444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Markaların Ağustos 2016'ya Özel Otomobil Kampanyaları

05 Ağustos 2016

Otomobil kampanyaları ağustos 2016Ağustos ayında otomobil markaları yaz fırsatları kapsamında en avantajlı otomobil kampanyaları fırsatlarını birbiri ardına açıklamaya başladı.

Eylül 2016'nın Güncel Otomobil Kampanyalarına Ulaşmak için Tıklayın. 

Bazı markalar peşin alımlarda indirim seçenekleri ile sürücülerin karşısına çıkarken, bazı markalar ise uygun faiz seçenekleri ve “şimdi al, sonra öde” teklifleri ile kampanyalarını oluşturdu. Eğer Ağustos ayı içerisinde araç sahibi olmak gibi bir niyetiniz varsa, bu kampanyalara göz atmadan karar vermeyin.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınzda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

Otomobil Kampanyaları 2016 Ağustos Fırsatları

Markaların Ağustos 2016 otomobil kampanya fırsatlarını bir araya getirdik.

Fiat Ağustos 2016 Otomobil Kampanyası

Egea modeliyle Türkiye’de yılın en fazla konuşulan otomobil markalarından biri olan Fiat, Ağustos ayındaki kampanya konseptini “Yaz bitmeden fırsatları kaçırma.” sloganı üzerine kurdu. Ağustos ayı süresince Egea Sedan ve Linea modellerinde 20.000 TL’ye kadar 20 ay vade ve %0 faiz seçenekli kredi teklifi sunan Fiat’ın en beğenilen modellerinin Ağustos ayına özel başlangıç fiyatları ise şöyle; Fiat Egea 51.900 TL, Fiat Panda 42.900, Fiat 500 51.900 TL, Fiat Linea 46.600. Fiat’ın kampanya ve avantajları hakkında detaylı bilgi almak için en yakın Fiat yetkili satış bayisine başvurabilirsiniz.

Ford Ağustos 2016 Otomobil Kampanyası

ABD’li otomotiv devi Ford’un Ağustos ayına otomobil özel kampanyaları kapsamında nakit indirimleri ön plana çıkıyor. Ağustos ayı süresince istediğiniz Ford Mondeo, Ford C-MAX ve  Ford Kuga modellerinden birine 2.500 TL, Ford Fiesta’ya ise 1.000 TL indirimle sahip olabilirsiniz. Ağustos ayı süresince ayrıca “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında  Fkasko alan kişiler, Ford Kuga modeli için 20 ay vadeli, 20.000 TL krediden %0,49 faiz oranı seçeneği ile yararlanabilecek. Ayrıca Ağustos ayı süresince tüm Fkasko alımlarında, 200 TL’lik Ford servis hediye çeki de hediye. Siz de hayalinizdeki Ford’a kampanya avantajlarından yararlanarak daha uygun bir fiyata sahip olmak istiyorsanız, en yakın Ford yetkili satış noktalarından birisine gidip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Renault Ağustos 2016 Otomobil Kampanyası

Renault Ağustos ayında açıkladığı otomobil kampanyaları listesinde önceliği üst segmentteki modelleri Talisman ve Megane HB’lere verdi. Bu iki model için ister %0 faizli 24 ay vadeli 24.000 TL kredi seçeneği, isterseniz de “şimdi al, 2017’de öde” seçeneği sunan Renault’a gidenleri ayrıca 3.000 TL’lik takas indirimi bekliyor.

Kadjar ve Capture modellerinde ise Ağustos ayı boyunca 2.000 TL nakit indirimi seçeneği ile araç sahiplerinin karşısına çıkan Renault,  Maxi Koruma ve Maxi Değer paketlerinden en az birini alanlara ayrıca 48.000 TL için 48 ay vadeli krediyi %1.09 faiz oranı ile alma imkanı sunuyor. Kampanyalar ve diğer avantajlar için en yakın Renault yetkili satış bayisinden bilgi alabilirsiniz.

Dacia Ağustos 2016 Otomobil Kampanyaları

Ağustos ayı otomobil kampanyaları listemizde sırada Dacia var. Dacia da tıpkı Renault gibi kredi ve faiz avantajlarının yanı sıra, nakit indirimi başta olmak üzere araç sahibi olmak isteyenlerin ilgisini çekecek kampanyalarını açıkladı. Ağustos ayı süresince Duster ve Sandero modellerinde 1.500 TL nakit indirimi sunan Dacia, Logan MCV, Lodgy, Dokker One ve Combi modellerindeki nakit indirimini ise 1.000 TL olarak belirledi. 

Dacia ayrıca Ağustos ayı süresince Maxi Koruma ve Maxi Değer paketlerinden herhangi birini alan araç sahibi olmak isteyenlere 24.000 TL için 12 vadeli, 20.000 TL içinse 20 ay vadeli kredilerde %0 faiz avantajı sunuyor.

Skoda Ağustos 2016 Otomobil Kampanyaları

Geçtiğimiz yıl Superb modeliyle Türkiye’de yılın otomobili ödülünü kazanmayı başaran Skoda, Ağustos 2016’da otomobil kampanyalarında çok avantajlı indirim fırsatları sunuyor.

Skoda Superb Active ve Style modellerinde 2.000 TL, Prestige modellerinde 3.000 TL indirim fırsatı sunan Skoda, Superb’in 2.0 TDI ve 2.00 TSI modellerinde ise 4.000 TL’lik indirim avantajı veriyor. Skoda’nın Octavia, My Fabia ve My Rapid modellerinde de birbirinden avantajlı indirimler araç sahibi olmak isteyenleri Ağustos ayı süresince Skoda satış noktalarında bekliyor.

Peugeot Ağustos 2016 Otomobil Kampanyaları

Fransız otomobil üreticisi Peugeot ise Ağustos ayı için açıkladığı otomobil kampanya listeside uygun kredi seçenekleri ile sürücülerin karşısına çıktı. Ağustos ayı boyunca Peugeot 208’lerde 20 ay vadeli 20.000 TL kredi, Peugeot 308’lerde 20 ay vadeli 30.000 TL kredi, Peugeot 301’lerde 15 ay vadeli 15.000 TL kredi %0 faiz oranıyla araç sahibi olmak isteyenler için Peugeot’da.

Ayrıca Peugeot 3008, 508 ve 5008 modellerinde Ağustos ayı süresince 5.000 TL fiyat avatajı da sürücleri bekleyen bir diğer sürpriz. Hayalinizdeki Peugeot’ya uygun ödeme koşulları ve avantajlı fiyat seçenekleri ile sahip olmak istiyorsanız, en yakın Peugeot yetkili satış bayinden bilgi alabilirsiniz.

Hyundai Ağustos 2016 Otomobil Kampanyaları

Özellikle son dönemde Hyundai İ20 ile dikkat çekici bir satış başarısı elde eden Hyundai, Ağustos ayının sonuna kadar devam edecek kampanyası ile araç sahibi olmak isteyenler için kaçırılmayacak fırsatlar sıraladı. 2016’nın en çok dikkat çeken otomobillerinden birisi olan Hyundai Tucson Ağustos ayı boyunca 3.000 TL takas avantajı veya “şimdi al, 2017’de öde” teklifi ile Hyundai yetkili satıcılarında olacak.

Hyundai’nin Ağustos ayı otomobil kampanyaları sadece bununla da bitmiyor. İ10 ve İ20 modelleri için de cazip teklifler sunan Hyundai’de Ağustos ayı boyunca İ10 ve İ20 modelleri 4.600 TL’ye varan fiyat avantajları ile hayalindeki Hyundai’ye sahip olmak isteyenleri bekleyecek.

