En Komik Arabalar

Güzel birçok araba vardır fakat bu arabalar normallerinden çok farklı. Her beğeniye hitap eden bu arabalar komik tasarımlarıyla hem de güldürüyor. Kasko sigortası ile de bu arabaların korunması gerçekten önemli. 

1. Kedilerin çok seven sürücüler için vazgeçilemeyek arabalardan biri olabilir. Pembe olması da özellikle bayanlar için tercih sebebi…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Gözlüklü, koca burunlu ve bıyıklı adam tipinde bu arabayı dizayn etmek kimin aklına gelirdi ki…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Üstü açık bu araba renkleriyle de tam bir yaz mevsimi için tasarlandığını kanıtlıyor.. Dişlerinin olması da farklılık katıyor…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Domuz tipinde bu araba da son derece komik. Pembe renginin tatlılığı yine burada dikkat çekiciliği vurgulamış…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. Tırtıl şeklinde bu araba da dudakları ve takma kirpikleriyle dikkat çekiyor. Bayanlar gibi çok bakımlı ve süslü bir araba…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6. Hardalla sosisin yakışmasını andıran bu araba da son derece ilgi çekici. Arabanın güler yüzlü ifadesi de cabası…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7. Küçük şirin bir araba, yeşil rengin canlılığıyla mini araba severler için vazgeçilmez olabilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8. Sandwiç şeklindeki bu araba iştah kabartıyor. Bu tasarımın yapılması çok zor olsa gerek…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sigortam.net üzerinden sigorta sorgulama yaparak 2014 fiyatlarıyla en uygun araç sigortasına kolayca ulaşın. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan 7/24 kasko ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Zurich Sigorta Kasko – Benim Arabam
Zurich Sigorta Kasko Ürününde Dikkat Edilmesi Gereken Özel Şartlar
1 Nisan 2013 itibarıyle Kasko...Genel ve Özel Şartları’nda birtakım değişiklikler olmuştur. Hasar durumunda sorun yaşamamanız için aşağıdakileri...mutlaka okuyun.

1-Eski Genel Şartlarda Olup Yeni Genel Şartlarda Bulunmayan Teminat ve...Uygulamalar

A)Araç Bedeli

Rayiç değer belirleme yöntemi değişeceğinden, poliçe...üzerine araç bedeli yazılmayacak. Bunun yerine aracın rayiç bedelinin nasıl belirleneceği...yazılacak.

B) Eksik/Aşkın Sigorta

Araç bedeli artık poliçeye yazılmayacağı için...eksik/aşkın sigorta uygulaması da sona eriyor. Uygulama yalnızca aksesuarlar için devam...edecek.

C) Enflasyondan Korunma Klozu

Araç bedeli poliçeye yazılmayacağı için...enflasyonun aracın değerini etkilemesini engellemek amacıyla konulan enflasyondan korunma klozu da artık poliçelerde yer almayacak....Aracın değeri zaten rayiç değer ile belirleneceğinden değer kaybı oluşmayacak.

2-Yeni Genel Şartlarda Olup...Bu Üründe Olmayan Teminatlar

Aşağıdaki teminatlar kasko genel şartlarında standart olarak bulunup,...bu üründe seçmeli veya şartlı olarak bulunmaktadır.
-Kullanım ve gelir kaybı
-Hasarsızlık...indirimi koruma
-Yurtdışı (Seçimli)
-0 km araçlarda yenisi ile değiştirme...(Şartlı)

3-Ek Teminatlar

Yeni Kasko Sistemi’nde Ek Teminatlar Genişletilmiş Kasko ve...Tam Kasko ürünleri içerisinde bulunacaktır. Bu üründe bulunan ek teminatlar:
-3. kişilerce kötü...niyet ve muziplikle yapılan hareketler,
-Yasal olarak taşınmasına izin verilen yanıcı, parlayıcı maddeler,...(Seçimli)
-Araç anahtarının ele geçirilmesi sonucu çalınma,
-Kemirgen ve hayvanların verdiği...zararlar*
*Kemirgen ve diğer hayvanlar tarafından verilecek zararlar teminat...kapsamındadır.

4-Ürüne Özel Uygulamalar

A) Yedek Parça...Uygulaması

Hasar gören parçanın onarım imkanı yok ise sigortacı tarafından orijinal...parça tedarik edilir. Hasarlanan parça orijinal değilse aynı özellikleri taşıyan parça ile değiştirilme yoluna...gidilir.

B) Cam Hasar Uygulaması

Anlaşmalı olmayan cam servislerine gidilmesi durumunda...hasar bedelinin % 20 lik kısmı ( 150 TL den az olmamak kaydı ile) sigortalı tarafından...karşılanacaktır.

C) Servis Uygulaması

Onarım sigortacının anlaşmalı olduğu...serviste veya sigortalının tercih edeceği serviste yapılabilir. Anlaşmasız servislerde Sigortacıdan izin...alınmaksızın yapılan onarımlar ödenmez.

D) Rayiç Değer Belirleme...Uygulaması

Sigorta konusu marka model aracın satıldığı 3 yetkili satıcıdan fiyat alınır....Aynı zamanda araç satış ilanlarının yer aldığı en popüler ve en çok giriş yapılan 3 internet sitesinde yer alan...ortalama fiyatlar tespit edilerek hepsinin ortalaması alınır.  Bu tutar hiçbir halde TSB listesinde belirlenen...tutarın üzerinde olamaz.
Bu sayfada paylaşılan detaylar...tamamen bilgi amaçlıdır. Sigorta şirketleri ürün ve teminatlarda değişiklik yapabilirler. Bu...nedenle, satın aldığınız poliçe ile beraber gelen belgede yer alan genel ve özel şartları mutlaka okumanızı...hatırlatırız. İtiraz durumunda en kısa zamanda 444 24 00 Sigorta Destek Hattı veya sigorta danışmanınız ile iletişime...geçmelisiniz.