Online Kasko Sigorta Sorgulama Nasıl Yapılır?

Kasko sigortası araçları çarpma, çarpılma, hırsızlık, yangın gibi çeşitli risklere karşı koruma altına almaktadır. Sürücüler ve araç sahipleri ister trafikte seyir halinde, ister durur vaziyette olsunlar, herhangi bir hasar anında kasko sigorta poliçelerinde belirtilen teminatlar dahilinde güvencelerini sağlamış olmaktadırlar.
 
İsteğe bağlı olarak yaptırılan bir araç sigortası olan kasko, her sigorta şirketinin müşterilerine pek çok farklı seçeneği sunabildikleri bir türdür ve tıpkı trafik sigortası gibi bir yıl sürelidir.
 
Kasko sigortası düzenlenirken, Türkiye Sigortalar Birliği’nin her ay güncellediği, araç kasko değer listesi temel alınır. Bu kaynak bilginin dışında aracın özelliklerinden, ruhsat sahibinin özelliklerine kadar; standart teminatlardan ve limitlerden, tercih edilen ek teminatlara; muafiyetli poliçelerden, full kasko denilen geniş kapsamlı paketlere kadar uzayarak giden bir seçenek listesiyle karşılaşmak mümkündür. Bu kadar çok seçenek içinden en doğru olanı bulmanın kolay yolu ise; online kasko sigorta sorgulama işlemidir. 

 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL
Kasko işlemlerinde, internetin kolaylıklarından faydalanarak online sigorta sorgulama hizmeti ile hem zamandan kazanmak, hem de en çok seçeneği en kısa zamanda görmek mümkün olmaktadır.  Sigorta sorgulama işlemi, online sigorta sorgulama ekranında istenen bilgiler doldurularak hızlıca yapılmaktadır.
 
Kasko sorgulama işleminde teminat miktarları ve kapsamları ödenecek prim miktarını düşük ya da yüksek yapabilir. Ayrıca bazı şirketlerde standart olarak verilen hizmetler, bazı sigorta şirketleri için ek teminat kapsamında değerlendirilmekte, bu nedenle poliçeye ekstra ücret olarak yansıtılabilmektedir. Kişiye özel hazırlanan online sigorta teklifi kapsamında poliçede yer alan teminatlar standart mı, yoksa ek teminat olarak mı veriliyor, bu konuya dikkat edilmelidir.
 
Bunların yanı sıra sorgulama işleminde bir önemli nokta da sonradan ilave edilen aksesuarlardır. Kasko sigorta sorgulama işlemi sırasında, araca sonradan ilave edilen ve kasko kapsamında değerlendirilmesi istenen aksesuarlar ve cihazlar varsa, bunlar da belirtilmelidir.
 
Sigorta karşılaştırma hizmeti ile de talep ettiğiniz ürün ve hizmetlerin içeriğini ve bunlar için ödeyeceğiniz prim miktarlarını, ödeme koşullarını ve seçeneklerini değerlendirerek kendiniz için en uygun kasko poliçesine sahip olursunuz.
 
Aracınız için en uygun kasko poliçesini ve en doğru teminatları karşılaştırmalı olarak görüp inceleyebilmek Sigortam.net internet adresimizden kasko teklifi alın. Sigorta uzmanlarımıza danışmak için 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattından 7/24 bizi arayın.
 

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL