Ray Sigorta’dan Kadınlara Özel “Prenses Kasko”

Türkiye’nin öncü sigorta şirketleri arasında yer alan Ray Sigorta, kadınlara özel “Prenses Kasko” ürününün satışına başladı. Prenses kasko ile artık kadınlar, hasar sonrasında “şimdi ne yapacağım?” diye sormak zorunda kalmıyor, hasar sonrasındaki tüm işleri Ray Sigorta üstleniyor.     

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

“Şimdi Ne Yapmalıyım?” Diye Düşünmeyin

Prenses KaskoRay Sigorta’nın uzun bir araştırma sonucunda kadınların kaza sonrasındaki ihtiyaçları ve sigorta şirketlerinden isteklerini göz önünde bulundurarak hazırladığı Prenses Kasko ile artık kaza yapan kadın sürücünün tek yapması gereken işlem Ray Sigorta’yı aramak olacak.

Arama işleminin ardından Ray Sigorta’nın göndereceği güvenilir motorlu vale, kaza tespit tutanağının doldurulmasından çekicinin çağrılmasına, araç ağır hasarlıysa onarım merkezine çekilmesinden, ikame araç teminine kadarki tüm süreçleri üstleniyor. Üstelik Prenses Kasko sahibi sürücünün olay yerinden gitmek üzere kullanacağı taksinin ücretini de Ray Sigorta karşılıyor.

Ray Sigorta’nın kadınlara özel ürünü Prenses Kasko ile ilgili açıklamalarda bulunan Ray Sigorta Genel Müdürü Koray Erdoğan ise kadınların araçlarıyla yaşadıkları arıza veya kaza sonrasında destek sağlayabilecek ve sorunları hızla çözüme kavuşturabilecek bir muhattap aradıklarını ifade ederek, sigortalılarının kaza stresinin üstüne bir de kaza sonrası işlemlerle uğraşmamaları için böyle bir ürünü piyasaya sürdüklerini söyledi.

Ray Sigorta Ürünleri Sigortam.net’te

Ray Sigorta’nın kasko ürünlerine Türkiye’nin online sigortacılıktaki ilk ve lider kuruluşu Sigortam.net ile günün istediğiniz saatinde online olarak veya tek bir telefonla sahip olabilirsiniz. Hemen online kasko teklifi alarak ya da 444 24 00 numaralı 7 gün 24 saat kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak bize ulaşın, hem ihtiyacınız olan poliçeye en iyi fiyat garantisiyle sahip olun, hem de uzman sigorta danışmanlarımız poliçenizle alakalı her türlü konuda size yardımcı olsun. 

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL