Aksigorta ile Eviniz ve Eşyalarınız Korunsun!

Evleriniz en değerli mekanlarınız. Yoğun bir iş gününün ardından kendinizi en rahat hissettiğiniz yer olan evlerinizi korumak da sizin elinizde. Konut sigortası yaptırarak hem evinizi hem de severek aldığınız eşyalarınızı güvence altına almış olursunuz.

Evinizin her zaman risk altında olduğu görmeli ve bunun için önlem almalısınız. Değer verdiğiniz mal varlıklarını kaybettikten sonra yerine koymak imkansızdır. Bu nedenle sigortanızı yaptırmalı ve içiniz rahat bir şekilde hayatınıza devam etmelisiniz. 

Uygun fiyatlara evinizin ve ailenizin konut sigortası ile güvencede olmasını sağlayın!
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00

Köklü sigorta şirketlerinden biri olan Aksigorta, konut sigortası konusunda “Ev-Eşya Sigortası” ürünüyle ilgili Beşi Bir Yerde asistans hizmetlerini müşterilerine sunmaya başladı. Bu hizmetle sigortalıların ihtiyaçlarına daha iyi cevap vermeyi amaçlıyor.

Apartmanınız içinde meydana gelen hasarları bile kapsamı altına alan bu sigorta ürünü, sigortalıyken komşunuza verdiğiniz maddi zararları bile karşılıyor. Ayrıca bu sigorta paketinin içinde ücretsiz çilingir, camcı, ambulans gibi hizmetler de yer alıyor.

Evinizi alırken büyük bütçeler harcadınız ve belki de hala borç ödüyorsunuz. Eşyalarınız için de aynı şekilde severek aldığınız ve büyük bütçeler ayırdığınız eşyalarınız da var. Bu sigorta paketi hem evinizi hem eşyalarınızı güvence altına alıyor. Risk durumunda koruduğu gibi sizin de bütçenizi düşünmüş oluyor. Mobilyanıza, koltuklarınıza, kapı ve pencerelerinize, masanıza vs. eşyalarınıza gelen küçük vuruklar, yanıklar, çizikler, ahşap ve laminant parkelerinizde oluşan vuruklar, kırıklar, yanıklar vs. de teminatlar dahilinde sigorta kapsamındadır. Ayrıca bu paket döşemeleri ve halıları da koruma altına alıyor. Şirket, halılarda meydana gelen 62 farklı lekeyi çıkartan hizmet de sunuyor.

Aksigorta ile ilgili diğer yazılar:

Aksigorta ile Sağlığınız Güvencede!

Aksigorta ile Yurtdışı Tatillerinizde Güvencede Olun!

Aksigorta Tam Kasko Ürününde Dikkat Edilmesi Gereken Özel Şartlar

Aksigorta Kasko Sorgulama

Aksigorta Hasar Sorgulama

Aksigorta Hakkında:

1960 yılından beri sigortacılık alanında faaliyet gösteren Aksigorta, müşterilerinin memnuniyeti için her geçen gün çalışmalarını arttırıyor. Aksigorta ile ilgili detaylı bilgiye “Aksigorta Tanıtım Reklam Filmi” yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Aksigorta’dan sigorta fiyat teklifi almak için “Aksigorta Sigorta Sorgulama” sayfamızı incelemeniz yeterli. En uygun kasko ve özel sağlık sigortasına Sigortam.net ile kolayca ulaşın.

Benzer İçerikler

Güneş Sigorta’dan Pratik Ev Sigortası!

Güneş Sigorta’dan Avantajlı Konut Sigortası Paketi: Pratik Ev Sigortası!

Bütçenizi zorlamadan evinizi ve eşyalarınızı...güvence altına almak ister misiniz? Güneş Sigorta'dan Pratik Ev Sigortası yaptırarak yangın, su...basması, hırsızlık, cam kırılması ve daha bir çok riske karşı evinizi ve eşyalarınızı koruma altına alabilir, kombi...ve klima bakımı, tamirat işleri gibi konut yardım hizmetlerinden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Üstelik tüm...bu hizmetler Pratik Ev Sigortası kapsamında sadece 89 TL. [widget id="sigortamnet_konut_widget-2"]

Pratik Ev...Sigortası Kapsamı Nelerdir?

Konut sigortası neleri kapsar, konut sigortası ne işe yarar?...sorularının detayları yazımızın devamında. Pratik Ev Sigortası'nın güvence kapsamı hakkında aşağıdaki listemizden bilgi...alabilirsiniz.
 • Yangın, yıldırım, infilak
 • Grev, lokavt, kargaşa, halk hareketleri, kötü niyetli hareketler,...terör
 • Sel, su basması
 • Yer kayması
 • Dahili su
 • Fırtına
 • Kar...Ağırlığı
 • Hırsızlık
 • Duman
 • Cam Kırılması
 • Komşuluk ve kiracı mali mesuliyet
 • ...
 • Enkaz kaldırma masrafları
 • Kara ve hava taşıtları çarpması
 • Üçüncü şahıs mali sorumluluk
 • ...
 • Konut yardım
Sel, su basması, yer kayması, fırtına gibi doğal olaylara; hırsızlık, yangın gibi istenmeyen...durumlara karşı önlem almak istiyorsanız ev sigortası seçenekleri içerisinde Pratik Ev, bütçenizi zorlamadan evinizi güvenceye...almanızı sağlar. Konut sigortası fiyatları içerisinde uygun primleri ile dikkatleri çeken ürün, asistans hizmetleri ile de...avantajlarını arttırıyor.

Üstelik Konut Asistans Hizmetleri de Ücretsiz!

Pratik Ev Sigortası kapsamında, asistans...hizmetlerinden ücret ödemeden yararlanabilirsiniz. Asistans hizmetlerinin detaylarına bakacak olursak, poliçe kapsamındaki konut...yardım hizmetleri aşağıdaki gibidir:
 • Kombi ve klima bakım hizmeti
 • Tesisat işleri
 • Elektrik...işleri
 • Anahtar işleri
 • Cam işleri
 • Otel hizmeti
 • Güvenlik hizmeti
 • Sigortalı...faturaların ödenmesi
 • Konutta kalan kişinin kurtarılması
Konut yardım hizmetlerini bağımsız olarak...yaptırırsanız, her biri için ayrı ücret ödemeniz gerekir. Pratik Ev Sigortası ile ise tek bir poliçede hem evinizi koruma altına...alabilir, hem asistans hizmetlerinden ücretsiz yararlanırsınız. Evinizde tamir gerektiren bir sorun oluştuğunda, camınız...kırıldığında ya da kombinize bakım yaptırmanız gerektiğinde düşünmenize ve ayrıca para ödemenize gerek kalmaz.

Kiracılar...İçin de Konut Sigortası!

Kiracı konut sigortası yaptırabilir mi? Kiracılar için konut sigortası...yaptırmanın avantajları nelerdir? İşte bu sorular, ev sahibi olmayan, kirada oturan kişiler için oldukça önemli. Kiracı iseniz ev...sigortası yaptırmak mantıklı gelmiyor olabilir ama konut sigortası sadece evin kendisini değil içerisindeki eşyaları da korur....Değer verdiğiniz eşyaların başına olumsuz bir durum geldiğinde, masraflarını belirli bir limite kadar poliçeden...karşılayabilirsiniz. Örneğin oturduğunuz evin camları, üçüncü kişilerin hareketleri veya çevre kazaları sonucunda kırılıp...hasar gördüyse, cam işleri teminatı kapsamında hasarınız karşılanır. Evinizde meydana gelebilecek su...basması, yangın çıkması gibi olumsuz durumlarda komşularınızın evleri de zarar görebilir. Bu durum sizin...sorumluluğunuzda olduğu için ortaya çıkan hasar masraflarının sizin tarafınızdan ödenmesi gerekir. Kiracı olarak konut...sigortası yaptırarak komşuluk-kiracılık mali mesuliyet teminatından faydalanabilirsiniz. Yani belirli bir...limite kadar komşularınızın evlerinde ortaya çıkan hasarlar, konut sigortası poliçeniz tarafından ödenir. Üstelik yukarıda...bahsettiğimiz konut yardım hizmetlerinden de kiracı olarak faydalanabilirsiniz. Bu sayede bakım ve asistans hizmetlerine ayrıca para...vermek zorunda kalmazsınız.

Evinizdeki Huzur İçin Geç Kalmayın!

Konut sigortası hesaplama yapmak için...teklif almanız yeterli.
Sigortam.net'ten konut sigortası teklifialın, pratik ev sigortası...ürünü ve diğer ev sigorta seçenekleri için en uygun fiyatları öğrenin. Dilerseniz 444 24 00 Sigorta Destek Hattımızdan arayarak...sigorta uzmanlarımızdan konut sigortası detayları için destek alın, sigortanızı telefonda yaptırın.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL