Kasko Sigortası Fiyatları Hangi Özelliklere Göre Değişir?

Kasko sigortası yaptırarak aracınızı karşılaşabileceğiniz risklere karşı güvence altına almış olursunuz. Kasko sigortası kaza hasarlarının dışında hırsızlık, yangın, sel deprem gibi dış etkenlere karşı da aracınızı korur.

Kasko sigortası fiyatları birçok özelliğe göre değişmektedir.

Aracın Yaşı

Araçların yaşı ilerledikçe tamir, bakım, onarım gibi masrafları daha fazla oluyor. Bu nedenle sigorta şirketleri kasko ücretini de bu fiyatlara paralel doğrultuda sunuyor. Fiyatlar da ister istemez daha yüksek çıkıyor.

Aracınızın Modeli

Aracınız klasik ya da yüksek performanslı bir modelse, bakım ve onarım masrafları da yüksek olacaktır. Bu durum da kasko fiyatlarının yüksek sunulmasına neden olur.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Mesleğiniz

Mesleğinizden dolayı çok fazla araç kullanıyor ya da şehir dışına çıkıyorsanız kaza riskiniz daha fazla olacağı için kasko fiyatı da artacaktır.

Yaşadığınız Şehir

İstanbul gibi trafik kazalarının sıkça yaşandığı bir ülkede yaşıyorsanız ister istemez kaskonuzda yüksek fiyatlı olacaktır.

Hasarsızlık İndirimi

Daha önce kazaya karışmış ve hasarınızı kaskoyla ödemişseniz yine kasko fiyatınızı da fazla ödersiniz.

Sigortam.net üzerinden kasko hesaplama yapın en uygun sigorta fiyatlarına kolayca ulaşın. İsterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayarak 7/24 sigortanızı satın alın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL