Kasko Sigortası Sorgulama Nasıl Yapılır?
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kasko Sigortası Sorgulama Nasıl Yapılır?

Kasko motorlu araçlarda meydana gelecek hasarlara karşı sürücüler için maddi güvence sağlayan bir sigorta türüdür. Herhangi bir risk gerçekleştiğinde kasko poliçesinde yer alan teminatlara göre tazminat ödemesi yapılır. Bu nedenle kaza sonrası doğru miktarda tazminat alınabilmesi için kasko sigortası yaptırırken bazı detaylara dikkat edilmesi önerilir. En ucuz ya da en pahalı olan değil sürücülerin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak olan poliçeyi bulmak önemlidir.

 

Kasko Sigortası Nasıl Sorgulanır?

Pek çok sigorta şirketi kasko sigortası ile ilgili onlarca farklı paket ve teminat sunmaktadır. Araç sahiplerinin ihtiyaç ve beklentilerine en uygun teminatları edinmek için tüm bu kasko paketlerini incelemesi ve kendileri için en doğru olanı bulmaları gerekir. Ancak internet üzerinden kasko sorgulama kolaylığı sayesinde, en uygun fiyatlı ve en doğru teminatları içeren kasko sigortası paketini bulabilmek mümkündür. 

 
Açılan sayfada istenen bilgiler doldurulduğunda araç için önerilen kasko bedeline ulaşabilir, ayrıca farklı şirketlerin sundukları teminatlar ve fiyatlar kolayca karşılaştırabilmektedir. 
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

 

Bu sayede araç sahipleri acentaya dahi gitmek zorunda kalmadan poliçelerini bir kaç adımda yaptırabilmekte ve adreslerine ücretsiz teslim alabilmektedir. Ayrıca poliçe bitiminde otomatik bir uyarı alarak, yenilemeleri yapılmaktadır. 
 
Kasko sigortası sorgulama ve kasko fiyatı hesaplama işlemleri ile sigora şirketlerine ait benzer ürünler arasında fiyat-teminat karşılaştırması yaparak en uygun poliçeye ulaşmak için Sigortam.net internet sitemizden ve 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’ndan 7/24 bize ulaşın. 
 
#%sskasko%#

Benzer İçerikler

Kasko Sisteminde Araç Rayiç Bedeli Neleri Değiştirdi

Kasko sisteminde araç rayiç bedeli neleri değiştirdi öğrenin, kasko sigortanıza en uygun fiyat avantajıyla sahip olun.

Devamını Oku

Anahtar Arabanın İçinde Unutulursa Ne Yapılmalı?

Araba anahtarını kilitli araçta unutmalara karşı önlem olabilecek ve araç anahtarını araçta unutma durumunda yapılabilecekleri bir araya getirdik.

Devamını Oku

Ekim 2012 Kasko Değer Listesi

Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği tarafından her ay yayınlanan kasko araç değer listesi güncellendi.

Devamını Oku