Nissan Ağustos 2016 Otomobil Kampanyaları

Ağustos ayında açıkladığı otomobil kampanyaları ile adından söz ettiren bir diğer marka ise Japon otomotiv devi Nissan oldu. Ağustos ayı boyunca otomatik vites farkı nedenle ortaya çıkan tutarı karşılayacak olan Nissan, ayrıca “şimdi al, 2017’de öde” seçeneği ile de sürücülere kaçırılmayacak bir teklifte bulunuyor.

Nissan’ın Ağustos otomobil kampanyası paketinde ayrıca uzun vadeli ve %0 oranlı kredi seçenekleri de öne çıkıyor. Pulsar modeli için 30.000 TL’ye 20 ay vadeli %0 faizli kredi seçeneği sunan Nissan, X-Trail ve Qasgai modellerinde ise 50.000 TL’ye 20 ay vadeli %0.99 oranlı kredi teklifinde bulunuyor. Nissan’ın Ağustos kampanyaları hakkında daha kapsamlı bilgi almak için size en yakın Nissan yetkili satış noktasına başvurabilirsiniz.

Toyota Ağustos 2016 Otomobil Kampanyaları

Ağustos ayının otomobil kampanyaları listemizin son sırasında ise Toyota var. Ağustos ayının sonuna kadar Yaris modellerinde 3.000 TL’ye varan model yılı indirimi kampanyasını başlatan Toyota, Hilux modelinde 5.000 TL’ye varan, Yaris Hybrid modelinde ise 6.000 TL’ye varan model yılı indirimleri ile araç sahiplerinin karşısına çıktı.

Siz de Toyota’nın Ağustos ayı kampanyalarından yararlanarak, sahibi olmak istediğiniz modele çok daha uygun fiyatlarla ulaşmak istiyorsanız, size en yakın yetkili Toyota satış noktasına gidebilir, hem modeller, hem de kampanya şartları hakkında tüm merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Aracınızı Aldınız, Peki Güvencenizi Sağladınız mı?

Araç fiyatları tüm kampanya, indirim, uygun ödeme koşullarına rağmen araç sahipleri için önemli bir maddi sorumluluğu göze almalarını gerektiriyor. Özellikle aracın alındıktan sonra olası bir kaza ile veya beklenmedik bir arıza nedeniyle ekstra masraflar çıkarması, zaten belli bir yükün altına girmiş olanları, çok daha büyük sıkıntılar içerisine sokabiliyor. Ancak bu gibi olumsuz senaryolara karşı kasko ile güvence sağlayabilir, aracınızı ve bütçenizi birçok tehdit unsuruna karşı güvence altına alabilirsiniz.

Şimdi siz de ister online, isterseniz de 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak kasko teklifi alın, uzman sigorta danışmanlarımız en iyi poliçeye, en uygun fiyatla sahip olmanız için size yardımcı olsun.


Okumaya Devam Edin

Aracınızda Birden Fazla Hasar Olursa Hasar Tazminatı Alabilir misiniz?

21 Haziran 2010 Pazartesi
Kasko hasarlarında sıkça karşılaşılan ve genelde sigortalıların sorun yaşamalarına neden olan durumlardan birisi de birden fazla hasarı olan araçlarla ilgili yapılan tazminat talepleridir.

Bir Kaza Durumunda Ne Yapmalısınız?

21 Haziran 2010 Pazartesi

Maddi hasarlı kazalarda kazaya karışan diğer araçların sürücü ya da sürücüleri ile anlaştığınız takdirde, kendi aranızda Maddi Hasarlı Trafik Kazası Tespit Tutanağı doldurmalısınız.

Hasar Sonrası Kesintiler Nelerdir?

21 Haziran 2010 Pazartesi
Aracınızla kaza yaptığınızda ve araçta hasar meydana geldiğinde hasar tutarını sigorta şirketi karşılasa bile poliçe şartlarına göre zorunlu bazı kesintileri sizin ödemeniz gerekebilir.