444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Patinaj Anında Yapılması Gerekenler

Patinaj en dikkatli sürücülerin bile başına gelebilir. Yağmur yağınca, kir ve yağ ile birleşerek patinaj için kayma koşulları oluşturur. Patinajı önlemek için yavaş hızda yol almak, lastiğin sırtının yolla daha çok temas etmesini sağlayarak daha iyi bir çekiş gücüne ulaştırır.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL
Aracınız kayarsa, frenlere asılmayın. Anti-kilit frenleme sisteminiz varsa (ABS) frenleri pompalamayın. Onun yerine, frenlere sertçe sabit basınç uygulayın ve aracı kayma ile aynı yönde yönlendirin.
 
Güvenli sürüş için doğru sürüş tekniklerine dikkat edin, kasko ve trafik sigortası yaptırmadan yola çıkmayın. Sigorta sorgulama ile karşılaştırma yaparak ihtiyacınız olan sigortaya size özel, en uygun fiyata sahip olmak için internet sitemizden ya da Sigortam.net’in 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı'ndan 7/24 bize ulaşın.

Benzer İçerikler

Kasko Fiyatlarını Etkileyen 5 Sebep!

Kasko fiyatlarını etkileyen sebepleri öğrenin, kasko poliçenizi daha uyguna satın alın. Üstelik Sigortam.net'ten en iyi fiyat garantisi ile kaskonuzu yaptırın.

Devamını Oku

Ehliyet Harcı ve MTV Zammı

Ehliyet harcı ve Motorlu Taşıtlar Vergisi için 2014 zammı % 3,93 olarak öngörüldü.

Devamını Oku

Kasko Sigortasında Tazminat Ödemesi Hakkında Bilgiler

Kasko sigortasında tazminat ödemesi ile ilgili detayları öğrenin, Sigortam.net'ten en uygun fiyatlarla kasko sigortası yaptırın, hasar anında güvende olun.

Devamını Oku