebepleri öğrenin, kasko poliçenizi daha uyguna satın alın. Üstelik Sigortam.net'ten en iyi fiyat garantisi ile kaskonuzu yaptırın.