Online Kasko Sigorta Sorgulama Nasıl Yapılır?

Kasko sigortası araçları çarpma, çarpılma, hırsızlık, yangın gibi çeşitli risklere karşı koruma altına almaktadır. Sürücüler ve araç sahipleri ister trafikte seyir halinde, ister durur vaziyette olsunlar, herhangi bir hasar anında kasko sigorta poliçelerinde belirtilen teminatlar dahilinde güvencelerini sağlamış olmaktadırlar.
 
İsteğe bağlı olarak yaptırılan bir araç sigortası olan kasko, her sigorta şirketinin müşterilerine pek çok farklı seçeneği sunabildikleri bir türdür ve tıpkı trafik sigortası gibi bir yıl sürelidir.
 
Kasko sigortası düzenlenirken, Türkiye Sigortalar Birliği’nin her ay güncellediği, araç kasko değer listesi temel alınır. Bu kaynak bilginin dışında aracın özelliklerinden, ruhsat sahibinin özelliklerine kadar; standart teminatlardan ve limitlerden, tercih edilen ek teminatlara; muafiyetli poliçelerden, full kasko denilen geniş kapsamlı paketlere kadar uzayarak giden bir seçenek listesiyle karşılaşmak mümkündür. Bu kadar çok seçenek içinden en doğru olanı bulmanın kolay yolu ise; online kasko sigorta sorgulama işlemidir. 

 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL
Kasko işlemlerinde, internetin kolaylıklarından faydalanarak online sigorta sorgulama hizmeti ile hem zamandan kazanmak, hem de en çok seçeneği en kısa zamanda görmek mümkün olmaktadır.  Sigorta sorgulama işlemi, online sigorta sorgulama ekranında istenen bilgiler doldurularak hızlıca yapılmaktadır.
 
Kasko sorgulama işleminde teminat miktarları ve kapsamları ödenecek prim miktarını düşük ya da yüksek yapabilir. Ayrıca bazı şirketlerde standart olarak verilen hizmetler, bazı sigorta şirketleri için ek teminat kapsamında değerlendirilmekte, bu nedenle poliçeye ekstra ücret olarak yansıtılabilmektedir. Kişiye özel hazırlanan online sigorta teklifi kapsamında poliçede yer alan teminatlar standart mı, yoksa ek teminat olarak mı veriliyor, bu konuya dikkat edilmelidir.
 
Bunların yanı sıra sorgulama işleminde bir önemli nokta da sonradan ilave edilen aksesuarlardır. Kasko sigorta sorgulama işlemi sırasında, araca sonradan ilave edilen ve kasko kapsamında değerlendirilmesi istenen aksesuarlar ve cihazlar varsa, bunlar da belirtilmelidir.
 
Sigorta karşılaştırma hizmeti ile de talep ettiğiniz ürün ve hizmetlerin içeriğini ve bunlar için ödeyeceğiniz prim miktarlarını, ödeme koşullarını ve seçeneklerini değerlendirerek kendiniz için en uygun kasko poliçesine sahip olursunuz.
 
Aracınız için en uygun kasko poliçesini ve en doğru teminatları karşılaştırmalı olarak görüp inceleyebilmek Sigortam.net internet adresimizden kasko teklifi alın. Sigorta uzmanlarımıza danışmak için 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattından 7/24 bizi arayın.
 

Benzer İçerikler

İnternetten Sigorta Teklifi Al, Avantajları Yakala!

İnternetten Sigorta Teklifi Al, Avantajları Yakala!

Online sigorta teklifi alarak, internete özel avantajları...kullanabilirsiniz. Nasıl mı? Bilgilerinizi girin, sadece bir kaç dakika içerisinde sigorta şirketlerinin tekliflerini...karşılaştırmalı olarak değerlendirin. İnternete özel indirimli sigorta fiyatlarını ancak online teklif alarak görebilirsiniz. Bu...sayede poliçenizi hem daha uyguna satın alabilir, hem de satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz an e-postanıza gönderilen...poliçenize ulaşabilirsiniz. Eğer bir aracınız var ya da almayı düşünüyorsanız araç sigortası yaptırmak,...daha kaliteli ve rahat bir sağlık hizmeti almak için de sağlık sigortası yaptırmak Sigortam.net'ten çok...kolay! [widget id="sigortamnet_content_widget-2"] İhtiyaçlarınıza anında cevap verebilecek sigorta ürününü bulabilmek ise...karmaşık ve zaman alan bir sürece neden olabiliyor. Ayrı ayrı acenteleri gezmek, fiyatları ve teminatları karşılaştırabilmek...bağımsız araştırmalar sonucu daha da zorlaşıyor. Online sigorta teklifi sayesinde ise hem zamandan kazanıyorsunuz...hem de ihtiyacınıza uygun poliçeyi daha uygun fiyatlara alabiliyorsunuz. İnternetten sigorta teklifi almanın...birçok avantajı var. İhtiyacınız olan sigorta ürününe hızlı ve uygun fiyatlı ulaşmanın en pratik yolu online sigorta...teklifi almaktan geçiyor diyebiliriz. Sigortam.net online sigorta alanında memnun kalacağınız fırsatlar...sunuyor. Peki internetten teklif almanın avantajları nelerdir? Detayları merak edenler için sigorta teklifi almanın avantajlarını...sizler için bir araya getirdik.

Özel İndirimleri Görmek İçin Sigorta Teklifi Alın!

Sigorta fiyatı...sorgulama yaparak
Sigortam.net'in özel indirim fırsatlarını...görebilirsiniz. Nasıl mı? Sadece sigorta türüne göre doldurmanız gereken kişisel ya da aracınızla ilgili bilgileri, eksiksiz ve...doğru şekilde girmeniz yeterli. 2 dakika içerisinde sigorta şirketlerinin tekliflerini ekranınızda görebilirsiniz. Sigorta...teklifi almadan internete özel indirim fırsatlarını göremezsiniz. Sigortanızı indirimli fiyatlardan alabilmek için...öncelikle sigorta teklifi almanız gerekir. Teklif aldığınızda indirimlerin de eklenmesi ile en uygun sigorta...fiyatlarına ulaşmanız mümkün olur.

Poliçenize Anında Ulaşın, Güvenceniz Başlasın!

İnternetten sigorta...teklifi alma avantajlarının bir diğeri ise güvencenin anında başlaması! Aracınızı yeni aldınız ve zorunlu trafik...sigortası yaptırmadan trafiğe çıkmak istemiyorsunuz. Ya da aracınıza daha trafik sigortası yaptırmadınız ve ağır cezalara maruz...kalmadan sigortanızı yaptırmak istiyorsunuz. Sigortam.net'ten trafik sigortası teklifi alarak sigortasız...olacağınız süreyi kısaltabilirsiniz. Satın aldığınız trafik sigortası poliçesi anında e-postanıza gelir ve bu sayede bekleme...süresi yaşamadan poliçenize kavuşabilirsiniz. Aynı zamanda poliçeyi satın aldığınız andan itibaren sigorta geçerlilik süresi...başlar. Trafik sigortası yaptırdıysanız korkmadan trafiğe çıkabilir, kasko sigortası yaptırdıysanız ise koruma teminatlarından...faydalanabilirsiniz. En uygun araç sigortaları için teklif alın, güvenceniz anında başlasın! Sağlık sigortası yaptırmak isteyenler; özel sağlık sigortası ve tamamlayıcı sağlık sigortası tekliflerini...değerlendirebilir. Araç sigortasına ihtiyacınız var ise kasko ve trafik sigortası fiyatları hakkında bilgi alarak...bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun poliçeyi kendinizi belirleyebilirsiniz.  

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın! İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL