444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kasko Sorgulama 2015 Yılında Neden Gerekli?

Kasko aracınızı tam anlamı ile korumanız için alacağınız en iyi önlemdir. Çünkü büyük birikimlerle satın alacağınız aracınızın bir de çıkan hasar masraflarını ödemek oldukça zor olacaktır.

Kasko sigortası ise hasar masraflarınızı büyük oranda azaltır. Bu oran satın aldığınız kasko poliçesinin limit ve teminatlarına göre değişiklik gösterir. Kasko teminatları ile ilgili detaylı bilgi için “Kasko Sigortası Teminatları ve Teminatların Kapsamı” yazımızı inceleyebilirsiniz.

Kasko Hesaplama İşlemi Yapılmazsa Ne Olur?

Hiçbir araştırma, kıyaslama yapmadan araç kaskosu satın almak pahalı ya da size uygun olmayan bir kasko sigortasına sahip olmanıza neden olabilir. Çünkü gördüğünüz ilk kasko teklifini almak daha uygunlarını görmenizi önler. Bu durumda hasar anında kasko poliçenizin zararlarınızı karşılamadığını öğrenmeniz oldukça kötü olacaktır. Yaptırdığınız sigortanın da bir anlamı kalmayacaktır. Çünkü sigorta sizin maddi güvencenizdir. Yani amacı maddi olarak yükünüzü alarak rahat etmenizi sağlamaktır.

 ,

Ayrıca kasko hesaplaması yapmak güvenilir sigorta şirketlerine ulaşmanızı da sağlar. Birçok sigorta şirketi vardır ve hangisinden ürün satın alınacağına karar vermek oldukça zor bir süreçtir. Çünkü sigorta hemen tüketilebilir bir ürün değildir ve bir seneyi kapsar. Bu süre boyunca birçok durumda sigorta şirketinize ihtiyaç duyabilirsiniz ve ihtiyaçlarınızı karşılayamadığınızda bu durum can sıkıcı olacak, zor durumda kalmanıza yol açacaktır.

Sigortam.net Türkiye’nin en köklü, en iyi ve en güvenilir sigorta şirketleri ile anlaşmalıdır. Dolayısı ile güvenli şirket aramanıza gerek kalmaz. Teklif formuna girdiğiniz bilgiler doğrultusunda size en uygun teklifleri sunar. Sigorta şirketleri ile bir anlaşmazlık yaşadığınızda ya da hasar durumunda hep size destek olur.

Kasko sorgulama işlemini 2015 yılında yapmanız ise sizi ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun kasko poliçesine ulaştırır. Peki bunu nasıl yapar?

  • Sizi kolayca doldurulabilen tek bir form ile hemen teklif sayfasına ulaştırır.
     
  • Birden fazla şirketin birçok kasko teklifini görmenizi sağlar.
     
  • Bu teklifler arasında online karşılaştırma yapmanıza olanak tanır.
     
  • Seçtiğiniz kasko teklifini online olarak satın almanızı sağlar.

En uygun kasko bedeline Sigortam.net’ten 2015 kasko sorgulama işlemini kolayca yaparak online ya da 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayarak telefonda 7/24 ulaşın.


Benzer İçerikler

Dar Kasko Kapsamı Nedir?

Yeni kasko yasası ile birlikte gelen dört kasko ürünü içinde yer alan Dar Kasko, kapsamı dolayısıyla en düşük fiyata sahip. Dar kasko, yeni kasko sistemi ana teminatlarının bir kısmını kapsıyor.

Devamını Oku

Kasko Sigortanızı Nerede Yaptırdığınıza Dikkat!

Kaskoda teminatlar kadar önemli, sigortaya hangi sigorta şirketi ile sahip olduğunuz. Doğru sigorta şirketine ulaşmanız için önerilerimizi kaçırmayın!

Devamını Oku

Okul Trafiğine Dikkat

Okulların açılması, trafiği büyük ölçüde etkileyecek. Okul trafiğinden etkilenmemek için önerilerimizi inceleyin.

Devamını Oku