444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kasko Sigortası Sorgulama Nasıl Yapılır?

07 Ocak 2013
Kasko motorlu araçlarda meydana gelecek hasarlara karşı sürücüler için maddi güvence sağlayan bir sigorta türüdür. Herhangi bir risk gerçekleştiğinde kasko poliçesinde yer alan teminatlara göre tazminat ödemesi yapılır. Bu nedenle kaza sonrası doğru miktarda tazminat alınabilmesi için kasko sigortası yaptırırken bazı detaylara dikkat edilmesi önerilir. En ucuz ya da en pahalı olan değil sürücülerin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak olan poliçeyi bulmak önemlidir.

 

Kasko Sigortası Nasıl Sorgulanır?

Pek çok sigorta şirketi kasko sigortası ile ilgili onlarca farklı paket ve teminat sunmaktadır. Araç sahiplerinin ihtiyaç ve beklentilerine en uygun teminatları edinmek için tüm bu kasko paketlerini incelemesi ve kendileri için en doğru olanı bulmaları gerekir. Ancak internet üzerinden kasko sorgulama kolaylığı sayesinde, en uygun fiyatlı ve en doğru teminatları içeren kasko sigortası paketini bulabilmek mümkündür. 

 
Açılan sayfada istenen bilgiler doldurulduğunda araç için önerilen kasko bedeline ulaşabilir, ayrıca farklı şirketlerin sundukları teminatlar ve fiyatlar kolayca karşılaştırabilmektedir. 


Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

 

Bu sayede araç sahipleri acentaya dahi gitmek zorunda kalmadan poliçelerini bir kaç adımda yaptırabilmekte ve adreslerine ücretsiz teslim alabilmektedir. Ayrıca poliçe bitiminde otomatik bir uyarı alarak, yenilemeleri yapılmaktadır. 
 
Kasko sigortası sorgulama ve kasko fiyatı hesaplama işlemleri ile sigora şirketlerine ait benzer ürünler arasında fiyat-teminat karşılaştırması yaparak en uygun poliçeye ulaşmak için Sigortam.net internet sitemizden ve 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’ndan 7/24 bize ulaşın. 
 

Online Kasko Sorgulama

En uygun kasko fiyatları için 3 dakikanızı ayırın, kasko hesaplama yaparak anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen online kasko tekliflerine ulaşın, fiyat ve teminat karşılaştırması yapın, kasko karşılaştırma ile %45'e varan fiyat avantajı yakalayın.

Daha Fazla Kasko Teklifi için 444 24 00

Online kasko teklifleri arasında ihtiyaçlarınıza uygun bir kasko yoksa  444 24 00’ı arayın veya biz sizi arayalım, online teklif vermeyen anlaşmalı sigorta şirketlerinden sizin adınıza teklif alalım. Daha fazla seçenek ve daha uygun fiyatlarla kasko sigortanızı kolayca yaptırın. Poliçenizi ücretsiz gönderelim.

Hasar İşlemleri Takibi Sigortam.net’ten!

Herhangi bir hasar durumunda 7/24 hasar ihbarı yapabileceğiniz 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’nı arayın veya hasar formunu doldurun, hasar işlemlerinizi sizin adınıza takip edelim.

Okumaya Devam Edin

Aracımdaki Ek Aksesuarları Kasko Poliçeme Dahil Ettirebilir miyim?

16 Haziran 2010 Çarşamba

Araçtaki ek aksesuarlar kasko poliçesine dahil edilebilir mi öğrenerek olası avantajları kaçırmayın.

Niçin Kasko Sigortası Yaptırmalısınız?

17 Haziran 2010 Perşembe

Kasko sigortası, sigortalı aracın yanması, çalınması, çalınmaya teşebbüs edilmesi veya kaza sonucu oluşabilecek zararlarını güvence altına alır.

Kasko Sigortası Neleri Kapsar?

17 Haziran 2010 Perşembe

Kasko sigortası yaptırırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu ihtiyacınıza uygun doğru teminatların seçilmesidir.