Ray Sigorta, Kasko Sigortası ile Sigortam.net’te

Sigortam.net Türkiye'nin en büyük ve en iyi şirketlerini sigorta ihtiyacı olan herkesle buluşturmaya devam ediyor. Artık Ray Sigorta kasko sigortası tekliflerine Sigortam.net üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Ray Sigorta, Sigortam.net’in anlaşmalı sigorta şirketleri arasına katıldı.

Artık herkes Sigortam.net üzerinden ya da Sigorta Destek Hattımızdan Ray Sigorta’nın kasko tekliflerine ulaşabilir, Ray Sigorta’nın avantajlı tekliflerinden yararlanabilir.

Ray Sigorta’nın kasko sigortasıfiyatları hakkında bilgi almak için 444 24 00 Sigorta Destek Hattımızı 7/24 arayabilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Ray Sigorta

Ray Sigorta, ulusal taşımacılık şirketleri olan THY, Denizcilik İşletmeleri, Devlet Demiryolları ve PTT’nin girişimleri ile 1958 yılında kuruldu. Kurucularının özelliklerinden dolayı ilk yıllarda öncelikle nakliyat ile ilgili branşlarda hizmetler verdi. 
 
Özelleştirilme kararı alınmasının ardından 1992 yılında Doğan Holding’in bünyesine katıldı. 2007 yılında ise Orta ve Doğu Avrupa’nın en büyük ve önemli sigorta gruplarından olan Avusturya merkezli Vienna Insurance Group (VIG) tarafından satın alındı. Ray Sigorta’nın hisse yapısında; % 84.26’lık hisse TBIH Financial Services Group N.V’ye, % 10 hisse Vienna Insurance Group’a ve İMKB’de işlem gören % 5,74 halka açık pay oluşturuyor.  
 
53 yıldır sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren Ray Sigorta, DASK, konut, seyahat, nakliyat, kaza, mühendislik, ferdi kaza, sorumluluk, tekne, havacılık, tarım, hukuksal koruma ve sağlık sigortaları ile müşterilerine hizmet veriyor.  
 
Türkiye’de % 2,11’lik pazar payı ile faaliyet gösteren şirket, 2010 yılı sonunda toplam 252.374.228 TL’lik prim üretimi gerçekleştirdi.

 

Sigortam.net'ten Kasko Sigortası Alabileceğiniz Diğer Sigorta Şirketleri

 

Aksigorta

Allianz Sigorta

Anadolu Sigorta

Aviva Sigorta

Axa Sigorta

Eureko Sigorta

Groupama Sigorta

Güneş Sigorta

HDI Sigorta

Hür Sigorta

M. Genel Sigorta

Sompo Japan Sigorta 

Zurich Sigorta

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL