Patinaj Anında Yapılması Gerekenler
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Patinaj Anında Yapılması Gerekenler

Patinaj en dikkatli sürücülerin bile başına gelebilir. Yağmur yağınca, kir ve yağ ile birleşerek patinaj için kayma koşulları oluşturur. Patinajı önlemek için yavaş hızda yol almak, lastiğin sırtının yolla daha çok temas etmesini sağlayarak daha iyi bir çekiş gücüne ulaştırır.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL
Aracınız kayarsa, frenlere asılmayın. Anti-kilit frenleme sisteminiz varsa (ABS) frenleri pompalamayın. Onun yerine, frenlere sertçe sabit basınç uygulayın ve aracı kayma ile aynı yönde yönlendirin.
 
Güvenli sürüş için doğru sürüş tekniklerine dikkat edin, kasko ve trafik sigortası yaptırmadan yola çıkmayın. Sigorta sorgulama ile karşılaştırma yaparak ihtiyacınız olan sigortaya size özel, en uygun fiyata sahip olmak için internet sitemizden ya da Sigortam.net’in 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı'ndan 7/24 bize ulaşın.

Benzer İçerikler

2015 Araç Kasko Değer Listesi Hakkında Merak Edilenler

2015 araç kasko değer listesi hakkındaki önemli bilgilerden haberdar olun bu listedeki araçlar için en uygun kaskoyu alırken MTV'nizi de indirimli ödeyin.

Devamını Oku

Ekonomik Araba Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Ekonomik araba almak isteyenler hazırladığımız araç özelliklerini inceleyerek ve yakıt tasarrufu önerilerimize uyarak bütçelerini koruyabilirler.

Devamını Oku

Araç Kasko Değer Listesi Mart 2013

Araç kasko değer listesi her ay Türkiye Sigorta Birliği tarafından piyasaya yeni giren araçların da eklenmesiyle beraber güncellenerek yayınlanır.

Devamını Oku