Aksigorta ile Eviniz ve Eşyalarınız Korunsun!

Evleriniz en değerli mekanlarınız. Yoğun bir iş gününün ardından kendinizi en rahat hissettiğiniz yer olan evlerinizi korumak da sizin elinizde. Konut sigortası yaptırarak hem evinizi hem de severek aldığınız eşyalarınızı güvence altına almış olursunuz.

Evinizin her zaman risk altında olduğu görmeli ve bunun için önlem almalısınız. Değer verdiğiniz mal varlıklarını kaybettikten sonra yerine koymak imkansızdır. Bu nedenle sigortanızı yaptırmalı ve içiniz rahat bir şekilde hayatınıza devam etmelisiniz. 

Uygun fiyatlara evinizin ve ailenizin konut sigortası ile güvencede olmasını sağlayın!
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00

Köklü sigorta şirketlerinden biri olan Aksigorta, konut sigortası konusunda “Ev-Eşya Sigortası” ürünüyle ilgili Beşi Bir Yerde asistans hizmetlerini müşterilerine sunmaya başladı. Bu hizmetle sigortalıların ihtiyaçlarına daha iyi cevap vermeyi amaçlıyor.

Apartmanınız içinde meydana gelen hasarları bile kapsamı altına alan bu sigorta ürünü, sigortalıyken komşunuza verdiğiniz maddi zararları bile karşılıyor. Ayrıca bu sigorta paketinin içinde ücretsiz çilingir, camcı, ambulans gibi hizmetler de yer alıyor.

Evinizi alırken büyük bütçeler harcadınız ve belki de hala borç ödüyorsunuz. Eşyalarınız için de aynı şekilde severek aldığınız ve büyük bütçeler ayırdığınız eşyalarınız da var. Bu sigorta paketi hem evinizi hem eşyalarınızı güvence altına alıyor. Risk durumunda koruduğu gibi sizin de bütçenizi düşünmüş oluyor. Mobilyanıza, koltuklarınıza, kapı ve pencerelerinize, masanıza vs. eşyalarınıza gelen küçük vuruklar, yanıklar, çizikler, ahşap ve laminant parkelerinizde oluşan vuruklar, kırıklar, yanıklar vs. de teminatlar dahilinde sigorta kapsamındadır. Ayrıca bu paket döşemeleri ve halıları da koruma altına alıyor. Şirket, halılarda meydana gelen 62 farklı lekeyi çıkartan hizmet de sunuyor.

Aksigorta ile ilgili diğer yazılar:

Aksigorta ile Sağlığınız Güvencede!

Aksigorta ile Yurtdışı Tatillerinizde Güvencede Olun!

Aksigorta Tam Kasko Ürününde Dikkat Edilmesi Gereken Özel Şartlar

Aksigorta Kasko Sorgulama

Aksigorta Hasar Sorgulama

Aksigorta Hakkında:

1960 yılından beri sigortacılık alanında faaliyet gösteren Aksigorta, müşterilerinin memnuniyeti için her geçen gün çalışmalarını arttırıyor. Aksigorta ile ilgili detaylı bilgiye “Aksigorta Tanıtım Reklam Filmi” yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Aksigorta’dan sigorta fiyat teklifi almak için “Aksigorta Sigorta Sorgulama” sayfamızı incelemeniz yeterli. En uygun kasko ve özel sağlık sigortasına Sigortam.net ile kolayca ulaşın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın! İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL