Patinaj Anında Yapılması Gerekenler
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Patinaj Anında Yapılması Gerekenler

Patinaj en dikkatli sürücülerin bile başına gelebilir. Yağmur yağınca, kir ve yağ ile birleşerek patinaj için kayma koşulları oluşturur. Patinajı önlemek için yavaş hızda yol almak, lastiğin sırtının yolla daha çok temas etmesini sağlayarak daha iyi bir çekiş gücüne ulaştırır.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL
Aracınız kayarsa, frenlere asılmayın. Anti-kilit frenleme sisteminiz varsa (ABS) frenleri pompalamayın. Onun yerine, frenlere sertçe sabit basınç uygulayın ve aracı kayma ile aynı yönde yönlendirin.
 
Güvenli sürüş için doğru sürüş tekniklerine dikkat edin, kasko ve trafik sigortası yaptırmadan yola çıkmayın. Sigorta sorgulama ile karşılaştırma yaparak ihtiyacınız olan sigortaya size özel, en uygun fiyata sahip olmak için internet sitemizden ya da Sigortam.net’in 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı'ndan 7/24 bize ulaşın.

Benzer İçerikler

2015’te Kaskonuzu Eksik Teminatlarla Almayın!

Eksik teminatlarla kasko sahibi olan sürücüler hem boş yere kasko primi öder, hem de hasarlarını cebinden karşılamak zorunda kalır.

Devamını Oku

KaskoJet Büyük İlgi Gördü

Mapfre Genel Sigorta Sağlık ve Oto Sigortaları Genel Müdür Yardımcısı Tolga Dağlıer, KaskoJet projesi için yıllık hedeflerinin 12 bin kasko poliçesi olduğunu söyledi. 

Devamını Oku

Araba Aksesuarları Kaskoya Dahil midir?

Sigortam.net'ten kasko hesaplama yaparak en uygun kasko fiyatlarına ulaşın, arabanızın aksesuarlarını da güvence altına alın.

Devamını Oku