Online Kasko Hesaplama

Online Kasko Hesaplama Süreci

Kasko sigortası, isteğe bağlı olarak yapılmakta olan bir sigorta türüdür.

Kasko sigortasında amaç, olası hasarlara karşı kendi aracınızı koruma altına almaktır. Çünkü kusurlu kişi sizseniz, aracınızın hasarının giderilmesi için varsa kaskonuza başvurulur ki; bu kaza anında önemli bir rahatlıktır. Kaskonuz yoksa tüm ödeme size kalacaktır. Trafikte dururken ya da seyir halindeyken sizin dışınızdaki etkenleri de göz önünde bulundurmanız gerektiği için kasko sigortası bu anlamda çok gerekli ve önemlidir.

Ayrıca kasko poliçesi sahibi olduğunuzda sadece kazaları değil, sel, yangın, deprem gibi çevresel kaynaklı riskleri de bertaraf etme fırsatını yakalamış olursunuz.

Online Kasko Hesaplama Nasıl Yapılır?

Kasko hesaplamalarında araç kasko değeri temel alınır. Araç kasko değeri, Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği tarafından aylık olarak yayınlanmaktadır. Öneri niteliğinde yayınlanan bu listede asıl belirleyici unsurlar araca ve kişiye göre değişmektedir. Araç sahibinin daha önceden kaza yapıp yapmamış olması, aracın markası ve model yılı, motor hacmi gibi farklı bilgiler; ayrıca araca sonradan ilave edilen aksesuarlar da kasko hesaplamalarında sonuca etki eder.

Kasko hesaplamalarında tazminat ödemeleri, kasko değeri üzerinden yapılmaktadır. Bu nedenle kasko değerinizi etkileyecek her türlü bilgiyi sigortacınızla paylaşmanız sizin için faydalıdır.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Kasko hesaplamalarında alabileceğiniz indirimleri de göz önünde bulundurmalısınız.

Sürücünün ehliyet yaşı, çalıştığı kurum, hasarsızlık gibi parametreler daha ucuz kasko poliçesi almanızı sağlayabilir.

Sigortam.net’te online kasko hesaplama işlemi dolduracağınız basit bir form ile başlar. Bu formda verdiğiniz her bilgi, farklı sigortaşirketlerinin size ve aracınıza özel vereceği kasko teklifinin hesaplanmasında kullanılır. Doldurduğunuz form sayesinde bir seferde bir çok farklı sigorta şirketinin farklı ürünlerini online görebilir, fiyat ve teminatları karşılaştırarak ihtiyaçlarınız ve bütçeniz için en uygun kasko poliçesini seçersiniz.

Hızlıca kasko hesaplaması yapmak için Sigortam.net müşteri danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz. Aracınız için en uygun kasko poliçesini en hızlı ve en doğru teminatlarla karşılaştırmalı olarak görüp inceleyebilmek için  444 24 00 numaralı telefondan 7/24 bizi arayın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL