Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon Sigorta kasko, trafik sigortası ve tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatlarını görmek için hemen teklif alın!

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon Sigorta

Türk sigorta sektöründe, sürdürülebilir, fark yaratan ve yenilikçi sigorta şirketi olma vizyonuna sahip Türk Nippon Sigorta, 1 Mayıs 1991 tarihinde 25 milyar TL sermaye ile Türkiye Kalkınma Bankası ve Japonya 'nın en büyük Sigorta Şirketi olan Nippon Fire & Marine ortaklığı ile kuruldu.
 
Türk Nippon Sigorta, 2008 yılından bu yana ise Harel Grup’un gücü ve desteği ile sigortacılık faaliyletlerine devam ediyor. Profesyonel ekibi ile koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini amaç edinen şirket, en üst seviye kalitede ürün ve hizmet sunmayı hedefliyor.

Türk Nippon Kasko Sigortası

Nippon Sigorta kasko ile aracınızı kaza risklerine karşı koruyabilirsiniz. İnternetten Nippon kasko teklifi alarak fiyat ve teminatları karşılaştırabilirsiniz. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun kasko sigortası ürününü hızlıca satın alabilirsiniz.

Türk Nippon Trafik Sigortası

Nippon trafik sigortası ile aracınızla karşı tarafa vereceğiniz zararlar sigorta şirketi tarafından limitler dahilinde karşılanır. Türk Nippon trafik sigortası fiyatları ve teminatlarını detaylı incelemek için teklif alabilirsiniz. Trafik sigortanızı geciktirmeden yaptırın, sigortasız trafiğe çıkmanın cezalarını ödemek zorunda kalmayın.

Türk Nippon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Türk Nippon Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortasında doğum ek teminatı ile gelen avantajlar vardır. Mevcut hamileler hangi ay ve gün olduğuna bakılmadan sigortalanabilir. Aynı zamanda değişen teminatlarla doğum ek paketleri poliçe içerisinde sunulur. 
 
Nippon sağlık sigortası ile kendinizin ve ailenizin sağlığını güvence altnına alabilirsiniz. Özel hastanelerde fark ücreti ödemeden sağlık hizmeti alabilirsiniz. 

Türk Nippon sağlığın bizde ürünü için tıkla.

Türk Nippon Sigorta Hasar İhbar ve Hasar Sorgulama

Nippon Sigorta hasar ihbar ve sorgulama işlemlerini Nippon'un kendi internet sitesinden yapabilirsiniz. Hasar sorgulama yaparak hasar sürecinizin güncel durumunu öğrenebilir ve işlemleri zamanında tamamlayabilirsiniz.

Türk Nippon Anlaşmalı Servisler

Nippon anlaşmalı tamir servisleri ve anlaşmalı sağlık kuruluşları listesine Nippon'un anlaşmalı servisler sayfalarından ulaşabilirsiniz. Sigorta şirketleri anlaşmalı servisleri değiştirebilmektedir. Bu sebeple sonradan yanlış kuruluşlara gitmemek adına güncel listeleri incelemelisiniz. 

Türk Nippon Sigorta İletişim Bilgileri Nelerdir?

Nippon iletişim numaraları; Genel müdürlük 0216 554 11 00, Asistans hattı 444 8867 'dir. 

Provizyon İletişim Merkezine ulaşmak için;

Tamamlayıcı ve özel sağlık sigortalarında;

  • 0212  978 14 60
  • 0212  978 14 40 numaralarını arayabilirsin.

Evrak gönderim adresi: Altunizade Mahir İz Cad. No:24 34662 Üsküdar/İstanbul